Doporučujeme

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny | foto: AKCENT college, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letní příměstské tábory vaše děti zabaví a hravou formou naučí jazyk

Letos se k moři asi jen tak nepodíváme a doma s rodinou jsme teď strávili spoustu času. Chce to tedy změnu. Pošlete své děti na letní příměstské tábory, kde stráví třeba jen dopoledne nebo celý den a v noci budou doma ve svých postýlkách. Užijí si spoustu zábavy a naučí se anglický jazyk.

Na příměstském táboře pořádaném jazykovou školou AKCENT IH Prague vyučují převážně rodilí mluvčí, kteří v rámci metodického kurzu pro učitele The Cambridge CELTA YL a IH CYLT získají vysoký stupeň mezinárodně akreditovaného certifikátu pro vyučující anglického jazyka se specializací na výuku dětí a mládeže.

Dopoledne probíhá výuka angličtiny a odpoledne jsou pro děti připraveny sportovní týmové aktivity, výlet, výtvarné tvoření, tematické hry, návštěvy osobností a soutěže. Najdou si tu nové kamarády a každý večer se s vámi nadšeně podělí o nové zážitky.

Letní příměstské tábory s výukou angličtiny jsou ideální pro děti ve věku 6 až 14 let.

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny
Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Letní příměstské tábory s angličtinou od AKCENT IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 30 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola nabízí pomaturitní studium a organizuje kurzy pro učitele angličtiny nebo metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny
Máte přes prázdniny více času? Navštivte letní kurzy angličtiny

Je také členem mezinárodní sítě International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague, která pořádá letní a příměstské tábory s angličtinou, najdete na www.akcent.cz.