Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když se společnost UNIMARCO rozhodovala o výstavbě nového sídla, hledala spolehlivé řešení na míru svým potřebám. Ocelová hala od společnosti Astron vyhověla požadavkům na rychlost i kvalitu provedení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech | foto: ASTRON

Společnost UNIMARCO se specializuje na prezentaci, prodej a servis zemědělské techniky. Její nové sídlo muselo vyhovět všem nárokům na příjemné prostředí pro administrativu i prodej a zároveň ponechat dostatek prostoru pro servisní zázemí. Montovaná ocelová hala Astron kombinuje vše do jedné stavby.

Montovaná ocelová hala s administrativní i montážní částí

Hala situovaná do okolí Zlína je rozdělená na dvě části. Administrativní sekce je provedena jako dvoupodlažní, ve spodní části se nachází recepce a sklad techniky, v horní části kanceláře. Sloupy primární konstrukce zůstaly záměrně odhaleny a spoluvytváří tak pracovní prostředí. Od montážní části jsou kanceláře dostatečně oddělené zvukovou a tepelnou izolací.

Větší část haly slouží pro údržbu a opravy zemědělské techniky. Je provedena bez vnitřních sloupů tak, aby byl dostatek prostoru pro manipulaci s mnohdy rozměrnými zemědělskými stroji. Ze stejného důvodu se zde využívá celková výška haly, která dosahuje 8 metrů. Obloukový hřebenový světlík napomáhá energetické optimalizaci.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

Téměř 1500 m2 za dva měsíce

Ocelovou halu postavila společnost LSP Zlín, přičemž práce na hlavní konstrukci včetně střechy a opláštění trvaly od začátku října do poloviny prosince. Práce v zimním období jsou možné díky tomu, že systém Astron pracuje s prefabrikovanou ocelovou konstrukcí, která se montuje na místě. Je tak možné stavět po celý rok.

Výsledná ocelová hala má rozměry 22,2 x 66,6 metrů s 8metrovou atikou. Jde o řešení typu AZM1 bez vnitřních sloupů s vestavěnou administrativní částí. Sedlová střecha má nízký spád a vnitřní okapové žlaby. Součástí dodávky od LSP Zlín byly také okna, dveře a prosklení.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

Robert Mladenov, předseda představenstva UNIMARCO a.s., k projektu dodává: „Tříleté zkušenosti s halou od společnosti Astron jsou výhradně pozitivní, hala je bez problémů a reklamací. Stavitel LSP Zlín splnil veškeré sliby, výstavba měla řád a rychlé tempo. Při kontrole nás zaujalo, že každá část ocelové haly Astron byla opatřena štítkem, aby nemohlo dojít k záměně.

Získejte od Astron halu na míru podnikání

Astron se specializuje na výrobu ocelových hal a nadzemních parkovišť po celé Evropě. Každá z 50 000 staveb byla vytvořena na míru potřebám zákazníka. Haly se vyznačují dlouhou životností, nízkými náklady na údržbu a širokými možnostmi využití. Řešení Astron mají díky širokým možnostem uplatnění v oblibě také architekti.

Pokud uvažujete o výstavbě logistické či výrobní haly, sportovní haly, showroomu, administrativní budovy, nadzemního parkoviště či haly pro jakýkoli jiný účel, kontaktujte společnost Astron na adrese info.cz@astron.biz.

Více informací a reference najdete na www.astron.biz/cz. Letecké záběry ocelové haly jsou k dispozici na youtu.be/0oc8wL0FinE.

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

Cambridge Business School nabízí prestižní studium MBA za dobrou cenu

Cambridge Business School nabízí prestižní studium MBA za příznivou cenu

Investice do vlastního vzdělávání představuje jeden z nejjistějších způsobů zhodnocení finančních prostředků. Pro...

Světová premiéra skladby dokončené umělou inteligencí míří na festival

Světová premiéra skladby dokončené umělou inteligencí míří 4. července na Rock...

Pokud ještě nevíte, kde zahájit letní prázdniny, přijeďte na festival Rock for People do Hradce Králové, který probíhá...

Fotbalové naděje zaplnily Strahov, ING Bohemia Soccer Cup byl rekordní

Fotbalista Milan Fukal a šéf ING Isold Heemstra spolu s vítězi ING Bohemia...

Bylo to velkolepé ukončení mládežnické fotbalové sezony. Téměř 800 malých fotbalistů se v sobotu 15. 6. prohánělo po...

Najdete na iDNES.cz