Efektivní investice najdete v dluhopisech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a vyznat se v nich není pro každého. Mnozí na to logicky zanevřou a nezkouší raději nic, jen aby se vyhnuli případným pohromám.

Efektivní investice najdete v dluhopisech | foto: EMTC

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud ovšem patříte do té druhé skupiny a chcete si investice vyzkoušet a alespoň trochu zhodnotit své úspory, pak jste tady naprosto správně.

Vaše peníze mohou vydělávat

Pokud své úspory investujete s rozumem, mohou vám vydělat slušné jmění. Zároveň tak můžete podpořit i menší české firmy, které by jinak nemohly vůbec své podnikatelské sny zrealizovat.

Ptáte se jak? Jednoduše! Investicí do korporátních dluhopisů. Není to sice zcela běžná možnost investování, ale přináší řadu výhod, díky kterým mohou právě tyto dluhopisy strčit všechny ostatní investiční možnosti do kapsy.

Výhody korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy vám přinesou velmi zajímavé úročení, které nenajdete ani na těch nejlépe úročených spořících účtech. Pro investování je to poměrně bezpečná forma s přijatelnou mírou rizika, kterou si pochopitelně musíte vyhodnotit sami.

Kde můžete investovat?

Kde můžete tímto způsobem investovat? Na koho se můžete obrátit pro nákup prvních dluhopisů? ČNB již schválila některým společnostem prospekt, díky kterému mohou své podnikatelské plány realizovat právě prostřednictvím emise dluhopisů. Stačí si tedy vybrat jednu z nich a investovat do ni své peníze.

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Jakou firmu zvolit?

Ovšem výběr to samozřejmě nebude vůbec jednoduchý. Mezi těmito firmami se nachází jak zkušení matadoři, tak i naprostí nováčci, u kterých ještě nevíte, zda se vám vaše investice vrátí. Proto vsaďte na jistotu, na společnost EMTC - Czech a.s.

Jedná se o stabilní společnost s transparentní historií a hospodářskými výsledky. Pokud o investování do dluhopisů začínáte uvažovat a přece jen se nechcete spálit, určitě se podívejte na webové stránky EMTC - Czech a.s., kde najdete veškeré potřebné informace k Vašemu rozhodování.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Přinášíme řešení pro firmy, které hledají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a partnera, který dokáže řešit také...

Jak se dostat na střední školu v USA?

Jak se dostat na střední školu v USA?

Studium na americké střední škole je nesporně snem mnoha teenagerů. A protože sny se mají plnit, je nejvyšší čas se na...

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a...

Najdete na iDNES.cz