Doporučujeme

Čerpejte pohonné hmoty a mnoho výhod s palivovou kartou MOL pro firmy

Čerpejte pohonné hmoty a mnoho výhod s palivovou kartou MOL pro firmy | foto: MOL Česká republika, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čerpejte pohonné hmoty a mnoho výhod s palivovou kartou MOL pro firmy

Cestovat, tankovat a spravovat vozový park pohodlně a bez starostí? Ano, s palivovou kartou MOL!

Palivové karty MOL za firmy a podnikatele vyřeší veškeré záležitosti spojené s tankováním paliva, vyúčtováním či platbou mýtného. Díky palivovým kartám navíc získáte i zvýhodněnou cenu pohonných hmot. Ušetříte tak nejen čas s provozem vozového parku, ale i peníze, které jsou díky přehledné online správě vždy pod vaší kontrolou.

Jak palivové karty fungují?

U vašich palivových karet MOL můžete v online systému jednoduše nastavit peněžní limity a určit doplňkové služby a zboží, které mohou být kartou hrazeny. Vaši řidiči jako držitelé karet mohou touto kartou na čerpacích stanicích v síti MOL hradit kromě pohonných hmot například i mycí služby či občerstvení. Pokud váš vozový park zahrnuje i vozidla nad 3,5t, jistě oceníte i možnost platby mýtného přímo palivovou kartou.

Palivové karty MOL všem manažerům firemní flotily usnadní správu výdajů – díky pravidelné elektronické fakturaci získáte přehled připravený k podrobným analýzám nebo importu do firemních informačních systémů. Řidičům a účetním tak úplně odpadává potřeba sbírání jednotlivých účtenek a jejich komplikované proplácení.

Kde všude palivovou kartu MOL využijete?

Všechny výhody palivových karet uplatníte na 304 čerpacích stanicích MOL po celém Česku. Díky velmi husté a široké síti Skupiny MOL karty využijete na více než 3300 čerpacích stanic v zemích střední a východní Evropy. Pohodlně a bez starostí natankujete s palivovou kartou MOL i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Chorvatsku, Rumunsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a ve Slovinsku. Skupina MOL akceptační síť stále rozšiřuje a díky partnerství se sítí čerpacích stanic Total od února tohoto roku můžete platit palivovou kartou i na 4000 čerpacích stanic v západní Evropě. Síť zahrnuje Německo, Francii, Belgii, Nizozemí a Lucembursko.

Ať už váš vozový park čítá desítky či stovky aut, palivové karty MOL plně vyhoví vašim potřebám. Skupina MOL nabízí několik typů karet, které se liší velikostí akceptační sítě a způsobem platby. U všech palivových karet MOL si však můžete být jistí výhodnou cenovou nabídkou a komplexní zákaznickou péčí.

Více informací o palivových kartách MOL najdete na www.molgroupcards.com.

  • Nejčtenější

S Kaufland Card můžete vyhrát Škodu Karoq

Opel odstartuje další „čtyřiadvacítku“

Šifrované disky - dokonalá ochrana vašich dat

Čeští manažeři chtějí MBA s respektem

Kvalitní dřevěné podlahy. Jak vybírat?

Parfémy Vittorio Bellucci: naučte se hýčkat