Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu digitalizace dokumentů, díky které získala NN pojišťovna řadu výhod.

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow | foto: COPY GENERAL

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Copy General tak například zkrátila čas dodání digitálních dokumentů. Dokumenty zpracovává přímo u klienta. Protože sídlí přímo v budově NN pojišťovny v onsite tiskovém středisku, reaguje okamžitě. Každá dohoda je tak otázkou několika minut. 

Navíc Copy General připravuje dokumenty k okamžitému dohledání ve fyzickém archivu, každému z nich přidělí vlastní štítek s unikátním označením. Firma také zrychlila zpracování a minimalizovala chybovost. Procesy vytěžování dat do maximální míry automatizovala.

Díky tomu posádka digitálního rallye společnosti Copy General skenuje 30 tisíc dokumentů měsíčně, což odpovídá množství až 100 tisícům stran.

Co vše digitalizace dokumentů zahrnuje?

Digitalizace dokumentů je komplexní služba, která zahrnuje nejen skenování samotné, ale také sběr a třídění dokumentů, vytěžování scanem získaných dat i ukládání dokumentů do archivačních boxů. A přesně tohle řešení potřebovala NN pojišťovna od Copy General zajistit.

Copy General

Společnost Copy General se v oblasti digitálního tisku pohybuje už více než 25 let. Firma disponuje bohatými zkušenostmi s provozem retailových poboček, poskytováním tiskových služeb pro sektor projekčních, stavebních a strojírenských společností a pro své firemní klienty realizuje řadu offsite i onsite řešení na míru.

Proces nasazení včetně analýzy proběhl v krátkém časovém horizontu 2,5 měsíce a přes náročnost úkolu dotáhl tým Copy General přechod k digitalizaci ke klientově naprosté spokojenosti. To umožnilo i softwarové řešení ABBYY Flexi Capture dodané společností Konica Minolta.

A jak hodnotí spolupráci NN pojišťovna?

„Na sklonku roku 2017 jsme změnili dodavatele skenovacích služeb. Výměna se uskutečnila „přes noc“ a díky pečlivé přípravě společnosti CGOS proběhla hladce bez dopadů na operativu. Získali jsme flexibilního partnera s rychlou reakcí na podněty a zpětné vazby a bezproblémovou komunikací. A také velkou vstřícností při zpracovávání dokumentace včetně elektronické, spojené s implementací GDPR,“ prozradila Karin Dvořáková, Operations Manager, Skupina NN ČR.

Klientská komunikace od Copy General – komunikační nástroj budoucnosti

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Společnost Copy General v rámci klientské komunikace měsíčně rozešle pro své klienty přes 12 milionů stran dopisů a více než milion e-mailů. Vedle NN pojišťovny mezi její významné klienty patří například O2, Česká pojišťovna, E.ON nebo ČMSS. Vědí, jak na to! Svěřte svou klientskou komunikaci do zkušených rukou profesionálů.

Více informací najdete na www.copygeneral.cz.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Pět důvodů, proč si zřídit virtuální kancelář

Pět důvodů, proč si zřídit virtuální kancelář

Zákon stanovuje, že každá společnost musí mít v obchodním rejstříku zapsané sídlo. Pokud však většinu práce odvádíte z...

Dr. Müller Pharma: Rodinná firma, co není na prodej

Ilustrační foto

Na fotbalovém hřišti se střetávají mužstva kuvajtských doktorů a farmaceutů. Všichni mají na dresech nápis Varikosan....

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

S příchodem roku 2019 slaví euro dvacet let existence. Přesně před 20 lety, tedy 1. ledna 1999, zavedlo jedenáct...

Najdete na iDNES.cz