Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

E.ON snížil ceny elektřiny a zavedl nové tarify

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Přestože se změny ceny elektřiny směrem dolů očekávají až začátkem příštího roku, energetická společnost E.ON se rozhodla zareagovat na klesající nákupní ceny elektřiny ihned a zlevnila již letos vybrané tarify elektřiny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

www.energieplus.cz | foto: ahr

Nové tarify elektřiny pro domácnost s názvem ElektřinaTrend a pro malé a střední podniky v podobě PowerTrend v sobě odrážejí aktuální vývoj ceny elektřiny na velkoobchodním trhu a tudíž jsou levnější než stávající produkty.

"Nákupní cena je totiž nyní v České republice nižší než na konci loňského roku," objasňuje situaci předseda představenstva akciové společnosti E.ON Energie Michal Šafář. "I proto jsme se rozhodli vyjít našim zákazníkům vstříc a umožnit jim z nastalé situace profitovat," dodává Šafář.

pojízdný dům

Zájemci o tarify EletřinaTrend či PowerTrend budou mít od okamžiku uzavření smlouvy ceny dodávky elektřiny zhruba o 13 % nižší, než je cena stávajících produktů E.ON.

Tarify a ceny

Více informací o nových produktech, tarify a ceny elektřiny naleznete na www.eon.cz nebo je můžete získat prostřednictvím bezplatné E.ON Zákaznické linky na čísle 840 111 333. Stejným způsobem si nové služby můžete také rovnou objednat.

Smlouvy s nižšími cenami mohou zákazníci uzavírat již od září letošního roku. Tento nový princip stanovení cen s sebou přináší i dalšího výhodu, kterou je jistota cenové stability. V praxi to znamená, že kdo uzavře smlouvu kupříkladu v měsíci listopadu, bude mít tuto cenu garantovanou po celou dobu trvání smlouvy, bez ohledu na případný nárůst ceny elektřiny.

Smlouva na nové tarify elektřiny je uzavírána na dobu určitou, a to na 12 měsíců. Její platnost je vždy automaticky prodloužena na dalších 12 měsíců v případě, že klient neuplatní výpověď smlouvy v předstihu před ukončením její platnosti.

Cena dodávky elektřiny je přitom na nejbližších 12 měsíců dána vždy měsícem, ve kterém zákazník požádal o uzavření smlouvy na dodávku elektřiny.

energetické posouzení

Určujte si ceny elektřiny sami dle způsobu využití

Tarif ElektřinaTrend pro domácnosti nabízí celkem 5 modifikačních balíčků.

Základní tarif ElektřinaTrend je určen pro klasickou domácnost s běžnými elektrickými spotřebiči, kde se elektřina nepoužívá pro vytápění nebo ohřev vody.

Dále se jedná o dvoutarifový produkt ElektřinaTrendAku vhodný pro odběrná místa, ve kterých se významná část spotřeby elektřiny využívá pro akumulační vytápění nebo akumulační ohřev vody.

Mezi další nabízené tarify elektřiny patří ElektřinaTrendKombi, ElektřinaTrendPřímotop a ElektřinaTrendVíkend, které se liší délkou platnosti nízkého tarifu.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.