Ekologické svícení

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trend moderního bydlení je jasný- přirozené a účelné prostory, které člověku dovolují relaxovat a plnohodnotně trávit svůj čas v rámci domova. Do takového interiéru patří i denní světlo, které je nezbytnou součástí dobře navržených pobytových místností.

Světlovody | foto: Solatube

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Může se vám však stát, že nevíte jak vyřešit tmavou chodbu či schodiště a zároveň přemýšlíte o modernějším a přirozenějším způsobu osvětlení než je pouhá zářivka? Zkuste světlovod - technologicky vyspělé řešení za rozumné peníze.

Velmi často se setkáváme s dotazy pro jaké místnosti je světlovod vhodný a lze-li ho instalovat svépomocí...

Samozřejmě nejběžnější požadavek na prosvícení je do rodinných domů, tedy běžné ploché, šikmé střechy a poslední dobou moderní nízkoenergetické domy se „zelenou“ střechou.

Výhodou je, že světlovod si může nainstalovat každý kdo pěčlivě zváží své potřeby a parametry pro osvětlení, vybere vhodný typ a rozmístění světlovodu a je přiměřeně technicky zdatný. Například instalace do sádrokartonových stropů není žádná věda a zabere Vám několik málo hodin. Nicméně určitě stojí za to si rozmyslet zda-li se Vám vyplatí láteřit nad dírou ve střeše nebo si užívat volna s dětmi.

Světlovody

Bez údržby...

Po nainstalování není třeba světlovod nijak udržovat, ba naopak! Naši zákazníci mají „zakázáno“ do něj zasahovat a jediné, co od nich žádáme, je užívat si přírodního světla. Kopule je samoomyvatelná deštěm, difuzer a tubus prachotěsný, dobře namontované Solatube® tedy nevyžaduje žádnou údržbu.

Co například přes den spánek a v noci funkční světlo? Ventilace v koupelně?

Firma Solatube® celosvětově působí již od konce 80.tých let. Za tu dobu se naučila, že je třeba vyrábět kvalitní zboží za dostupnou cenu, ale hlavně dostatečně reagovat na požadavky zákazníků. Takže pokud chodíte na noční směnu nebo jste se jen v noci dost nevyspal, máte možnost svůj světlovod zatáhnout třeba na příjemná 2%všech vstupujících paprsků... anebo jen nastavit příšeří ke svíčkám.

Jako další efektivní doplněk lze využít ventilaci s výkonným odsáváním 3m3/min nebo vnitřní hrazdu nesoucí úsporku (umělé osvětlení).

Návratnost světlovodu, nízkoenergetické využití?

Fotogalerie

Výrobky tohoto typu si zákazníci nepořizují pro krátkodobou návratnost v podobě okamžitého ušetření na elektřině. Návratnost průměrného světlovodu (délka 1,5m model 160DS) je zhruba kolem deseti let. Podstatné ale je,že se nemusíte bát, že Vám tak dlouho nevydrží (záruka je 10let a garance životnosti je 25let a více).

Pokud vlastníte nemovitost konstruovanou dle parametrů nízkoenergetických domů, je vcelku logické, že budete o světlovodech v případě potřeby uvažovat. Toto řešení je neotřelé,účinné a ekonomické.

Rozhodně vyžadujte od výrobce splnění certifikátů jako CE, Energy star, požárních norem nebo autorizovaný atest o prostupu tepla (součástí Protokolu o shodě), což patří mezi povinnosti seriózního prodejce.

Samozřejmě jako při výběru každého stavebního prvku je třeba porovnat parametry, kvalitu vs.cenu a servis, protože není nic lepšího než po pár letech konstatovat, že Vaše volba byla ta nejlepší.


Nejčtenější

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Máte už svou kuchyni v hlavě nebo na papíře, ale bojíte se, že vám pak ve skutečnosti nebude vyhovovat? Navštivte nový...

Další z rubriky

Konferenční stolky aneb neměnící se trend v bydlení

Konferenční stolky aneb neměnící se trend v bydlení

Obývací pokoj je vybaven praktickým a funkčním nábytkem. Neopomenutelným prvkem je rovněž konferenční stolek. Nábytek...

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Máte už svou kuchyni v hlavě nebo na papíře, ale bojíte se, že vám pak ve skutečnosti nebude vyhovovat? Navštivte nový...

Individualita na míru: dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

Individualita na míru: Dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

Na trhu existují produkty, které dokážou podtrhnout vaši individualitu nebo které vám díky své flexibilitě pomůžou...

Najdete na iDNES.cz