iDNES.cz

Nejmodernější síť propojí váš byznys s budoucností už dnes

  0:59 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Síť páté generace 5G ovlivní způsob, jakým lidé po celém světě žijí a pracují, a bude mít také velký podíl na rozmachu průmyslu, zábavy nebo umělé inteligence. Vodafone 5G sítí dnes pokrývá už 60% české populace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká 5G jednička

V dosahu signálu nejmodernější sítě jsou aktuálně dvě třetiny populace. Mobilní 5G síť od Vodafonu tak pokrývá největší území České republiky a díky tomu je jasným 5G lídrem. Zároveň jako první operátor v Evropě spustil 5G síť i v pražském metru.

Revoluce jménem 5G

Síť 5G výrazně uspíší pokrok v IoT a zvýší kvalitu života v chytrých domácnostech i celých městech. Zpracování dat bude rychlejší a díky robustnosti 5G se usnadní i řízení výrobních a logistických procesů. Nejmodernější síť přináší revoluci i v konektivitě. 5G je pohonem průmyslové rozšířené reality (AR), virtuální reality (VR), robotiky a senzorů internetu věcí, umožňuje virtuální připojení a modernější řízení operací.

Doba odezvy neboli latence či rychlosti reakce je v případě 5G jen pár milisekund. Nízkou latenci oceníte například v komunikaci se svými zákazníky, se kterými budete moci jednat v reálném čase a na jejich požadavky reagovat okamžitě.

Mobilní 5G síť vám také pomůže zvýšit produktivitu. Určitě jste se již ocitli v situaci, kdy jste stahovali velké soubory a váš počítač měl potíže zvládat více úkolů najednou. Dnes díky rychlejšímu stahování můžete pracovat bez přerušení, sdílet data i po telefonu nebo streamovat videa bez ukládání do vyrovnávací paměti.

Neomezené tarify pro každého podnikatele

Vyzkoušet si výhody nejmodernější sítě může i vaše firma díky tarifům Neomezený Business od Vodafonu. S tarifem Neomezený Business Premium 5G získáte jak neomezená data, volání a SMS, tak i neomezenou maximální rychlost včetně 5G. Tarify Neomezený Business Basic a Super pak nabízejí ochutnávku 5G. Součástí tarifů je kromě dalších výhod také aplikace Cyberwall na zabezpečení firemních dat i zařízení.

5G má velký potenciál pro velké, střední i malé firmy. Jak může nejmodernější síť pomoci vám a vašemu podnikání? Podívejte se ZDE.

 

zpět na článek