Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


eD expo 2010: navštivte největší jarní IT konferenci

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dne 30. března se uskuteční tradiční partnerská IT konference pod název eD expo 2010. Již podesáté vás na ni zve největší český IT distributor eD system Czech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

eD' system Czech, a.s. je největší obchodní firmou působící v oboru informačních technologií. | foto: eD´system Czech, a.s.

eD expo 2010 – největší jarní IT konference

eD expo je svým rozsahem největší jarní IT konference, kterou tradičně pořádá společnost eD´system Czech, a.s. již od roku 2001. Tato IT konference je určena zákazníkům společnosti eD´ system Czech, a.s.

Návštěvníci se zde mohou seznámit s novinkami, strategiemi i trendy na IT trhu. Akce je realizována ve spolupráci s více než 30 nejvýznamnějšími světovými výrobci IT a účastní se jí tradičně více než 600 návštěvníků.

ed expo 2
Na výstavní ploše se prezentuje více než 30 největších značek IT technologií.

Seznamte se s firmou eD´system Czech, a.s.

eD' system Czech, a.s. je největší obchodní firmou působící v oboru informačních technologií. Firma se orientuje na velkoobchodní formu prodeje, která se uskutečňuje přes více než 4 000 firem. Obchodními partnery jsou firmy, specializovaní prodejci, systémoví integrátoři, retailové obchodní řetězce, internetové obchody a další.

Partneři, kteří se akce zúčastní, mají možnost seznámit se s produkty a novinkami největších výrobců a dodavatelů IT připravenými pro rok 2010 v oblastech počítačů, notebooků, monitorů, tiskáren, mobilních komunikací, internetových technologií, sítí, foto-videa, software, hardware a spotřební elektroniky.

Ve třech přednáškových sálech si pak po celý den mohou účastníci IT konference vyslechnout množství tématických přednášek, které budou prezentovány přímo zástupci jednotlivých světových výrobců.

V průběhu celého dne je připravena spousta zajímavých cen, které lze získat na konci každé přednášky, a závěr IT konference vyvrcholí bohatou tombolou. Prodejci a reselleři mají na eD expu jedinečnou příležitost setkat se s výrobci nebo zástupci společnosti eD' system Czech, a.s.. Na IT konferenci eD expo v průběhu dne probíhá více než 500 obchodních jednání.

ed expo 3
Na jednom místě spousta informací nejen o produktových novinkách.

O kvalitě IT konference eD expo svědčí její vysoká návštěvnost a také pochvalná slova vystavovatelů. Největší z nich se shodují na výborné úrovni celé akce, a to jak v počtu návštěvníků, tak v organizačním zázemí. Navíc je zde tradičně ze strany účastníků velký zájmem o vystavované produkty. 

"Naše společnost je nejsilnějším distributorem na českém trhu s dlouholetou vedoucí pozicí a ucelenou nabídkou. Tato akce plní roli největšího setkání dodavatelů a zákazníků na poli IT distribuce v ČR a svým rozsahem a pravidelností nemá na českém trhu obdoby," dodává Petr Horák, obchodní a marketingový ředitel společnosti eD' system Czech, a.s..

Více informací najdete na stránkách www.edsystem.cz.

Autor:
Témata: Notebook

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz