Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 30. května 2020 Ferdinand

Oficiální bazar vysokozdvižných vozíků STILL

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jsme svědky tak razantních změn v tolika sférách lidské činnosti, že může být problém se v nich vyznat. Bouřlivým vývojem prochází mj. také oblast dopravy a logistiky. Logistické systémy a manipulační technika zažívají boom. Při tom má výrazné slovo robotizace nebo elektrizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oficiální bazar vysokozdvižných vozíků STILL | foto: ČTK

Pokud jde o manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky, naštěstí je tu značka STILL, značka, na kterou je spolehnutí. Spolehnutí je také na službu označovanou jako vysokozdvižný vozík bazar, další službu, kterou špička v oboru dodavatelů manipulační techniky, vybavení skladu a inovativních logistických řešení připravila pro své zákazníky.

A zdaleka nejde o výhodu jedinou. Za pozornost jistě stojí i unikátní mobilní myčka pro ekologické mytí vozíků, která podstatně ulehčuje plnění legislativních povinností všem majitelům a provozovatelům manipulační techniky.

Tradiční značka ve světě změn

Jakkoli jsou změny současného světa turbulentní, silná značka s téměř stoletou historií je vždy oporou. Není třeba sledovat celý vývoj a všechny události na trhu, které významně zasahují do businessu i konkurenčního prostředí. Stačí se obrátit na spolehlivého dodavatele. Pokud půjde o společnost STILL, máte záruku, že s jejími službami a produkty získáte špičkovou kvalitu odpovídající nejnovějším trendům. A to dokonce i v případě, že půjde o vysokozdvižné vozíky bazar.

Oficiálnímu prodejnímu místu repasované použité manipulační techniky STILL se žádné jiné nemůže rovnat, dokonce hned ve třech směrech.

1.Kompletní služby STILL

Jednou z největších nevýhod nákupu použité techniky bývá vysoké riziko. Koupit použitý vysokozdvižný vozík od běžného přeprodejce a záhy zjistit, že je pro provoz nevhodný, může být neřešitelným problémem. S nákupem z oficiálního bazaru STILL se tohle stát nikdy nemůže. Společnost STILL nabízí maximální podporu pro začlenění stroje do stávajícího vozového parku, a to včetně zaškolení obsluhy.

Zákazník i s nákupem použité techniky získá kompletní služby STILL, naprosto stejné, které společnost poskytuje k nově zakoupené technice. Prémiový produkt si prostě vyžaduje prémiový servis. A produkty STILL jsou prémiové po celou dobu svého provozu. Společnost poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis, zajistí údržbu manipulační techniky i ekologické mytí vozíků prostřednictvím mobilní myčky. K dispozici máte také mobilní servisní techniky s pojízdnými dílnami, kteří dokážou přímo na místě vyřešit cokoliv, co vás právě trápí.

Provozním potížím se vyhnout nedá ani v oblasti manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků, se značkou STILL však všechny potíže vyřešíte snadno a rychle.

Po celém území České republiky je vám dostupná rozsáhlá síť servisních techniků s moderními diagnostickými nástroji, kteří díky dostupnosti náhradních dílů často dokončí opravu již během prvního zásahu.

2.Různé možnosti financování

Pokud jde o rizika, která se pojí nejenom s nákupem vysokozdvižného vozíku, ale každé techniky, jejich minimalizaci nabízí operativní leasing. Jde o bezrizikový způsob financování, kdy na sebe provozovatel techniky nepřebírá zodpovědnost za to, že technika bude vždy fungovat. Tato služba fungování techniky přímo zaručuje. Jedná se o středně až dlouhodobé přenechání k užívání. Stejně jako klasický leasing umožňuje i operativní leasing daňový odpočet splátek leasingu.

Zákazník si vlastně nekupuje techniku jako takovou, ale službu, kterou má tato technika obstarat. Všechny případné potíže s provozem řeší někdo jiný. Není divu, že je operativní leasing velmi populární formou financování a jeho obliba neustále narůstá.

Vysokozdvižný vozík bazar nabízí operativní leasing jako jednu z variant financování, ale jsou tu i jiné. Samozřejmě je možné vysokozdvižný vozík i další manipulační stroje pořídit formou přímého nákupu. Výhodou je nulové finanční zatížení a přímé vlastnictví techniky. I vysokozdvižní vozík z bazaru STILL je díky dlouhodobé životnosti produktů a inovativním technologiím investicí do budoucna.

Zvolit si samozřejmě můžete také financování prostřednictvím klasického finančního leasingu, tedy nákupu s odkupem, se zajímavou možností snížení daňového základu o leasingové splátky.

Ve všech případech financování se díky spolupráci společnosti STILL s předními finančními institucemi můžete těšit z výhodných podmínek dle vašich individuálních potřeb.

3.Bohatý sortiment s přehledem

Vysokozdvižný vozík bazar je nabídka, kde je z čeho vybírat. A to se zvláště v případě značkové manipulační techniky jen tak nevidí. Ať již máte zájem o tříkolový či čtyřkolový vozík, potřebujete vozík ručně vedený, elektrický, plynový nebo dieselový, s plošinkou nebo bez. Ať vás zajímá klasický, VNA, horizontální či vertikální vychystávací vozík nebo vozík s výsuvným zařízením... Bez ohledu na vaše požadavky či finanční možnosti, v široké nabídce si určitě vyberete. Navíc máte jistotu, že si vyberete dobře.

Všechny stroje v nabídce bazaru STILL jsou prověřené a plně funkční. Mají jasnou historii. Jejich stav přitom hned rozeznáte díky jednoznačně definovanému klasifikačnímu systému. Každý nabízený stroj je dle svého technického stavu, stáří a záruky přiřazený do jedné z kategorií – bronzová, stříbrná nebo zlatá.

Chcete víc?

Společnost STILL nabízí vždy něco víc než ostatní. V oblasti manipulační techniky jde také o zmiňovanou mobilní myčku, která se stará o pohodlné ekologické mytí vozíků. To se hodí každému, těm, kdo již vysokozdvižné vozíky mají, i těm, kteří si je teprve chtějí kupovat.

  • Nejčtenější

Jihočeská firma vyrábí hygienické produkty na ochranu proti koronaviru

Komerční sdělení Když koronavirus zasáhl do života v Česku, mnohé se muselo ze dne na den změnit. Na pandemii zareagovala velmi rychle...

Zájem o nové byty v krizi vzrostl. V Praze se zahajují nové projekty

Komerční sdělení I přes koronavirovou krizi zájem o nové byty vzrostl. Proto už v dubnu zařadil Central Group do prodeje byty v projektu...

Léto na zahradě nebo na terase? Bioklimatická pergola vám dopřeje stín

Komerční sdělení Blíží se léto a spousta z nás musela změnit svoje plány a dovolenou u moře vyměnit za krásy Česka. Ať už se chystáte na...

Zabere Sparta? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční sdělení Sparta vs. Plzeň! Česká první fotbalová liga nabírá hned po nucené pauze pořádné tempo a láká na dlouho očekávané mače....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Už nikdy nechci být tlustá. Jak zdravě jíst a zhubnout?

Komerční sdělení Přečtěte si příběh Hanky Púllové, která zhubla 18 kg díky správné volbě. Dnes říká: „Už nikdy nechci být tlustá!“

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

  • Další z rubriky

Chytrá karanténa je „smart“ i díky technologickému řešení Daktela

Komerční sdělení Chytrá karanténa je v současnosti skloňovaná ve všech pádech a skutečně rezonuje napříč celou společností, už zdaleka...

Ochranné masky z nanomateriálu od českého výrobce s 26letou historií

Komerční sdělení V České Kamenici vyrobí denně desítky tisíc ochranných masek z nanomateriálu s laboratorně ověřenou filtrační účinností...

TOP 5 bezpečnostních děr českých firem. Kudy napadnou hackeři vás?

Komerční sdělení Hackerské útoky probíhají v tichosti, nenápadně a na začátku působí úplně banálně. Nechávají ale za sebou účty za...

Nedaří se vám hledání nové práce?

Komerční sdělení Ať už jste se rozhodli svoji předchozí pracovní pozici opustit dobrovolně, anebo jste o práci přišli z jakéhokoliv...

Najdete na iDNES.cz