Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dřevostavby, jako stavební technologie, získávají v České republice čím dál větší oblibu a procento jejich výstavby z celkového počtu nově postavených rodinných domů každoročně vzrůstá. Větší konkurence pochopitelně přináší i větší boj o zákazníky a tlak na kvalitu, ta by měla být ale na prvním místě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Garantovat zákazníkovi kvalitu v celém procesu realizace stavby je již řadu let cílem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Podpora dřevostaveb je pochopitelně jednou z hlavních činností ADMD. V současné době asociace sdružuje patnáct členů (výrobců dřevostaveb) a dvacet tři partnerů – společností, které s výrobci dřevostaveb úzce spolupracují.

Základním úkolem ADMD je tedy prosazování dřevostaveb, kultivování podnikatelského prostředí, popularizace oboru a zabezpečení kvality pro tento segment stavebnictví. K tomu slouží mimo jiné také certifikace podle Dokumentu národní kvality (DNK). Splnění podmínek této směrnice je jednou z podmínek členství v Asociaci.

Základním požadavkem je, aby členové používali pro svoje produkty prokazatelně zdravotně nezávadné a spolehlivé materiály a výrobky, které budou v příslušných konstrukcích a stavbách používány vhodným a osvědčeným způsobem.

Dokument národní kvality je směrnice o zajišťování a dodržování kvality montovaných domů na bázi dřeva. Pro členy ADMD je její splnění podmínkou vstupu do Asociace.

Tak jako u jakékoliv jiné stavby, musí být i u montovaných dřevostaveb, při jejich navrhování, výrobě a montáži dodrženy všechny platné normy a zákonné předpisy.

Kontakt

Ing. Lenka Trandová

Asociace dodavatelů montovaných domů

Bauerova 10, 603 00 Brno

Právě důraz na precizní montáž objektu, která je v případě dřevostaveb polovinou úspěchu, odlišuje tento certifikát od většiny podobných dokumentů v Evropě. Nejčastěji je totiž kontrolována pouze kvalita výroby, ne montáž.

Dodavatelská společnost musí před získáním Dokumentu národní kvality absolvovat náročný audit – od její vnitřní organizace, procesů, používaných materiálů, skladby konstrukcí až po ověření montážních postupů na stavbě, prováděný renomovanou auditorskou organizací.

Každoročně jsou pak kontrolovány výrobní i montážní procesy jednotlivých výrobců, kteří jsou tak nuceni vysokou úroveň jakosti trvale prokazovat. Jednou z podmínek přijetí dodavatele do ADMD je mimo jiné i doložení zkušenosti z oboru výroby a montáže dřevostaveb po dobu minimálně tří let.

Vzhledem k rostoucí poptávce po dřevostavbách se i v tomto oboru každoročně objevuje řada nových výrobců, kteří ne vždy disponují potřebným know-how a zázemím. Proto se snažíme trh kultivovat a komunikujeme jako jeden z klíčových atributů ověřenou kvalitu. Seznam a kontakty na certifikované výrobce dřevostaveb - členy ADMD – můžete získat na www.admd.cz.   

Autor:

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Firma Ariston je věrná cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné dokončení první fáze projektu „Ariston Comfort...

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Jestliže zvažujete obnovu trávníku na svém pozemku, jednou z možností jsou travní koberce. Velkou výhodou travních...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Najdete na iDNES.cz