Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ekonomická střední škola nabízí dvojnásobnou výuku angličtiny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V dnešní době mají nejlepší možnosti uplatnění na trhu práce ti uchazeči o zaměstnání, kteří ovládají alespoň jeden cizí jazyk. Mezi zaměstnavateli je nejvíce žádaná angličtina. Anglo-německá obchodní akademie si je toho vědoma a v rámci studia nabízí dvojnásobný počet hodin výuky anglického jazyka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny | foto: Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Poslední dobou se v médiích objevují zprávy o nedostatečné jazykové vybavenosti českých zaměstnanců. Přitom dnes, kdy je mnoho kvalitních firem mezinárodních, je znalost cizích jazyků naprostou nutností. Nestačí si napsat do životopisu pokročilou úroveň anglického jazyka, ale musíte se umět touto řečí opravdu domluvit. Čím lépe budete anglicky umět, tím vyšší bude vaše cena na trhu práce.

Počet výukových hodin anglického jazyka na státních středních školách ale pro mnohé studenty, kteří pro jazyky nemají přirozené vlohy, není dostačující. Řešení mohou nabídnout externí kurzy nebo konverzace, za ty se ale platí peníze navíc a často se také konají v odpoledních nebo večerních hodinách.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Nadstandardní výuka jazyků v rámci studia

Výhodnější možností je studium na Anglo-německé obchodní akademii (ANOA), která má výuku anglického jazyka rozšířenou přímo v rozvrhu školy na dvojnásobek, než je zvykem na jiných školách. Ušetříte si tak čas i peníze vložené do kurzů mimo školu.

V ANOA se klade velký důraz na moderní výuku jazyků včetně obchodní angličtiny. Svědčí o tom celá desetina českých studentů University College Birmingham, která předtím vystudovala Anglo-německou obchodní akademii.

Vedle nadstandardní výuky jazyků si škola zakládá také na široké možnosti uplatnění svých studentů, individuálním přístupu a bezpečném a klidném prostředí školy.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Studujte obchodní akademii, až později rozhodněte o své kariéře

Na výběru povolání opravdu záleží a proces rozhodování by se neměl uspěchat. Zvolené profesi se přeci budeme věnovat po zbytek života, je tedy důležité, aby nás bavila a naplňovala. 

Díky vyvážené kombinaci osvojených teoretických znalostí a praktických dovedností je ANOA velmi univerzální ekonomickou střední školou, po jejímž absolvování jste plně vybaveni i na další studium na vysoké škole.

Absolventi jsou velmi dobře připraveni na pozice jako je například interní auditor, HR specialista, certifikovaný účetní, produktový manažer, celní deklarant, marketingový specialista, PR manažer, finanční analytik, projektový manažer, obchodní konzultant, specialista logistiky, sportovní manažer, fotbalový trenér s licencí, výživový specialista, sportovní publicista či specialista v oblasti sportovního marketingu.

Mezi absolventy ANOA patří řada známých a úspěšných osobností, kteří se uplatnili v rozličných oborech. Jmenujeme například atleta Jaroslava Bábu, fotbalistu AC Sparta Praha a reprezentanta ČR Ladislava Krejčího a spisovatele Petra Mikšíčka.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Bezpečné a klidné prostředí pro studium i odpočinek

Anglo-německá obchodní akademie se nachází v klidném prostředí v sousedství Břevnovského kláštera. Je zde bezproblémová dostupnost a možnost parkování. K dispozici studenti mají dvůr a za pěkného počasí probíhá výuka na krásné zahradě. 

Škola dělá pro bezpečí svých žáků maximum, dvůr i zahrada jsou přístupné pouze studentům a zaměstnancům. ANOA má také pokročilé zabezpečení a ovládá efektivní kontroly přístupu do budovy.

Ekonomická střední škola s dvojnásobnou výukou angličtiny

Každý je jedinečný a má na něco talent. ANOA to respektuje

Vydali jste se na uměleckou dráhu, která vyžaduje časovou pružnost? V Anglo-německé obchodní akademii věří na jedinečnost každého studenta, vychází tak vstříc umělecky nebo sportovně založeným studentům.

Anglo-německá obchodní akademie byla v roce 1991 založena jako jedna z prvních soukromých škol. Za dobu její existence ji absolvovalo téměř 4 000 maturantů, kteří se skvěle uplatňují na trhu práce i při studiu různých typů vysokých škol.

Více informací o Anglo-německé obchodní akademii najdete na www.anoa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Najdete na iDNES.cz