Letní a příměstské tábory s angličtinou naučí děti jazyk zábavně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto se kvapem blíží. Dopřejte svým dětem dobrodružství na táboře! Najdou si nové kamarády a vrátí se nadšení a plní zážitků. Příjemné s užitečným spojují letní a příměstské tábory s angličtinou, které pořádá jazyková škola AKCENT IH Prague.

Angličtina pro děti není jen módní záležitostí | foto: AKCENT IH Prague

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyšlete svého potomka do přírody, kde si užijí spoustu zábavy se svými vrstevníky a navíc se nenásilnou formou při hrách naučí cizí jazyk! Díky kontaktu české AKCENT IH Prague s jazykovými školami International House v zahraničí se pobytu na táboře účastní i děti z jiných zemí. Proto je zde angličtina přirozenou formou komunikace.

Angličtina pro děti není jen módní záležitostí

Letní mezinárodní tábory se konají na venkově v přírodě a vedle jazykové výuky zde nechybí hledání pokladu, sportovní aktivity, celodenní výlety, zpívání, výtvarné tvoření a další táborové aktivity.

Je vaše dítě ve věku od 8 do 14 let a angličtinu se ve škole učí alespoň jeden rok? Pak je letní tábor právě pro něj!

Stýskalo by se vám po dítěti? Pošlete ho na příměstský tábor

Angličtina pro děti není jen módní záležitostí

Velmi oblíbené jsou také příměstské tábory, na kterých děti tráví třeba jen dopoledne nebo celý den včetně oběda a noc tráví u sebe doma. Dopoledne probíhá výuka angličtiny a odpoledne jsou pro děti připraveny sportovní týmové aktivity, výlet, výtvarné tvoření, tematické hry a soutěže.

Na příměstském táboře vyučují převážně rodilí mluvčí, kteří v rámci metodického kurzu pro učitele The Cambridge CELTA YL a IH CYLT získají vysoký stupeň mezinárodně akreditovaného certifikátu pro vyučující anglického jazyka se specializací na výuku dětí a mládeže.

Letní a příměstské tábory s angličtinou od AKCENT IH Prague

Jazyková škola AKCENT IH Prague působí na trhu již více než 28 let a za tu dobu se stala jednou z největších soukromých škol v České republice. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, češtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a čínštiny. Dále škola nabízí pomaturitní studium a organizuje kurzy pro učitele angličtiny nebo metodické kurzy pro pedagogické odborníky.

Angličtina pro děti není jen módní záležitostí

Je také členem mezinárodní sítě International House World Organisation (IHWO), která je se svými více než 122 přidruženými členy ve více než 42 zemích světa jednou z nejvýznamnějších sítí jazykových škol na světě.

Více informací o jazykové škole AKCENT IH Prague, která pořádá letní a příměstské tábory s angličtinou, najdete na www.akcent.cz.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlato je pořád považováno za jednu z nejlepších investicí dneška. Avšak mnoha investorům už nestačí jenom zlaté cihly...

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Jak vybrat překladatelskou agenturu a nenaletět?

Není překlad jako překlad – pražské překladatelské agentury se od sebe výrazně liší v cenách, v přístupu k zákazníkům i...

Najdete na iDNES.cz