Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a Peugeot. Vyberte si z nejširší nabídky pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. V nabídce najdete mnoho vozů skladem ihned k odběru, bez akontace a dalších poplatků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu | foto: BARTH

Operativní leasing je pronájem, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení vozu. BARTH Operák je operativní leasing určený pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. Financování formou operativního leasingu je nejrychlejší cesta k novému vozu. Nemusíte se o nic starat, jen jezdíte a platíte měsíční fixní splátku, která se nemění. Nepotřebujete akontaci ani kauci, nájem vozu je na předem dohodnutou dobu. Nemusíte řešit starosti s financováním, pojištěním, servisem, prodejem ojetého vozu apod.

Pro podnikatele a firmy je splátka daňově uznatelným nákladem. Pokud jste plátce DPH, tak DPH z měsíční splátky je 100% odpočitatelné. DPH obsažená ve splátce tak v plné míře snižuje celkovou daňovou povinnost nájemce.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Výhodou BARTH Operáku je vlastní specializované oddělené, kde Vám profesionálové se vším poradí, vysvětlí Vám podmínky a vyberou pro Vás tu nejlepší variantu. Vůz si navíc můžete vyzkoušet při testovací jízdě a to jsou další argumenty proč BARTH Operák. V případě, že se rozhodnete využít pro pořízení nového vozu operativní leasing, připojíte se k tisícům spokojených zákazníků.

Součástí pronájmu může, ale nemusí být i doprovodný servis předmětu leasingu v dohodnutém rozsahu. Smlouva na operativní leasing je uzavírána na relativně krátkou dobu (9-36 měsíců) a na předem daný počet kilometrů (zpravidla se sjednává roční nebo celkový nájezd km). Operativní leasing vozu lze doplnit komplexním zajištěním všech potřebných služeb pro provoz vozidel (sada zimních kol, dálniční známky atd.). Doba operativního leasingu je obvykle kratší než doba životnosti vozu a doba odepisování předmětu leasingu podle platných daňových předpisů. Po skončení doby splácení zůstává předmět leasingu v majetku leasingové společnosti.

Na webu BARTH Operák najdete vždy aktuální nabídku a vybírat můžete z více jak 100 modelů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, KIA a Peugeot, a dále užitkových vozů značek Volkswagen a Peugeot. Využijte moderní způsob řešení mobility a pořiďte si nový vůz za pravidelnou měsíční splátku, bez dalších nákladů a starostí, díky službě BARTH Operák od společnosti Autocentrum BARTH, kterou najdete v Pardubicích na Dubině a v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a Brněnská.

Autocentrum BARTH je jedním z největších prodejců automobilů v České republice a na trhu působí již přes 20 let. V roce 2017 prodalo téměř 6 000 vozů a zaměstnává přes 230 zaměstnanců ve více než 7 moderních showroomech. Mimo specializované oddělení operativního leasingu má také velké fleetové centrum pro větší firemní zákazníky. Zákazníkům připravuje každý měsíc exkluzivní nabídky operativního leasingu s cílem, aby byly ty nejlepší v celé České republice. Každý měsíc z Autocentra BARTH odjíždí stovky spokojených a nadšených zákazníků z celé České republiky. Nabídky operativního leasingu připravuje a realizuje s největšími poskytovateli operativního leasingu v ČR, např. ŠkoFIN, ARVAL, ČSOB Leasing a Business Lease.

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Více se dozvíte na https://www.barth-operak.cz/.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším ratingem na trhu

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším  ratingem na trhu

Jako jediná na trhu poskytuje pojišťovna Euler Hermes pojistné záruky (alternativa bankovních záruk) s vysokým ratingem...

MBA: Kvalitní celoživotní vzdělávání je dnes nezbytností

MBA: Kvalitní celoživotní vzdělávání je dnes nezbytností

Kvalitní celoživotní vzdělávání se vzhledem k rychlým změnám v byznysu stalo nutným předpokladem osobního kariérního...

Systém třídění a recyklace odpadů v Česku patří k nejlepším v Evropě

Barevné kontejnery potkáme v ČR už na každém kroku. Ze svých domovů to k nim...

Stávající systém třídění a recyklace obalových odpadů funguje v ČR už bezmála 20 let. Za tu dobu se neustále rozvíjel,...

Najdete na iDNES.cz