Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin v kuse. Místo toho jim umožňují pracovat odkudkoliv. Samozřejmě je tento systém založený na důvěře, ovšem ve spoustě firem opravdu funguje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv | foto: ČTK

Zaměstnanci si váží toho, že nemusí nikam dojíždět. Šetří tím čas i peníze a z domova mnohdy pracují daleko efektivněji.

K rozmachu firem pracujících na dálku přispívá rozvoj online služeb. Přes internet už dnes zařídíte spoustu věcí, s kolegy si uspořádáte skupinový online meeting, hotovou práci nahrajete do cloudového úložiště, odkud si ji zákazník stáhne, všechno prostě vyřešíte na dálku. Jen je potřeba to celé nějak koordinovat.

E-mailová komunikace nestačí, chce to systém

Kdo chce vést firmu na dálku, musí si k tomu najít potřebné prostředky. Psát si o tom, co je potřeba udělat, na Facebooku a občas se informovat e-mailem prostě nemůže dlouhodobě fungovat. Ve všem by byl zmatek, zapomínalo by se. Daleko lepší je zaplatit si systém pro vedení kanceláře v cloudu. Nejde o drahou záležitost a z dlouhodobého hlediska ušetří mnoho starostí.

Systémů pro podnikání na dálku existuje více a jedním z povedených českých počinů je iPodnik, jejichž web vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT. Spravuje nejen data, ale také programy, navíc má špičkové zabezpečení.

Účetnictví, dokumenty i kalendář na jednom místě

Systém iPohoda je doslova kanceláří v cloudu. Máte tam vše na jednom místě, a to ať už se přihlásíte kdykoliv a odkudkoliv. 24 hodin denně 7 dní v týdnu na vás čekají veškeré informace potřebné k vykonávání vaší práce. Privátní cloud s automatickým zálohováním běží na platformě Microsoft. Ostatně v rámci exchange online máte možnost využívat také Office 365 – tzn. kancelářské aplikace, kalendáře, kontakty i e-mail s 50 GB prostorem pro e-mailovou schránku.

Další zajímavou funkcí je integrovaný ekonomický systém Pohoda pro daňové účetnictví online. Odkudkoliv na světě budete mít přístup ke svému účetnictví, fakturám, dokladům. Pochopitelně je lze sdílet s kolegy nebo tisknout.

Ušetří se nejen za pronájem kanceláře

Mít kancelář v cloudu je finančně výhodné. Za prvé není potřeba platit pronájem kanceláře, za druhé se ušetří za drahý hardware a softwarové licence. K iPodniku může každý přistupovat z libovolného počítače, telefonu či tabletu. Jedná se v podstatě o takový vlastní kousek prostoru na webu, který máte neustále k dispozici. Jen vám jej navíc někdo střeží a pomůže vám vyřešit případné problémy. 

Celkem iPodnik zahrnuje 15 služeb, které pokrývají komunikaci, účetnictví, weby a dokumenty, což je většinou právě to, co firmy potřebují. Samozřejmě si lze vybrat z několika variant služby v různých cenových relacích.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším ratingem na trhu

Euler Hermes nabízí pojištění záruk s nejvyšším  ratingem na trhu

Jako jediná na trhu poskytuje pojišťovna Euler Hermes pojistné záruky (alternativa bankovních záruk) s vysokým ratingem...

Systém třídění a recyklace odpadů v Česku patří k nejlepším v Evropě

Barevné kontejnery potkáme v ČR už na každém kroku. Ze svých domovů to k nim...

Stávající systém třídění a recyklace obalových odpadů funguje v ČR už bezmála 20 let. Za tu dobu se neustále rozvíjel,...

Únorové rande s módou v Brně

Únorové rande s módou v Brně

Hned po Valentýnu začínají na brněnském výstavišti 53. mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO....

Najdete na iDNES.cz