Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste už bezpočet kurzů a stále se bojíte anglicky promluvit? Neztrácejte naději. Jako kouzlem vás rozmluví intenzivní jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole STUDYLINE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky. | foto: STUDYLINE

Také jste studovali anglický jazyk už od školy, ale po všech těch letech základní a střední školy si z něj stále nic nepamatujete, nerozumíte, když na vás někdo tímto jazykem promluví, a největší problém máte, když musíte dát sami dohromady kloudnou větu a nahlas promluvit? 

Dnešní výuka na školách vás pro život nepřipraví. Učíte se v ní především gramatické poučky a v hodinách ve velkých skupinách studentů dostanete šanci promluvit třeba dvakrát do hodiny.

Jazyková škola STUDYLINE vyučuje jazyky jinak – moderně, zábavně a efektivně. Rozmluvíte se a ani nebudete vědět jak.

Anglicky se můžete naučit i vy!

Jazyková škola STUDYLINE se inspirovala výukou angličtiny v zahraničí. Vyvinula svou vlastní metodu a připravila vlastní výukové materiály. Díky této jedinečné kombinaci má se svými studenty skvělé výsledky. Zapomeňte na nudné šprtání slovíček, základem je mluvit, mluvit a mluvit!

Jazyková škola STUDYLINE je akreditovaná MŠMT. Kurzy angličtiny nabízí v Praze a v Brně.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny ve Studyline probíhají v moderních učebnách. Metoda výuky je inspirovaná zahraničními jazykovými kurzy s 80 % výuky zaměřené na komunikaci. Studenti jsou výkonnostně rozřazení do 5 úrovní. V malých skupinkách 4-10 stejně zdatných studentů se budete cítit jako mezi svými a nebudete mít strach mluvit.

„Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným materiálem k probírané látce. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště,“ prozradila Veronika Plzáková, která intenzivní kurzy angličtiny ve STUDYLINE navštěvuje.

Jazyková škola STUDYLINE směle tvrdí: „Rozmluvíme i nemluvícího!“ Tak neváhejte, vyplňte rozřazovací test a přihlaste se do kurzu právě teď. Kurzy angličtiny probíhají jednou týdně dvě hodiny čistého času od října do ledna a pak od února do května.

Jazykové pobyty v zahraničí

Překonejte hranice a vydejte se na jazykový pobyt do zahraničí! Můžete se tak rychle zdokonalit v jazyce, získat praxi v mluveném projevu, rozšířit si slovní zásobu a nabýt spoustu zkušeností. Zároveň při pobytu poznáte vybranou zemi, kulturu, přírodu i historii. 

Agentura STUDYLINE za téměř 20 let svého působení vyslala do světa tisíce studentů. Splňte si i vy své cestovatelské sny a naučte se mluvit anglicky, německy, španělsky, francouzsky nebo jiným jazykem, který vás láká.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

STUDYLINE zajišťuje jazykové pobyty už ve více než 15 zemích světa. Ze široké nabídky kurzů si vybere opravdu každý, od dětí až po seniory. Zajišťují také jazykové pobyty s kurzy pro manažery či učitele.

Jazykový pobyt v zahraničí si užil také Mgr. Pavel Vrbal, který říká: „Vše bylo super, výborná organizace i výuka, pobyt v rodinách i zájezd do centrální části Londýna. Vedení ve škole velmi příjemné. Děkuji za vaši pomoc. Určitě vás jako agenturu budeme doporučovat. Zvláště proto, že jste byli jako jediní schopni realizovat tento pobyt letecky i pro skupinu studentů. Jen se toho nebát. Ještě jednou osobní dík vám a snad někdy příště opět se STUDYLINE!“

Více informací najdete na www.Studyline.cz.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Dr. Müller Pharma: Rodinná firma, co není na prodej

Ilustrační foto

Na fotbalovém hřišti se střetávají mužstva kuvajtských doktorů a farmaceutů. Všichni mají na dresech nápis Varikosan....

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

Postupte na kariérním žebříčku díky programu Právo v manažerské praxi

V oblasti moderního managementu a práva je zapotřebí se neustále vzdělávat, protože se vše mění. Náskok před ostatními...

Najdete na iDNES.cz