Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dvojitá ochrana imunity při nachlazení: Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přípravek Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou představuje velice účinný prostředek na ochranu imunity při nachlazení. Lidé ji ocení zvláště v zimě, kdy má řada z nich imunitu oslabenou. Přípravek Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou, to je dvojitá ochrana vaší imunity při chřipce a nachlazení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Imunit® Hlíva ústřičná s echinaceou podporuje obranyschopnost dětí i jejich rodičů. | foto: Simply You Pharmaceuticals

K oslabené imunitě nepřispívají jen bacily, ale také rychlé životní tempo, jemuž se v dnešní době vyhne jen málokdo

Hektické životní tempo plné stresu s sebou přináší velkou zátěž na lidský organismus, zejména pak na jeho přirozenou obranyschopnost a metabolickou rovnováhu. Mnozí lidé si navíc v zimě stěžují na únavu, ospalost a vyčerpání, což je do jisté míry dáno i krátkými dny.

Za tmy vstáváme do zaměstnání a za tmy se vracíme domů. I to se může podepsat na takzvaném únavovém syndromu, který postihuje velkou část populace. Když k tomu všemu připočteme vysoké riziko infekčních onemocnění, které je pro zimní období typické, dostává lidský organismus pořádně zabrat.

Hlíva a echinacea. Jedinečná kombinace, zesílené účinky

hlíva ústřičnáI vy máte ráno neskutečný problém vstát z vyhřáté postele, cítíte se bez vitality a říkáte si, proč si zimní únava zasedla zrovna na vás? Také se s nepříjemným ranním kašlem sotva potácíte do kuchyně, kde hledáte spásu v horkém citrónovém čaji s medem? Nic proti osvědčeným receptům při rýmě, kašli nebo nachlazení. Kdo však hledá efektivní prostředek, jak se s těmito zdravotními neduhy vypořádat, zajde si raději do lékárny pro IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou, protože se to opravdu vyplatí.

Na trhu jsou k dostání různé přípravky založené na bázi hlívy ústřičné, ne všechny však využívají jedinečné kombinace této houby s rostlinou echinacea. Přípravek IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou je ale jiný, využívá totiž to nejlepší z hlívy ústřičné i echinacei, čímž se příznivé účinky IMUNITU na lidské zdraví znásobují.

Přesvědčila se o tom i sedmadvacetiletá Monika Králová, která bývá v zimě poměrně často nemocná a nechce zatěžovat svůj organismus antibiotiky nebo jinými léky.

Hlíva s echinaceou jako prevence chřipky a nachlazení

horečka"Od dětství mám problémy se svojí imunitou, schvátila mě kdejaká chřipka nebo nachlazení a u lékaře jsem byla jako doma. V pracovní neschopnosti jsem byla několikrát do roka, za zimu třeba i třikrát. Zaměstnavatel z toho nebyl zrovna nadšený, proti neschopence sice nic nezmůže, ale víte jak to v dnešní době chodí. Rozhodla jsem se proto svoji obranyschopnost posilovat a vsadila na prevenci. Skvělé zkušenosti mám s výrobkem z řady IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou . Kombinace hlívy ústřičné s echinaceou je perfektní," popisuje své osvědčené postupy mladá žena, která pracuje v mateřské školce jako učitelka.

"V takovém prostředí je to na můj organismus opravdu zátěž, mám kolem sebe spoustu kašlajících dětí, bacily lítají vzduchem, a to vůbec nemluvím o nachlazených lidech, které potkávám na autobusové zastávce a v městské hromadné dopravě, když jedu do práce," líčí slečna Monika, která si chodí pro IMUNIT ® Hlíva ústřičná s echinaceou pravidelně do lékárny.

Přípravek ochraňuje buňky kostní dřeně, jater, tlustého střeva, cév, ledvin a slinivky. Látky, které hlíva úsřičná obsahuje působí pozitivně rovněž při alergických projevech, podporují krvetvorbu a příznivě upravují prostředí tlustého střeva a proces trávení. Trávicí trakt je současně hlavním místem, prostřednictvím kterého hlíva působí a udržuje imunitní systém v bdělosti a dobré kondici.

IMUNIT® Hlíva ústřičná s echinaceou.

Jedinečná ochrana imunity

hlívaPříznivé účinky hlívy posiluje rostlina echinacea, která obsahuje látky se silným vlivem na zvyšování imunity organismu. Podporuje bílé krvinky, které pohlcují v lidském těle původce infekcí a produkují protilátky. Člověka tak efektivním způsobem chrání nejen proti bakteriím, ale i virům.

Imunit ® Hlíva ústřičná s echinaceou dodává lidskému zdraví sílu. Jedinečné a zdvojené účinky hlívy a echinacei jsou navíc ukryté v jediném balení, což je velmi pohodlné. Lidem tak odpadá nutnost kupovat si více druhů výrobků na posílení imunity.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Arome.cz Avokádo, banán, ovesné vločky, nebo vajíčko nebo želatina. Ingredience z kuchyně přeneste do koupelny a nechte přírodu, ...

Najdete na iDNES.cz