Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu digitalizace dokumentů, díky které získala NN pojišťovna řadu výhod.

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow | foto: COPY GENERAL

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Copy General tak například zkrátila čas dodání digitálních dokumentů. Dokumenty zpracovává přímo u klienta. Protože sídlí přímo v budově NN pojišťovny v onsite tiskovém středisku, reaguje okamžitě. Každá dohoda je tak otázkou několika minut. 

Navíc Copy General připravuje dokumenty k okamžitému dohledání ve fyzickém archivu, každému z nich přidělí vlastní štítek s unikátním označením. Firma také zrychlila zpracování a minimalizovala chybovost. Procesy vytěžování dat do maximální míry automatizovala.

Díky tomu posádka digitálního rallye společnosti Copy General skenuje 30 tisíc dokumentů měsíčně, což odpovídá množství až 100 tisícům stran.

Co vše digitalizace dokumentů zahrnuje?

Digitalizace dokumentů je komplexní služba, která zahrnuje nejen skenování samotné, ale také sběr a třídění dokumentů, vytěžování scanem získaných dat i ukládání dokumentů do archivačních boxů. A přesně tohle řešení potřebovala NN pojišťovna od Copy General zajistit.

Copy General

Společnost Copy General se v oblasti digitálního tisku pohybuje už více než 25 let. Firma disponuje bohatými zkušenostmi s provozem retailových poboček, poskytováním tiskových služeb pro sektor projekčních, stavebních a strojírenských společností a pro své firemní klienty realizuje řadu offsite i onsite řešení na míru.

Proces nasazení včetně analýzy proběhl v krátkém časovém horizontu 2,5 měsíce a přes náročnost úkolu dotáhl tým Copy General přechod k digitalizaci ke klientově naprosté spokojenosti. To umožnilo i softwarové řešení ABBYY Flexi Capture dodané společností Konica Minolta.

A jak hodnotí spolupráci NN pojišťovna?

„Na sklonku roku 2017 jsme změnili dodavatele skenovacích služeb. Výměna se uskutečnila „přes noc“ a díky pečlivé přípravě společnosti CGOS proběhla hladce bez dopadů na operativu. Získali jsme flexibilního partnera s rychlou reakcí na podněty a zpětné vazby a bezproblémovou komunikací. A také velkou vstřícností při zpracovávání dokumentace včetně elektronické, spojené s implementací GDPR,“ prozradila Karin Dvořáková, Operations Manager, Skupina NN ČR.

Klientská komunikace od Copy General – komunikační nástroj budoucnosti

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Společnost Copy General v rámci klientské komunikace měsíčně rozešle pro své klienty přes 12 milionů stran dopisů a více než milion e-mailů. Vedle NN pojišťovny mezi její významné klienty patří například O2, Česká pojišťovna, E.ON nebo ČMSS. Vědí, jak na to! Svěřte svou klientskou komunikaci do zkušených rukou profesionálů.

Více informací najdete na www.copygeneral.cz.

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminál společnosti Sazka je stále vnímán hlavně jako vstupenka k milionům třeba ze Sportky nebo Eurojackpotu. Některá...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Další z rubriky

Financování podnikání

Financování podnikání

Také máte už jen při vyslovení termínu finanční poradce husí kůži? Já také. A zrovna tak jsem s nimi neměl dobrou...

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Půjčovna dodávek Praha 9 – pronájem bez limitu najetých kilometrů

Málokdo z nás vlastní tak velký automobil, aby se mu čas od času nehodilo zapůjčení dodávky nebo přívěsného vozíku....

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Se studiem na vysoké lze začít i v únoru

Standardně školní rok na vysokých školách začíná zhruba v polovině září, na některých o něco později v říjnu. Najdou se...

Najdete na iDNES.cz