Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

DUNA: ekonomický software, který vás příjemně překvapí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rozhodujete se, zda pořídit nový ekonomický software, který bude podporovat intuitivní zobrazení vašich ekonomických a obchodních dat? Zajímá vás vedení účetnictví, daňové evidence nebo zpracování mezd?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

aje | foto: TILL CONSULT a. s.

Pokud na některou z uvedených otázek odpovíte ANO, potom je tady pro Vás ekonomický software DUNA. Ten je dodáván v několika různých variantách. Záleží na tom, zda vedete účetnictví nebo daňovou evidenci.

Zda využijete pouze účetní systém nebo požadujete i přehledné zpracování skladových, obchodních a prodejních činností. Varianta mzdového systému odpovídá počtu zaměstnanců ve firmách, pro které zpracováváte mzdy. Systém DUNA lze jednoduše postupně rozšiřovat.

info

Ekonomický software DUNA a jeho klíčové vlastnosti

Ekonomický software DUNA má řadu silných stránek, které zvyšují výrazně uživatelský komfort a snižují zásadně čas k získávání požadovaných informací. Na prvém místě je to zabudovaný InfoSystém, který Vám na klik zpřístupní související doklady a údaje k právě zobrazenému záznamu.

Dalším výrazným plusem je možnost jednoduše a intuitivně vytvořit v jakékoliv evidenci jeden nebo více vašich individualizovaných reportů. Stačí setřídit, přidat či přesunout sloupce v zobrazení kterékoliv evidence, v případě potřeby použít filtry a vytvoříte novou sestavu. Můžete ji vytisknout, vyexportovat do Excelu, uložit pro další použití nebo sdílet s kolegy.

Také neradi chodíte do archívu a hledáte staré zaprášené účetní a obchodní dokumenty? Nemusíte! Ekonomický software DUNA umí ke každému záznamu jednoduše "přisponkovat" a následně zpřístupňovat přílohy. A to může být soubor libovolného typu, který váš počítač umí interpretovat (DOC, XLS, PDF, TXT, AVI, JPG, MP3,…). Potom hledání starých dokladů se omezí na kliknutí na sponku, zobrazenou vedle záznamu dokladu.

report

Ekonomický software DUNA toho umí mnohem víc. Například součtovat v příkazu k úhradě platby směrované na stejný účet ve stejné cizí měně. Nebo jednoduše párovat bankovní platby, či pokladní doklady s více položkami. Zkontrolovat platnost DIČ, nebo zápis v insolventním rejstříku nového partnera.

Vytvořit jednoduše Výpis z evidence pro daňové účely podle § 92a zákona o DPH z faktur či z pokladních dokladů. Obchodní moduly pracují se zakázkami, s výrobou, řeší tvorbu nabídek, poptávek, či automatického sestavování objednávek dle Vámi zadaných kritérií.

Ve skladech můžete používat několik typů skladových terminálu, bez kterých je práce v řadě případů již nemyslitelná. Prodejní modul KASA akceptuje hotovostní i bezhotovostní platby všemi myslitelnými způsoby a jako doklad o prodeji připraví buď prodejku nebo fakturu nebo dodací list.

Elektronické předávání dokladů je postaveno na formátech EDI, ISDOC nebo PDF. První dva zmíněné umí ekonomický software DUNA jak exportovat, tak importovat.

sponky

Vyzkoušejte si ekonomický software DUNA zdarma

Ekonomický software DUNA, vyvíjený společností TILL CONSULT působící na českém trhu ekonomických softwarů již přes 20 let, používá nyní v Česku několik tisíc spokojených zákazníků. Ekonomický software DUNA je vždy aktualizován včas dle legislativních změn a další úpravy jsou pravidelně prováděny na základě požadavků našich zákazníků.

Ekonomický software DUNA lze snadno vyzkoušet. Můžete začít pracovat v TRIAL verzi zdarma nebo si systém za výhodnou cenu pouze pronajměte.

www.DUNA.cz

logo firma

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz