Moderní catering je i o zážitcích

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla. Účastníci zaženou hlad, navíc budou mít možnost si mezi sebou popovídat. Jídlo vždycky boří zábrany. V případě dobře zvolené cateringové agentury si k tomu všemu ještě užijí skvělou show.

Moderní catering je i o zážitcích | foto: Shutterstock

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Catering už dávno není jen o samotných pokrmech. Kvalita a chuť jídla samozřejmě hrají prim, jenže jíme také očima. Chceme něco zažít, potěšit zrak, sluch i chuťové buňky. Kde nám tohle umožní?

Agentura přichystá pokrmy, které bude škoda jíst

Nazdobené stoly, elegantní talíře, sklenice, poháry, příbory a podnosy, mezi nimi dekorace, jako jsou stuhy, květiny, balónky atd. Tohle všechno je u slavnostní tabule samozřejmostí, a pokud si objednáte profesionály, jistě se toho dočkáte. Jsou ale i jiné služby, co se dají považovat spíš za nadstandard.

Ne zcela běžný je například výběr z několika kuchyní. Pro některé akce se hodí české pokrmy, avšak chcete-li návštěvníky ohromit, budou lepší například středomořská jídla. Nezvyklé chutě vám dá poznat i asijská kuchyně. Na firemní večírek se hodí i ta americká – tacos, burritos, nachos, steaky apod. Sbíhají se vám sliny?

Z přípravy jídla se stane show

Pokrmy připravené dlouhé hodiny předem, dovezené na místo a naservírované? Takhle by to vypadat nemělo! Místo toho si zařiďte live cooking show, kdy kuchaři připravují jídlo přímo na místě před zraky hostů. Účastníci budou obohaceni o zajímavý zážitek, navíc dostanou naprosto čerstvé jídlo.

Kde takovou službu sehnat? Není úplně standardní. Svým zákazníkům ji nabízí Fresh catering Praha, a to zcela bez příplatku. Jejich snahou totiž je poskytovat klientům čerstvé jídlo a udělat z toho nevšední zážitek. Předem si s nimi dohodnete harmonogram, a tak je celý večer na co koukat – od předkrmu až po dezert. Tomu se říká moderní catering!

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 4.

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 4.

Obchody s měnami se staly největším a nejlikvidnějším trhem na světě, jsou magnetem pro spekulanty, kteří sázejí na...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 2.

trading

Akciové indexy bývají dlouhodobou investicí, ale i nástrojem pro krátkodobé spekulace, uživatelé tradingových platforem...

Najdete na iDNES.cz