Nové sídlo, nový začátek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Skupina EMTC podnikatele Tomáše Bárty, zastřešena mateřskou společností EMTC – Czech a.s., změnila ke dni 1. 3. 2019 své sídlo. Přestěhovala se do nových prostor na adrese Praha 8 – Libeň, Voctářova 2497/18.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové sídlo, nový začátek | foto: Impression Media, s.r.o.

Po více než osmi úspěšných letech, kdy sídlila na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, nastal čas na změnu. Důvodem této změny není pouze potřeba svěžího větru do plachet, ale zejména růst skupiny a počtu jejích zaměstnanců, jakož i potřeba odměnit zaměstnance skupiny a spolupracující osoby zbrusu novým pracovním prostředím, které bylo vybudováno v kancelářské budově roku 2018, tj. budově Palmovka Open Park IV.

Zbrusu nové kancelářské prostory

Skupina EMTC tak má k dispozici úplně nové kancelářské prostory a zázemí, jež byly vybudovány po vzoru gigantů jako Google, Apple či Microsoft. Zaměstnanci mají k dispozici nejen svá moderně vybavená pracovní místa, ale též mnohé prostory pro relaxaci a vzájemné setkávání, kde nechybí například stolní tenis či stolní fotbálek.

Z pohledu skupiny EMTC se jedná o revoluční a zásadní krok, kterým se skupina rozloučila se svojí úspěšnou minulostí a vstupuje do nové, především digitální, éry své existence.

Za to, kam se podařilo skupinu EMTC v posledních 5 letech posunout, je třeba poděkovat zejména jejím investorům, bez jejichž přízně by něco takového, čím aplikace Lipa Land v současné době bezesporu je, nebylo možné vybudovat. Zvláště ve chvílích, jakým byl byznysový rozchod se společností BOHEMIA ENERGY entity s.r.o., který skupině EMTC přinesl mimo jiné též srážku s Pavolem Krúpou, jehož aktivity, směřující k poškozování dobrého jména skupiny, jsou daleko za hranou zákona a souvisejí s právním bojem o 10 % podíl ve společnosti BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. v hodnotě přes 1 miliardu Kč.

Ačkoliv se zásadní změna v podobě přestěhování do nových prostor zdá jako předem plánovaný krok, který koresponduje s uvedením nového kabátu aplikace Lipa Land na trh, opak je pravdou. Jsou to čistě okolnosti, které vše naplánovaly tak, že změna prostor a uvedení redesignované aplikace Lipa Land na trh spadá téměř do stejného časového okamžiku. Každopádně z obou těchto změn máme obrovskou radost.

Skupina EMTC se tak na vás těší ve svých zbrusu nových prostorech.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 5. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

Sharplayers je unikátní startup, který nabízí 3D tisk na zakázku

Sharplayers je unikátní startup, který nabízí 3D tisk na zakázku

V technologickém světě se trendy neustále mění. Zatímco před dvaceti lety bylo takřka nepředstavitelné, že by se mohly...

Jak náročné je MBA studium? Zjistili jsme za vás!

Jak náročné je MBA studium? Zjistili jsme za vás!

Zvládnu MBA studium při svém vyčerpávajícím zaměstnání či podnikání? A lze ho skloubit s rodinou a volným časem? Tyto a...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Najdete na iDNES.cz