Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Efektivní řízení záložních generátorů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
ComAp Systems CZ, divize společnosti ComAp, se specializuje na dodávky nových a přestavbu starých rozváděčů pro dieselagregáty. ComAp Systems CZ nabízí efektivní řízení záložních generátorů elektrické energie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

logo ComAp | foto: ComAp

Ve svých řešeních používá ComAp Systems CZ řídicí systémy vyvíjené mateřskou společností. Díky kombinaci moderních řídicích jednotek firmy ComAp a dodávce celého rozváděče na klíč dle požadavků zákazníka, nabízí ComAp Systems CZ efektivní způsob řízení záložních generátorů elektrické energie.

Společnost realizuje celou dodávku, od zpracování projektové dokumentace, přes instalaci a uvedení do provozu. Své systémy dodává do nejrůznějších aplikací. Jedná se o jednodušší systémy, jednoduché řízení záskokových agregátů i řešení složitého systému zajišťujícího trvalou dodávku elektrické energie.

Energie za každou cenu

Peněžní ústavy jsou příkladem institucí, jejichž datová centra vyžadují neustálý přívod elektrické energie. Několikaminutový výpadek proudu může znamenat ztráty v řádu stovek milionů korun nebo i více. Proto je každá taková společnost vybavena záložními zdroji elektrické energie pro případ selhání distribuční sítě.

S nejpřísnějšími požadavky na okamžité sepnutí se společnosti jako Česká spořitelna či ČSOB obracejí v některých případech přímo na ComAp Systems CZ, který zaručuje nejvyšší spolehlivost v řízení motorgenerátoru i ochraně sítě.

"Česká spořitelna se rozhodla posílit energocentrum, které zálohuje datové centrum banky obsahující důležité informace o účtech klientů a o operacích kreditních karet a bankomatů, novým diesel agregátem Perkins 850 kVA. Úspěšně jsme uskutečnili projekt přestavby tří starých rozváděčů a dodali jeden nový pro motorgenerátor Perkins.

Při této instalaci jsme použili čtyři řídicí jednotky InteliSys a jeden kontrolér InteliMains. Projekt byl náročný zejména z časového hlediska, kdy během pouhé osmihodinové noční odstávky bylo nutné přestavět jeden celý rozváděč a otestovat celý systém," popisuje jednu z nejkomplikovanějších instalací Markéta Drobná, ředitelka divize ComAp Systems CZ.

rozvodná skříň
Rozvodná skříň s řídicími jednotkami firmy ComAp umístěná v energocentru České spořitelny.

Zábava i záchrana lidských životů

Neméně citlivými na výpadky elektrické energie jsou nemocnice a zdravotnická zařízení. Znojemská nemocnice, nemocnice v Havlíčkově Brodě, nemocnice ve Zlíně nebo například firmy Baxter či IVAX, zabývající se výrobou léčiv, představují další skupinu zákazníků divize ComAp Systems. I u těchto instalací jsou kladeny vysoké požadavky na zajištění nepřetržité dodávky elektrické energie.

areál Baxter
Areál Baxter – BioScience

Mezi jednodušší aplikace lze zařadit řízení mobilních generátorů. Jeden takový byl například použit na motocyklových závodech na Masarykově okruhu v Brně. Díky jeho výbornému odhlučnění jej lze použít i na koncertech a jiných společenských akcích.

Pro více informací o společnosti ComAp Systems CZ navštivte www.comapsystems.cz nebo globální stránky www.comapsystems.com.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Najdete na iDNES.cz