Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dvojitá ochrana imunity při nachlazení: Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přípravek Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou představuje velice účinný prostředek na ochranu imunity při nachlazení. Lidé ji ocení zvláště v zimě, kdy má řada z nich imunitu oslabenou. Přípravek Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou, to je dvojitá ochrana vaší imunity při chřipce a nachlazení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou podporuje obranyschopnost dětí i jejich rodičů. | foto: Simply You Pharmaceuticals

K oslabené imunitě nepřispívají jen bacily, ale také rychlé životní tempo, jemuž se v dnešní době vyhne jen málokdo

Hektické životní tempo plné stresu s sebou přináší velkou zátěž na lidský organismus, zejména pak na jeho přirozenou obranyschopnost a metabolickou rovnováhu. Mnozí lidé si navíc v zimě stěžují na únavu, ospalost a vyčerpání, což je do jisté míry dáno i krátkými dny.

Za tmy vstáváme do zaměstnání a za tmy se vracíme domů. I to se může podepsat na takzvaném únavovém syndromu, který postihuje velkou část populace. Když k tomu všemu připočteme vysoké riziko infekčních onemocnění, které je pro zimní období typické, dostává lidský organismus pořádně zabrat.

Hlíva a echinacea. Jedinečná kombinace, zesílené účinky

hlíva ústřičnáI vy máte ráno neskutečný problém vstát z vyhřáté postele, cítíte se bez vitality a říkáte si, proč si zimní únava zasedla zrovna na vás? Také se s nepříjemným ranním kašlem sotva potácíte do kuchyně, kde hledáte spásu v horkém citrónovém čaji s medem? Nic proti osvědčeným receptům při rýmě, kašli nebo nachlazení. Kdo však hledá efektivní prostředek, jak se s těmito zdravotními neduhy vypořádat, zajde si raději do lékárny pro IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou, protože se to opravdu vyplatí.

Na trhu jsou k dostání různé přípravky založené na bázi hlívy ústřičné, ne všechny však využívají jedinečné kombinace této houby s rostlinou echinacea. Přípravek IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou je ale jiný, využívá totiž to nejlepší z hlívy ústřičné i echinacei, čímž se příznivé účinky IMUNITU na lidské zdraví znásobují.

Přesvědčila se o tom i sedmadvacetiletá Monika Králová, která bývá v zimě poměrně často nemocná a nechce zatěžovat svůj organismus antibiotiky nebo jinými léky.

Hlíva s echinaceou jako prevence chřipky a nachlazení

horečka"Od dětství mám problémy se svojí imunitou, schvátila mě kdejaká chřipka nebo nachlazení a u lékaře jsem byla jako doma. V pracovní neschopnosti jsem byla několikrát do roka, za zimu třeba i třikrát. Zaměstnavatel z toho nebyl zrovna nadšený, proti neschopence sice nic nezmůže, ale víte jak to v dnešní době chodí. Rozhodla jsem se proto svoji obranyschopnost posilovat a vsadila na prevenci. Skvělé zkušenosti mám s výrobkem z řady IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou . Kombinace hlívy ústřičné s echinaceou je perfektní," popisuje své osvědčené postupy mladá žena, která pracuje v mateřské školce jako učitelka.

"V takovém prostředí je to na můj organismus opravdu zátěž, mám kolem sebe spoustu kašlajících dětí, bacily lítají vzduchem, a to vůbec nemluvím o nachlazených lidech, které potkávám na autobusové zastávce a v městské hromadné dopravě, když jedu do práce," líčí slečna Monika, která si chodí pro IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou pravidelně do lékárny.

Přípravek ochraňuje buňky kostní dřeně, jater, tlustého střeva, cév, ledvin a slinivky. Látky, které hlíva úsřičná obsahuje působí pozitivně rovněž při alergických projevech, podporují krvetvorbu a příznivě upravují prostředí tlustého střeva a proces trávení. Trávicí trakt je současně hlavním místem, prostřednictvím kterého hlíva působí a udržuje imunitní systém v bdělosti a dobré kondici.

IMUNIT® Hlíva ústřičná s echinaceou.

Jedinečná ochrana imunity

hlívaPříznivé účinky hlívy posiluje rostlina echinacea, která obsahuje látky se silným vlivem na zvyšování imunity organismu. Podporuje bílé krvinky, které pohlcují v lidském těle původce infekcí a produkují protilátky. Člověka tak efektivním způsobem chrání nejen proti bakteriím, ale i virům.

Imunit ® Hlíva ústřičná s echinaceou dodává lidskému zdraví sílu. Jedinečné a zdvojené účinky hlívy a echinacei jsou navíc ukryté v jediném balení, což je velmi pohodlné. Lidem tak odpadá nutnost kupovat si více druhů výrobků na posílení imunity.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz