Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Důstojné rozloučení i převoz zesnulého zajistí pohřební služba HELFI

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
K životu patří i smrt. Krutá skutečnost, na kterou každý z nás bolestně narazí, když nám odejde blízký člověk. Vyrovnat se s tím je těžké. Nikdo v takový okamžik nechce řešit případné těžkosti se zajištěním veškerých náležitostí souvisejících s úmrtím. S pohřební službou HELFI se vám nic takového nestane.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Důstojné rozloučení i převoz zesnulého zajistí pohřební služba HELFI | foto: HELFI

HELFI je tady proto, aby vám co nejvíce těžkou životní situaci ulehčila.

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní pohřební služby, aby se truchlící rodina nemusela zabývat záležitostmi, které jsou pro ni v takové situaci pouze zátěží. Hlavním regionem působnosti je Praha, kde má dojezdnost do 30 minut, a okolí, ale zajišťuje převoz zesnulého odkudkoli v České republice i převoz zesnulého ze zahraničí.

Pohřební služba HELFI zajistí převoz zesnulého odkudkoliv

Vyspělé technické zázemí, moderní vozový park včetně klenotu mezi pohřebními vozy RollsRoyce a skutečnost, že při žádném úkonu nevyužívá HELFI  služeb jiné společnosti, garantuje hladký průběh celého procesu.

Při přepravě zesnulého do zahraničí nebo ze zahraničí pohřební společnost HELFI nabízí kompletní servis. Pracovníci jsou velmi dobře seznámeni s jednotlivými předpisy, které v různých zemích platí, proto může pohřební služba HELFI nabídnout přesné vyplnění potřebných formalit, které jsou pro přemístění zesnulého nezbytné.

Mezi služby, které HELFI v této oblasti nabízí, patří zejména: zajištění speciální rakve, vyřízení hygienických povolení, zajištění speciálního vozu s chladicím zařízením, případně zajištění speciální rakve do letadla (včetně zajištění letenek pro pozůstalé), nabalzamování zesnulého, které je vyžadováno v některých zemích, a vybavení celních formalit.

pohřební služba HELFI

Kompletní servis a kvalita služeb jsou u pohřební služby HELFI zaručeny

Pohřební služba HELFI vám pomůže zajistit pohřeb od převozu zesnulého až po vytištění parte, zajištění rakve, smutečních kytic a pohřební písně. Zároveň nabízí pomoc i při vyřízení potřebných náležitostí jako je vyplnění nutných formulářů, vydání úmrtního listu na matrice či převoz smutečních hostů na pohřeb a z pohřbu. 
Pohřební služba HELFI garantuje jistotu profesionálních služeb a etického přístupu zaměstnanců. Vstřícnost a empatie je tu samozřejmostí.

Po úmrtí blízkého stačí zavolat kdykoliv na číslo 602 210 601. Pohřeb je možné sjednat i v klidu domova. Pohřební služba HELFI zajišťuje pohřby do země i kremace, církevní obřady i civilní obřady.

Podrobné informace o kompletní nabídce služeb, včetně obrazového výběru smutečních kytic, věnců, rakví, uren, obřadních síní a praktických informací pro pozůstalé najdete na internetové adrese www.pohrebnisluzba-helfi.cz.

Autor:
Témata: Letadlo, Pohřeb, smrt, úmrtí

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.