Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

DUNA: ekonomický software, který vás příjemně překvapí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rozhodujete se, zda pořídit nový ekonomický software, který bude podporovat intuitivní zobrazení vašich ekonomických a obchodních dat? Zajímá vás vedení účetnictví, daňové evidence nebo zpracování mezd?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

aje | foto: TILL CONSULT a. s.

Pokud na některou z uvedených otázek odpovíte ANO, potom je tady pro Vás ekonomický software DUNA. Ten je dodáván v několika různých variantách. Záleží na tom, zda vedete účetnictví nebo daňovou evidenci.

Zda využijete pouze účetní systém nebo požadujete i přehledné zpracování skladových, obchodních a prodejních činností. Varianta mzdového systému odpovídá počtu zaměstnanců ve firmách, pro které zpracováváte mzdy. Systém DUNA lze jednoduše postupně rozšiřovat.

info

Ekonomický software DUNA a jeho klíčové vlastnosti

Ekonomický software DUNA má řadu silných stránek, které zvyšují výrazně uživatelský komfort a snižují zásadně čas k získávání požadovaných informací. Na prvém místě je to zabudovaný InfoSystém, který Vám na klik zpřístupní související doklady a údaje k právě zobrazenému záznamu.

Dalším výrazným plusem je možnost jednoduše a intuitivně vytvořit v jakékoliv evidenci jeden nebo více vašich individualizovaných reportů. Stačí setřídit, přidat či přesunout sloupce v zobrazení kterékoliv evidence, v případě potřeby použít filtry a vytvoříte novou sestavu. Můžete ji vytisknout, vyexportovat do Excelu, uložit pro další použití nebo sdílet s kolegy.

Také neradi chodíte do archívu a hledáte staré zaprášené účetní a obchodní dokumenty? Nemusíte! Ekonomický software DUNA umí ke každému záznamu jednoduše "přisponkovat" a následně zpřístupňovat přílohy. A to může být soubor libovolného typu, který váš počítač umí interpretovat (DOC, XLS, PDF, TXT, AVI, JPG, MP3,…). Potom hledání starých dokladů se omezí na kliknutí na sponku, zobrazenou vedle záznamu dokladu.

report

Ekonomický software DUNA toho umí mnohem víc. Například součtovat v příkazu k úhradě platby směrované na stejný účet ve stejné cizí měně. Nebo jednoduše párovat bankovní platby, či pokladní doklady s více položkami. Zkontrolovat platnost DIČ, nebo zápis v insolventním rejstříku nového partnera.

Vytvořit jednoduše Výpis z evidence pro daňové účely podle § 92a zákona o DPH z faktur či z pokladních dokladů. Obchodní moduly pracují se zakázkami, s výrobou, řeší tvorbu nabídek, poptávek, či automatického sestavování objednávek dle Vámi zadaných kritérií.

Ve skladech můžete používat několik typů skladových terminálu, bez kterých je práce v řadě případů již nemyslitelná. Prodejní modul KASA akceptuje hotovostní i bezhotovostní platby všemi myslitelnými způsoby a jako doklad o prodeji připraví buď prodejku nebo fakturu nebo dodací list.

Elektronické předávání dokladů je postaveno na formátech EDI, ISDOC nebo PDF. První dva zmíněné umí ekonomický software DUNA jak exportovat, tak importovat.

sponky

Vyzkoušejte si ekonomický software DUNA zdarma

Ekonomický software DUNA, vyvíjený společností TILL CONSULT působící na českém trhu ekonomických softwarů již přes 20 let, používá nyní v Česku několik tisíc spokojených zákazníků. Ekonomický software DUNA je vždy aktualizován včas dle legislativních změn a další úpravy jsou pravidelně prováděny na základě požadavků našich zákazníků.

Ekonomický software DUNA lze snadno vyzkoušet. Můžete začít pracovat v TRIAL verzi zdarma nebo si systém za výhodnou cenu pouze pronajměte.

www.DUNA.cz

logo firma

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Najdete na iDNES.cz