Nová šance, jak se dostat před konkurenci? Zvolte průmyslové roboty

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Automatizace dnes hýbe světem a hlavně v oblasti podnikání. Každá firma se snaží hledat cesty, jak se dostat před konkurenci a nabídnout zákazníkům o něco lepší služby. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je například použití průmyslových robotů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová šance, jak se dostat před konkurenci? Zvolte průmyslové roboty | foto: ČTK

Své uplatnění najde průmyslový robot v nejrůznějších podnicích a přináší velké množství výhod. Podle čeho je vybírat a jak to zvládnout s co možná nejlepším výsledkem? To se dozvíte v článku.

Proč se rozhodnout pro průmyslové roboty?

Možná si říkáte, že jde o drahá řešení, která se nemusí vyplatit, ale opak je pravdou. V dnešní době plné moderních technologií a automatizace je výrobna či provoz bez robotů jakousi raritou. Někdy je to výhoda, ale většinou se jedná o nevýhodu. V praxi to totiž většinou nevypadá tak, že robot připraví všechny zaměstnance o práci, ale naopak jim pomůže celý pracovní proces zpříjemnit a udělat bezpečnější a zdraví neškodlivý. Průmysloví kolaborativní roboti se totiž hojně využívají pro práce v nebezpečných podmínkách nebo při manipulaci s látkami potenciálně ohrožujícími lidské zdraví. Zaměstnance a zaměstnavatele tak chrání před dalšími problémy a nepříjemnostmi. V případě provozu s velkou částí robotů navíc nemusíte tak složitě řešit plánování směn při dovolených či nenadálém výpadku zaměstnanců. Většinou to sice bez lidí nejde, ale zapojením robota se může snížit množství pracovních povinností pro jednoho člověka a navíc ubude kousek starostí s papírováním a placením nutných výdajů. Moderní řešení automatizace na více úrovních dnes navíc přináší zcela nové možnosti pro práci s materiály a urychlení často i komplikované výroby o mnoha krocích.

Další velkou výhodou je možnost téměř nekonečné provozní doby, kdy se roboti neunaví a se stále stejnou výkonností pracují bez ohledu na denní dobu. Jedinou nutnou přestávkou je doba vyhrazená pro nezbytný servis, aby vše fungovalo přesně tak, jak má.

Jsou průmysloví roboti vhodní pro vaši firmu?

Spolupráce robotů se hodí do technických, výrobních nebo třeba skladových provozů, kde jsou určité činnosti, které mohou být zautomatizované. Strojová přesnost naprogramovaného robota eliminuje lidskou chybu a přináší stabilní výsledky u rutinních činností. Roboti se vyrábějí v různých variantách v závislosti na zatížení. Mohou tedy pracovat s malými součástkami a přesně je dávat na místo určení nebo naopak přenášet i těžší břemena. Hodně se tedy uplatní například na výrobních linkách, kde je potřeba občas přimontovat něco většího. To, zda je průmyslový robot vhodný pro vaši firmu, je dobré ponechat na posouzení profesionálů. Zkuste se nezávazně zeptat, jak by takováto automatizace mohla pomoci vašemu provozu, a následně pracujte s touto konkrétní odpovědí. Vyhnete se tak mlhavým představám a často chybným odhadům způsobeným nedostatečnou znalostí sortimentu a možností průmyslových robotů. Svět automatizace ukrývá zcela nová zákoutí a přináší další výhody pro fungování většiny společností.

Přizvěte si na pomoc profesionály ve svém oboru

Při volbě správného automatizačního řešení je potřeba počítat s tím, že nejde o úplně jednoduchý proces. Aby všechno správně fungovalo, je nutné jednotlivé procesy perfektně sladit a zkombinovat. Společnost Universal Robots, která se specializuje právě na průmyslové roboty, dokáže nabídnout řešení na míru přesně pro váš podnik. Kromě samotného prodeje robotů nabízí i zaškolení a pravidelný profesionální servis. Stanou se tak vašimi partnery na cestě za rychlejší, efektivnější a přesnější výrobou či chodem provozu. Už jen při pohledu na stránky společnosti zjistíte, kolik velkých a hlavně úspěšných společností využívá toto řešení.

Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

V Praze jako v Paříži: vizualizace provozovny Libeň

V Praze jako v Paříži: vizualizace provozovny Libeň

Vizualizace možné podoby provozovny Libeň má vyvolat debaty, jak co nejlépe začlenit do svého okolí tuto...

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Kam na poznávací dovolenou?

Londýn

Autobusem či letadlem, za hranice či mnohem dál. Ať se rozhodnete tak či onak, poznávací zájezd je vždy skvělou a...

Najdete na iDNES.cz