Český výrobce světlíků Lam-Plast

  7:00aktualizováno  7:16 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nedocenitelným prvkem, který se postará o přímé přírodní osvětlení průmyslových hal a zároveň slouží k odvětrávání, jsou bodové střešní světlíky. Využít se dají i u občanských staveb a zajímavé řešení představují také u rodinných domů, chat či obytných přívěsů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy | foto: LAM-PLAST

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Vznik české firmy Lam-Plast se datuje od roku 1991. Přes původní výrobu kontejnerů a skluzavek se její produkce ustálila na výrobě střešních světlíků. Nejlepším prostředkem k prosvětlení prostor přírodním světlem přes střechu jsou světlíky. Společnost Lam-Plast, která sídlí ve Střížovicích u Kroměříže, má v současné době více, než 40 zaměstnanců na stálý pracovní poměr.

Firma Lam-Plast je zaměřena především na zahraniční trhy a již řadu let zde s úspěchem nabízí své výrobky. Ročně firma prodá za hranice České republiky více než 20 tisíc kusů střešních světlíků, což ji řadí mezi největší evropské výrobce v daném oboru.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Střešní světlíky jsou vyráběny v mnoha variantách

Lam-Plast vyrábí bodové střešní světlíky v mnoha různých variantách. Zákazníci si mohou vybrat z široké rozměrové řady a z více, než 300 různých typů světlíků. Světlíky se rozlišují podle tvaru a využití v závislosti na tepelné náročnosti budov.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

„Máme světlíky větrací, prosvětlovací a takzvané výlezy na střechu. Všechny tyto funkce lze i vzájemně kombinovat,“ představuje produkty firmy Lam-Plast Ivo Kubík, jednatel úspěšné společnosti Lam-Plast. Pevný bodový světlík slouží pro prosvětlení místnosti, větrací zajišťuje i větrání místnosti v otevření na 30 cm, výlez kromě prosvětlení umožňuje kopuli odklopit a vstoupit na střechu.

„Náročnějším zákazníkům můžeme nabídnout také světlíky plně automatické, například s napojením na inteligentní ovládání domu. Naše produkty jsou pravidelně testovány v odborných laboratořích a certifikovány oprávněnými certifikačními autoritami,“ doplňuje Ivo Kubík.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Velké množství druhů světlíků lze kromě způsobu užití dělit také podle počtu vrstev a barvy kopule či druhu otevírání, jež lze zvolit ruční (mechanické) nebo motorové (elektrické). Kopule mohou být jedno-, dvou-, čtyř- nebo pětivrstvé, sklo lze použít čiré nebo mléčné, ale není problém přizpůsobit barvu i materiál požadavkům zákazníka. Tvary světlíků mohou být čtvercové, obdélníkové a kruhové. Hodí se na všechny typy plochých střech i na střechy s mírným spádem.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Proč volit světlíky

Střešní světlíky přináší do interiérů nenahraditelné přírodní světlo. I malé střešní okno dává více světla než okno boční. Navíc světlík plní svou funkci, i když je zataženo. Má stoprocentní využití oblohy tam, kde okna dosahují jen třiatřiceti procent. V propustnosti světla zároveň nebrání u světlíku stromy, zástavba nebo horizont, jako v případě klasických oken. Jeho další předností je možnost provětrání staveb. Bodové střešní světlíky Lam-Plast skýtají svým umístěním jednu z nejlepších variant pro odvětrávání všech typů budov.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Vysoká kvalita výrobků i služeb

„Trvale se snažíme nabízet vysokou kvalitu nejen u výrobků, ale i poskytovaných služeb. Naše bodové střešní světlíky, ale i laminátové a plastové výrobky pro široké spektrum použití vyrábíme s co největší přesností a precizností. Kvalitu naší práce dokládají desetitisíce ročně vyrobených produktů a spokojení zákazníci,“ uzavírá jednatel firmy Ivo Kubík.

Více informací najdete na stránkách www.lam-plast.cz.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy

Český výrobce světlíků Lam-Plast se zaměřuje na zahraniční trhy. U větších zakázek zajišťuje Lam-Plast dopravu firemním vozidlem, u menšího zboží využívá sběrné služby. Expedici své produkce zabezpečuje vlastní kamionovou dopravou, což doplňuje kompletní servis prodeje vedoucí k maximální spokojenosti zákazníků.

Český výrobce světlíků Lam Plast dobývá zahraniční trhy
  • Nejčtenější

Sledujte aukční událost roku umění v Mánesu

V pražské výstavní síni Mánes se dne 20. října 2019 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

HANÁK INTERIOR CONCEPT

Dokonale sladěný interiér od jediného výrobce díky HANÁK INTERIOR CONCEPT. Výroba veškerého nábytku v interiéru...

Nakupujte s nEKOnečným sáčkem. Budoucnost máme ve svých rukou

Při nákupu ovoce, zeleniny spotřebuje zákazník několik mikrotenových sáčků, které po prvním použití většinou vyhodí....

5 věcí, které potřebujete pro úspěšný rozjezd startupu

Startup můžete řídit i doma z obýváku. Máte dobrý nápad, začínáte s podnikáním a přemýšlíte, jaké nástroje, technologie...

Investice do zlata? Ideální řešení před finanční krizí

Z aktuálního stavu ekonomiky je patrné, že se brzy dočkáme další hospodářské krize. Momentálně nedokážeme předpovědět,...

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Poznejte léčivé účinky lichořeřišnice

Lichořeřišnice patří mezi rostliny, která i přes mnoho léčivých účinků, se postupně vytratila z širokého povědomí....

Jak maximalizovat zisk? Optimálně naplňovat vytyčené cíle firmy, úřadu

Zabýváte se myšlenkami, jak zefektivnit váš přístup k zákazníkům? Jak optimalizovat firemní aktivity? Jak zajistit...

Nechte přípravu videokonference na profesionálech

V dnešní době využívá videokonferencí mnoho firem. Jedná se o moderní způsob, který umožňuje komunikovat na velké...

Může nebankovní půjčka ihned pomoci ze složité finanční situace?

Nenadálé výdaje v domácnosti patří k nejčastějším důvodům, proč se lidé dostávají do finančních potíží. Mnohé rodiny...

Najdete na iDNES.cz