Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Počet zájemců o studium MBA stále roste

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MBA jsou vzdělávací programy, které se zaměřující na propojení studia přímo do praxe. Stále více manažerů a majitelů firem využívá studium MBA z důvodu reálného přínosu a časové flexibility.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zájemců o studium MBA přibývá, hlavně formou zaměstnaneckého benefitu | foto: European School of Business & Management SE

„Podle našich výzkumů je svým zaměstnancům ochotno přispět na vzdělávání MBA téměř tři čtvrtiny zaměstnavatelů. Ti jsou si totiž vědomi skutečnosti, že studium MBA má reálný dopad i na samotnou korporaci. Schopnosti a dovednosti manažerů jsou základním předpokladem pro úspěch korporace, ať už se jedná o zefektivnění procesů, úspory nákladů, zvýšení obratu nebo nalezení nových řešení. Právě i z těchto důvodů jsme v posledních letech zaznamenali zvýšený zájem o studium MBA v desítkách procent“ říká Mgr. Simona Probstová, manažerka vzdělávací instituce European School of Business & Management.

Jak studium probíhá

European School of Business & Management uplatňuje unikátní model výuky, který se zaměřuje na rozvoj logických dovedností a využití v praxi. Studenti konzultují situace ze své každodenní pracovní praxe s tutory, jež jsou nejen profesionálními lektory, ale především mají bohaté zkušenosti z praxe z manažerských nebo řídících pozic. Učíte se tak od profesionálů, kteří znají praktické dopady svých tvrzení.

Specializací MBA nabízí v současnosti ESBM dvacet. Každý program MBA se vždy skládá ze tří bloků, které absolvuje v rámci jednoho roku. V rámci prvního bloku studenti absolvují obecné manažerské dovednosti, druhý blok se věnuje vybrané konkrétní specializaci a třetí je zcela volitelný, kdy si student může vybrat ze široké nabídky volitelných modulů.

„Student si u nás může sestavit vzdělávací program podle svých preferencí a potřeb, vybere si tak opravdu každý.“ doplňuje Mgr. Simona Probstová.

Co ESBM nabízí

Prostřednictvím profesionálního e-learningového systému mohou studenti získat materiály, prezentace a další informace potřebné k průběhu celého studia. Každý student má přístup do online knihovny po dobu studia zdarma. V současné době knihovna čítá více jak 4200 titulů. ESBM pro své studenty a absolventy pravidelně pořádá odborné workshopy nad rámec výuky. Odborné přednášky jsou zdarma a účastníci mají možnost se aktivně zapojit. Po dokončení studia MBA nedochází ke ztrátě kontaktů se školou a s lektory, neboť jsou absolventi zváni na zajímavé akce pořádané školou.

Studium na zkoušku

Studium na zkoušku je vhodné pro uchazeče, kteří o studiu MBA přemýšlí, ale nejsou si jisti, zda studium zvládnou z pohledu času nebo náročnosti. Po dobu 1 měsíce můžete na ESBM studovat jako běžný student a pokud zjistíte, že studium není pro vás vhodné, je možné již dále nepokračovat. Takovou možnost by měly školy běžně nabízet, pokud se tedy nebojí vlastní kvality nabízených služeb. „96 % těch, kteří studium na zkoušku absolvují, se rozhodnou ve studiu dále pokračovat“ uvádí Mgr. Simona Probstová z ESBM.

Kdy se studiem začít

Zahájit studium MBA je možné kdykoliv, neboť výuka probíhá po celý rok, tudíž nejste na ESBM vázáni striktními termíny. Student si tak může vybrat z několika termínů u daného modulu v průběhu celého roku. Přihláška ke studiu je zdarma a podává se online formou. Celkové školné je možné rozložit až do deseti splátek bez navýšení.

„Každého zájemce u nás rádi přivítáme a osobně mu představíme systém studia a jeho výhody. Těšíme se na Vás.“ zve Simona Probstová z ESBM.

  • Nejčtenější

Krize nesmí zabrzdit nový stavební zákon. Ten přinese státu miliardy

Řešení současné zdravotní krize si vyžádá stovky miliard korun a česká ekonomika může propadnout o více než 10 procent....

Ochrana pokožky za všech okolností? Ptáme se Lenky Průšové

Lenka Průšová je hodnotitelkou bezpečnosti kosmetiky. Kosmetické produkty, které hodnotí a tedy i vpouští na trh EU,...

Práce? Sport? Bez roušky těžko. České řešení na Rouškyonline.cz

Špatně se vám dýchá s rouškou, ale nechcete se vzdát svých sportovních aktivit? Nebo s rouškou musíte být celý den v...

Vozy ŠKODA jsou nyní k dispozici online

Na nabídku nových i ojetých vozů prostřednictvím internetu a sociálních sítí jsme všichni zvyklí, ale že budeme řešit...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Chraňte sebe i ostatní stylově

V době, ve které žijeme, začínáme přemýšlet o věcech, které jsou skutečně důležité. Na přechod do normálu, na který...

Premium

Klienti versus cestovní kanceláře: jak nepřijít o peníze za zájezd

Cestovní kanceláře jsou zahlceny žádostmi klientů o zrušení zájezdů. Sociální sítě se plní příspěvky nespokojených...

Premium

Ufňukaná generace. Mladí v pandemické panice možná konečně dospějí

Vše zlé může být k něčemu dobré. Dokonce i koronavirus. Magazín Víkend DNES se domnívá, že mladí lidé v pandemické...

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  • Další z rubriky

Firmy si stále více uvědomují, jak je vzdělávání zaměstnanců klíčové

Může to znít jako stará písnička, ale pro úspěch v byznysu, kariéře a vlastně i osobním životě je dnes vzdělání...

Jak založit firmu

Pokud chceme podnikat, máme v zásadě dvě možnosti, jak postupovat. Pokud máme dostatek času a odborných znalostí,...

Snažíte se děti zajistit do budoucna? Zkuste pasivní investování

Šetříte dětem na snazší start do dospělého života nebo o tom uvažujete, ale máte pocit, že tradiční nabídka dětských...

Studujte MBA plně online, začít můžete již dnes

Připravte se již dnes z pohodlí domova na kariéru zítřka s pomocí online studia MBA u prestižního Business Institutu....

Najdete na iDNES.cz