Doporučujeme

Jak vybrat audiovizuální systém pro vaši konferenční místnost

Jak vybrat audiovizuální systém pro vaši konferenční místnost | foto: Impression Media, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak vybrat audiovizuální systém pro vaši konferenční místnost

Konferenční místnosti jsou centra většiny firem. Právě tady se ladí strategie, probíhá spolupráce, plánují se věci budoucí. Výběr správného audiovizuálního (AV) systému by měl vést k podpoře těchto aktivit a umožnit vašemu týmu soustředit se na práci, a nikoliv na ovládání technologií.

Vybavení zasedací místnosti AV technikou není pouhé připevnění displeje na zeď. Správný AV systém funguje jako dobře sladěný orchestr. Aby se tak stalo, je potřeba si předem položit několik otázek.

Znáte účel konferenční místnosti?

Účelem konferenční místnosti je pořádání konferencí, že? Ano i ne. Chcete-li najít ten pravý AV systém, je potřeba se podívat na věc detailně a porozumět očekávání jejích uživatelů. Bude místnost využívání jako školící nebo pro schůze výkonné rady? Budou potřeba prezentační nástroje? Pravděpodobně. A co videokonference? Možná. 

Jak vybrat audiovizuální systém pro vaši konferenční místnost

Víte, jaké jsou bolístky stávajícího systému?

Popřemýšlejte o chodu vašeho současného systému. Zamyslete se nad nejčastějšími stížnostmi, které slyšíte. Problémem můžou být například neustále přerušované hovory nebo celkové ozvučení místnosti. Ať už to je cokoliv, je důležité to vzít na vědomí a zvážit řešení, která by situaci zlepšila.

Identifikovali jste vaše priority?

Prioritou mnoha podniků je dlouhá životnost AV techniky. Odpovídá však tato představa očekávané životnosti konferenční místnosti? A jsou tato očekávání v souladu s vaším rozpočtem? Ať už jsou vaše odpovědi jakékoliv, je dobré si určit priority – součásti AV systému, které jsou pro vaše podnikání extrémně důležité. Pokud například obchodujete s akciemi, selhání displeje by mohlo zastavit podnikání. 

Jak vybrat audiovizuální systém pro vaši konferenční místnost

Najděte toho správného partnera

Pokud se cítíte zahlcení tím, co začalo jako jednoduché uvažování o konferenční místnosti, nepropadejte panice a obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou nejen najít odpovědi na tyto otázky, ale také z nich vyvodit správná řešení. Jedním z nich je například společnost AVT GROUP, mezi jejíž realizace patří i AV vybavení v zasedacích místnostech moderní kancelářské budovy ASAL II společnosti ŠKODA AUTO a.s.. 

  • Nejčtenější

S Kaufland Card můžete vyhrát Škodu Karoq

Opel odstartuje další „čtyřiadvacítku“

Šifrované disky - dokonalá ochrana vašich dat

Čeští manažeři chtějí MBA s respektem

Kvalitní dřevěné podlahy. Jak vybírat?

Parfémy Vittorio Bellucci: naučte se hýčkat