Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zásuvná krbová vložka vám zajistí uzavřený krb

Komerční sdělení aktualizováno 
Máte doma starý otevřený krb? Otravují vás vylétávající oharky z hořícího dřeva? Bojíte se, že vyhoříte, ale přesto byste chtěli ve starém otevřeném krbu topit? Máme pro vás elegantní a levné řešení! Zásuvná krbová vložka může být vyrobena a nainstalována do jakéhokoliv topeniště otevřeného krbu!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dveře do otevřených krbů s topeništěm, zásuvná krbová vložka | foto: BOHEMIA SOLAR s.r.o.

Zásuvná krbová vložka (ZKV) je vyrobena ze silných ocelových plechů a trubek. Topeniště je opatřeno jednoduchým litinovým roštem a je standardně vyloženo na dně šamotovými deskami. Pod topeništěm a také po celé délce zadní stěny se nachází dvouplášťový tubus, který je uvnitř osazen navařenými žebry pro zvětšení výhřevné plochy. Tudy proudí vzduch nasávaný mřížkami pod dveřmi. Trubkami na vrchní straně poté prochází ohřátý vzduch zpět a vrchní mřížkou vychází ven do prostoru.

Čelní stěna je osazena ocelovými dveřmi s žáruvzdorným sklem. Pod roštem je umístěn popelník, který je buď přístupný zepředu vytažením za držadlo popelníkového čela, nebo po vyjmutí roštu (pouze u malých vložek!). Regulace primárního spalovacího vzduchu se provádí buď povytažením popelníku, nebo šoupátkem s otvory, které je ve spodní části dveří. Přívod sekundárního spalovacího vzduchu (oplach skla) je zajištěn v horní části mezerou mezi sklem a rámem dvířek. Tím je docíleno zlepšení průběhu spalování a snížení znečišťování skla sazemi.

Dveře do otevřených krbů s topeništěm, zásuvná krbová vložka

Dveře do otevřených krbů s topeništěm, zásuvná krbová vložka

Zásuvná krbová vložka vám poskytne plnohodnotný uzavřený krb

Bez nákladné rekonstrukce, bourání a prachu získáte plnohodnotný uzavřený krb, který má podstatně vyšší vytápěcí schopnost, nežli otevřené topeniště.

Důležité upozornění

Dvířka do krbu s topeništěm (ZKV) jsou určena k montáži do již postaveného topeniště otevřeného krbu. Pro správné zaměření a instalaci a z důvodu pozdějšího bezpečného používání doporučuji montáž svěřit specializované firmě.

Samotný provoz a výkon zásuvné vložky je ovlivněn hlavně konstrukcí a parametry stávajícího klasického krbu, takže případné nedostatky vyplývající ze špatně provedené práce jeho stavitele, nebo malého komínového tahu, nenese výrobce ani dodavatel zásuvné vložky jakoukoliv odpovědnost. Jelikož je výrobek zhotoven na základě rozměrů stávajícího otevřeného krbu, není možné určit výkon zásuvné krbové vložky a není tudíž možné jeho nedostatečnost reklamovat. Doporučuji před objednáním dvířek do krbu (ZKV) nechat zkontrolovat stav komínového tělesa autorizovanou kominickou firmou.

Dveře do otevřených krbů s topeništěm, zásuvná krbová vložka
Dveře do otevřených krbů s topeništěm, zásuvná krbová vložka

Josef Matyáš - BOHEMIA SOLAR s.r.o. Náchod
(autor je odborným poradcem ve vytápění)

http://zkv.bohemia-solar.cz
https://www.facebook.com/dveredokrbu

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental
Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Vycházíte právě školu nebo toužíte vyměnit stereotypní zaměstnání za kariéru, která vás bude naplňovat a ve které můžete nadále rozvíjet své schopnosti? Pak...  celý článek

Pokoj všem lidem dobré vůle přejí z pevnosti
Pokoj všem lidem dobré vůle přejí z pevnosti Josefov

Správa pevnosti Josefov rozvíjí dál svoji několikaletou tradici vánočních her. Zatímco tématem té loňské byly Vánoce napříč kulturami, letos se hra ponese v...  celý článek

Kde seženete keybordy, digitální piana nebo klavíry za skvělou cenu?
Kde seženete keybordy, digitální piana nebo klavíry za skvělou cenu?

Jste profesionálním hudebníkem, nebo jen chcete naučit své dítě brnkat na piáno? Největší nabídku klávesových nástrojů, jako jsou digitální piana, klavíry nebo...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.