Doporučujeme

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny | foto: AKCENT college, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Také máte přes červenec a srpen „okurkovou sezónu“? Děti na táboře nebo u babičky? Udělejte něco pro sebe a osvěžte si své znalosti anglického jazyka! Letní kurzy angličtiny vás během dvou týdnů naučí, jak se nebát mluvit a vyjádřit své myšlenky i v cizím jazyce.

V letošním roce to na dovolenou u moře nevypadá. Proč tedy sedět doma? Investujte do sebe a přihlaste se na letní kurzy angličtiny v jazykové škole AKCENT IH Prague.

Zkušení lektoři vedou kurzy angličtiny na otevřené komunikativní metodě. Co nejvíce vás učí souvislosti, význam se snažíte pochopit z kontextu, obrázku nebo popisu. Stejně tak přijdete i na gramatická pravidla. Nemusíte se tak nic složitě „šprtat“ nazpaměť.

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny
Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Během kurzu angličtiny překonáte svůj strach promluvit v cizím jazyce. Ve skupince maximálně 12 účastníků panuje přátelská atmosféra a každý dostane dostatek prostoru se projevit. Diskutuje se zde na aktuální témata z dění okolo nás.

Vyplňte vstupní test a přihlaste se na letní kurzy angličtiny on-line. Nevíte, co během kurzu s dětmi? Přihlaste je na příměstský tábor s angličtinou!

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny
Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Letní kurzy angličtiny od AKCENT IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 30 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola nabízí pomaturitní studium a organizuje kurzy pro učitele angličtiny nebo metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Je také členem mezinárodní sítě International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague najdete na www.akcent.cz.