Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

E&S Investments zprostředkuje produkty UniCredit Bank

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost E&S Investments ve spolupráci s UniCredit Bank, čtvrtou největší bankou na českém trhu, zahájila spolupráci v oblasti úvěrů, včetně spotřebitelských úvěrů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Michal Kažík, manažer vzdělávání E&S Investments pro Českou republiku a Slovensko na General Meeting v Austria Center Vienna. | foto: Zdroj: E&S Investments Czech Republic, s.r.o.

UniCredit Bank si vždy zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a partnerů. Při jejich výběru hrají hlavní roli zkušenosti zástupců, kvalita služeb a orientace na klienta. Bez těchto klíčových vlastností nemůže fungovat žádný kvalitní obchodní vztah.  

"Nabízet produkty nemůže zpočátku každý vázaný zástupce E&S Investments. Musí splňovat podmínky dané zákonem a navíc musí v rámci interních procesů projít náročným školením," říká pan Michal Kažík, manažer vzdělávání E&S Investments pro Českou republiku a Slovensko. "Takto je zaručena kvalita poskytovaných služeb a klient dostane vždy správné a relevantní informace," doplňuje Kažík.

Jedno ze 150 obchodních míst UniCredit Bank v České republice. Zdroj: UniCredit...

Jedno ze 150 obchodních míst UniCredit Bank v České republice. Zdroj: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Vždy exkluzivní produkty od UniCredit Bank

Tato náročná školení nejsou bezdůvodná. Jednak si E&S Investments vždy zakládá na profesionalitě svých obchodních partnerů a navíc si propracované produkty, jaké nabízí UniCredit Bank, nezaslouží nic jiného, než perfektní prezentaci. 

Téměř každá rodina v Česku už někdy využila bankovní úvěr, některé jich čerpají i několik. Sjednají si podmínky, úvěr splácí, a neuvažují o tom, jestli by splátky nemohly být nižší. Přesně pro takové klienty připravila UniCredit Bank skvělé řešení, které počítá i s bohatou odměnou za řádné splácení. 

Více informací o optimalizaci spotřebitelských úvěrů se dozvíte na www.unicreditshop.cz.

Kdo je UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů pro retailové, firemní a privátní klienty.  V České republice disponuje více jak 150 obchodními místy a její služby využívá přes 300 tisíc klientů.

Kdo je E&S Investments

Skupina E&S je jedním z předních investičních poradců a zprostředkovatelů v Rakousku, České republice, na Slovensku a v Polsku. Počátky skupiny E&S sahají do roku 1985, kdy byla založena rakouská společnost Ertrag& Sicherheit Vermögensberatung G.m.b.H. V regionu centrální a východní Evropy má přes 70 poboček. Obsáhlé portfolio produktů zahrnuje především investice do věcných hodnot pro budování majetku pro každého.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz