Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ekonomická střední škola nabízí dvojnásobnou výuku angličtiny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době mají nejlepší možnosti uplatnění na trhu práce ti uchazeči o zaměstnání, kteří ovládají alespoň jeden cizí jazyk. Mezi zaměstnavateli je nejvíce žádaná angličtina. Anglo-německá obchodní akademie si je toho vědoma a v rámci studia nabízí dvojnásobný počet hodin výuky anglického jazyka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny | foto: Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Poslední dobou se v médiích objevují zprávy o nedostatečné jazykové vybavenosti českých zaměstnanců. Přitom dnes, kdy je mnoho kvalitních firem mezinárodních, je znalost cizích jazyků naprostou nutností. Nestačí si napsat do životopisu pokročilou úroveň anglického jazyka, ale musíte se umět touto řečí opravdu domluvit. Čím lépe budete anglicky umět, tím vyšší bude vaše cena na trhu práce.

Počet výukových hodin anglického jazyka na státních středních školách ale pro mnohé studenty, kteří pro jazyky nemají přirozené vlohy, není dostačující. Řešení mohou nabídnout externí kurzy nebo konverzace, za ty se ale platí peníze navíc a často se také konají v odpoledních nebo večerních hodinách.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Nadstandardní výuka jazyků v rámci studia

Výhodnější možností je studium na Anglo-německé obchodní akademii (ANOA), která má výuku anglického jazyka rozšířenou přímo v rozvrhu školy na dvojnásobek, než je zvykem na jiných školách. Ušetříte si tak čas i peníze vložené do kurzů mimo školu.

V ANOA se klade velký důraz na moderní výuku jazyků včetně obchodní angličtiny. Svědčí o tom celá desetina českých studentů University College Birmingham, která předtím vystudovala Anglo-německou obchodní akademii.

Vedle nadstandardní výuky jazyků si škola zakládá také na široké možnosti uplatnění svých studentů, individuálním přístupu a bezpečném a klidném prostředí školy.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Studujte obchodní akademii, až později rozhodněte o své kariéře

Na výběru povolání opravdu záleží a proces rozhodování by se neměl uspěchat. Zvolené profesi se přeci budeme věnovat po zbytek života, je tedy důležité, aby nás bavila a naplňovala. 

Díky vyvážené kombinaci osvojených teoretických znalostí a praktických dovedností je ANOA velmi univerzální ekonomickou střední školou, po jejímž absolvování jste plně vybaveni i na další studium na vysoké škole.

Absolventi jsou velmi dobře připraveni na pozice jako je například interní auditor, HR specialista, certifikovaný účetní, produktový manažer, celní deklarant, marketingový specialista, PR manažer, finanční analytik, projektový manažer, obchodní konzultant, specialista logistiky, sportovní manažer, fotbalový trenér s licencí, výživový specialista, sportovní publicista či specialista v oblasti sportovního marketingu.

Mezi absolventy ANOA patří řada známých a úspěšných osobností, kteří se uplatnili v rozličných oborech. Jmenujeme například atleta Jaroslava Bábu, fotbalistu AC Sparta Praha a reprezentanta ČR Ladislava Krejčího a spisovatele Petra Mikšíčka.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Bezpečné a klidné prostředí pro studium i odpočinek

Anglo-německá obchodní akademie se nachází v klidném prostředí v sousedství Břevnovského kláštera. Je zde bezproblémová dostupnost a možnost parkování. K dispozici studenti mají dvůr a za pěkného počasí probíhá výuka na krásné zahradě. 

Škola dělá pro bezpečí svých žáků maximum, dvůr i zahrada jsou přístupné pouze studentům a zaměstnancům. ANOA má také pokročilé zabezpečení a ovládá efektivní kontroly přístupu do budovy.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Každý je jedinečný a má na něco talent. ANOA to respektuje

Vydali jste se na uměleckou dráhu, která vyžaduje časovou pružnost? V Anglo-německé obchodní akademii věří na jedinečnost každého studenta, vychází tak vstříc umělecky nebo sportovně založeným studentům.

Anglo-německá obchodní akademie byla v roce 1991 založena jako jedna z prvních soukromých škol. Za dobu její existence ji absolvovalo téměř 4 000 maturantů, kteří se skvěle uplatňují na trhu práce i při studiu různých typů vysokých škol.

Více informací o Anglo-německé obchodní akademii najdete na www.anoa.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Poznejte auta budoucnosti v novém konceptu v Praze

Nový autosalon Jaguar Land Rover Dajbych v Plzni

Automobilový svět se mění, a proto autosalon Dajbych otevřel v Praze nový showroom podle celosvětového konceptu...

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení...

Najdete na iDNES.cz