Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Když se společnost UNIMARCO rozhodovala o výstavbě nového sídla, hledala spolehlivé řešení na míru svým potřebám. Ocelová hala od společnosti Astron vyhověla požadavkům na rychlost i kvalitu provedení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech | foto: ASTRON

Společnost UNIMARCO se specializuje na prezentaci, prodej a servis zemědělské techniky. Její nové sídlo muselo vyhovět všem nárokům na příjemné prostředí pro administrativu i prodej a zároveň ponechat dostatek prostoru pro servisní zázemí. Montovaná ocelová hala Astron kombinuje vše do jedné stavby.

Montovaná ocelová hala s administrativní i montážní částí

Hala situovaná do okolí Zlína je rozdělená na dvě části. Administrativní sekce je provedena jako dvoupodlažní, ve spodní části se nachází recepce a sklad techniky, v horní části kanceláře. Sloupy primární konstrukce zůstaly záměrně odhaleny a spoluvytváří tak pracovní prostředí. Od montážní části jsou kanceláře dostatečně oddělené zvukovou a tepelnou izolací.

Větší část haly slouží pro údržbu a opravy zemědělské techniky. Je provedena bez vnitřních sloupů tak, aby byl dostatek prostoru pro manipulaci s mnohdy rozměrnými zemědělskými stroji. Ze stejného důvodu se zde využívá celková výška haly, která dosahuje 8 metrů. Obloukový hřebenový světlík napomáhá energetické optimalizaci.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

Téměř 1500 m2 za dva měsíce

Ocelovou halu postavila společnost LSP Zlín, přičemž práce na hlavní konstrukci včetně střechy a opláštění trvaly od začátku října do poloviny prosince. Práce v zimním období jsou možné díky tomu, že systém Astron pracuje s prefabrikovanou ocelovou konstrukcí, která se montuje na místě. Je tak možné stavět po celý rok.

Výsledná ocelová hala má rozměry 22,2 x 66,6 metrů s 8metrovou atikou. Jde o řešení typu AZM1 bez vnitřních sloupů s vestavěnou administrativní částí. Sedlová střecha má nízký spád a vnitřní okapové žlaby. Součástí dodávky od LSP Zlín byly také okna, dveře a prosklení.

Ocelová hala Astron dělá zákazníkovi radost i po letech

Robert Mladenov, předseda představenstva UNIMARCO a.s., k projektu dodává: „Tříleté zkušenosti s halou od společnosti Astron jsou výhradně pozitivní, hala je bez problémů a reklamací. Stavitel LSP Zlín splnil veškeré sliby, výstavba měla řád a rychlé tempo. Při kontrole nás zaujalo, že každá část ocelové haly Astron byla opatřena štítkem, aby nemohlo dojít k záměně.

Získejte od Astron halu na míru podnikání

Astron se specializuje na výrobu ocelových hal a nadzemních parkovišť po celé Evropě. Každá z 50 000 staveb byla vytvořena na míru potřebám zákazníka. Haly se vyznačují dlouhou životností, nízkými náklady na údržbu a širokými možnostmi využití. Řešení Astron mají díky širokým možnostem uplatnění v oblibě také architekti.

Pokud uvažujete o výstavbě logistické či výrobní haly, sportovní haly, showroomu, administrativní budovy, nadzemního parkoviště či haly pro jakýkoli jiný účel, kontaktujte společnost Astron na adrese info.cz@astron.biz.

Více informací a reference najdete na www.astron.biz/cz. Letecké záběry ocelové haly jsou k dispozici na youtu.be/0oc8wL0FinE.

  • Nejčtenější

O2 na výročí sametové revoluce rozezvoní všechny budky

Operátor O2 v rámci projektu Svoboda není samozřejmost rozezvoní všechny telefonní budky. Veřejné automaty postupně...

Vyzkoušejte si vysněnou pergolu pomocí aplikace ve vašem telefonu

Jaká pergola se bude ve vašem exteriéru nejlépe vyjímat? V minulosti platilo, že dokud vám pergola nebude stát na...

Nošovické SUV Hyundai Tucson v zimní limitované edici IceBreaker

Vlajková loď značky Hyundai, populární model Tucson, se stále těší velkému zájmu zákazníků. Rodinné SUV z Nošovic u...

Úklid a údržba podlahy před Vánocemi

Přehled mopů, čističů a prostředků pro kvalitní čištění a údržbu podlah.

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

TV s technologií NanoCell posouvají domácí zábavu na další úroveň

Díky umělé inteligenci starající se o maximální kvalitu obrazu a zvuku, podpoře zvukového formátu Dolby Atmos,...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

  • Další z rubriky

Proklepnutím kladivem odhalíte stočený tachometr. Jak?

Stočený tachometr má třetina prodávaných ojetin, jejichž cena je díky tomu uměle navýšena o desítky tisíc korun. Poznat...

Účetní program AdmWin nabízí za málo peněz hodně muziky

Také jste původně nehledali komplexní účetní program, ale postupně jste zjistili, že je nejlepší mít všechny potřebné...

Bankovní účty - spojte se!

Celý svět je stále těsnější a propojenější. Z pohodlí domova můžete nakupovat v amerických nebo čínských e-shopech,...

Snadná cesta k podnikání? To jsou ready-made s.r.o.

Přemýšlíte nad vlastním podnikem, ovšem odrazuje vás nekonečný administrativní proces, který vede k samotnému založení...

Najdete na iDNES.cz