Efektivní investice najdete v dluhopisech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a vyznat se v nich není pro každého. Mnozí na to logicky zanevřou a nezkouší raději nic, jen aby se vyhnuli případným pohromám.

Efektivní investice najdete v dluhopisech | foto: EMTC

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud ovšem patříte do té druhé skupiny a chcete si investice vyzkoušet a alespoň trochu zhodnotit své úspory, pak jste tady naprosto správně.

Vaše peníze mohou vydělávat

Pokud své úspory investujete s rozumem, mohou vám vydělat slušné jmění. Zároveň tak můžete podpořit i menší české firmy, které by jinak nemohly vůbec své podnikatelské sny zrealizovat.

Ptáte se jak? Jednoduše! Investicí do korporátních dluhopisů. Není to sice zcela běžná možnost investování, ale přináší řadu výhod, díky kterým mohou právě tyto dluhopisy strčit všechny ostatní investiční možnosti do kapsy.

Výhody korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy vám přinesou velmi zajímavé úročení, které nenajdete ani na těch nejlépe úročených spořících účtech. Pro investování je to poměrně bezpečná forma s přijatelnou mírou rizika, kterou si pochopitelně musíte vyhodnotit sami.

Kde můžete investovat?

Kde můžete tímto způsobem investovat? Na koho se můžete obrátit pro nákup prvních dluhopisů? ČNB již schválila některým společnostem prospekt, díky kterému mohou své podnikatelské plány realizovat právě prostřednictvím emise dluhopisů. Stačí si tedy vybrat jednu z nich a investovat do ni své peníze.

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Jakou firmu zvolit?

Ovšem výběr to samozřejmě nebude vůbec jednoduchý. Mezi těmito firmami se nachází jak zkušení matadoři, tak i naprostí nováčci, u kterých ještě nevíte, zda se vám vaše investice vrátí. Proto vsaďte na jistotu, na společnost EMTC - Czech a.s.

Jedná se o stabilní společnost s transparentní historií a hospodářskými výsledky. Pokud o investování do dluhopisů začínáte uvažovat a přece jen se nechcete spálit, určitě se podívejte na webové stránky EMTC - Czech a.s., kde najdete veškeré potřebné informace k Vašemu rozhodování.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Potřebujete převézt materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Potřebujete převést materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Pravděpodobně jste se už někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali převézt stavební materiál, větší nářadí či...

NADH, DLPA, DMAE. Co všechno o nich víte?

NADH, DLPA, DMAE - co všechno o nich víte?

Nejsou to náhodné shluky písmenek, ale účinné látky, které příznivě působí na náš organismus. Pokud se cítíte unaveni,...

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

Společná evropská měna slaví 20. narozeniny. A Evropané si euro chválí

S příchodem roku 2019 slaví euro dvacet let existence. Přesně před 20 lety, tedy 1. ledna 1999, zavedlo jedenáct...

Najdete na iDNES.cz