Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dřevostavby, jako stavební technologie, získávají v České republice čím dál větší oblibu a procento jejich výstavby z celkového počtu nově postavených rodinných domů každoročně vzrůstá. Větší konkurence pochopitelně přináší i větší boj o zákazníky a tlak na kvalitu, ta by měla být ale na prvním místě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Garantovat zákazníkovi kvalitu v celém procesu realizace stavby je již řadu let cílem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Podpora dřevostaveb je pochopitelně jednou z hlavních činností ADMD. V současné době asociace sdružuje patnáct členů (výrobců dřevostaveb) a dvacet tři partnerů – společností, které s výrobci dřevostaveb úzce spolupracují.

Základním úkolem ADMD je tedy prosazování dřevostaveb, kultivování podnikatelského prostředí, popularizace oboru a zabezpečení kvality pro tento segment stavebnictví. K tomu slouží mimo jiné také certifikace podle Dokumentu národní kvality (DNK). Splnění podmínek této směrnice je jednou z podmínek členství v Asociaci.

Základním požadavkem je, aby členové používali pro svoje produkty prokazatelně zdravotně nezávadné a spolehlivé materiály a výrobky, které budou v příslušných konstrukcích a stavbách používány vhodným a osvědčeným způsobem.

Dokument národní kvality je směrnice o zajišťování a dodržování kvality montovaných domů na bázi dřeva. Pro členy ADMD je její splnění podmínkou vstupu do Asociace.

Tak jako u jakékoliv jiné stavby, musí být i u montovaných dřevostaveb, při jejich navrhování, výrobě a montáži dodrženy všechny platné normy a zákonné předpisy.

Kontakt

Ing. Lenka Trandová

Asociace dodavatelů montovaných domů

Bauerova 10, 603 00 Brno

Právě důraz na precizní montáž objektu, která je v případě dřevostaveb polovinou úspěchu, odlišuje tento certifikát od většiny podobných dokumentů v Evropě. Nejčastěji je totiž kontrolována pouze kvalita výroby, ne montáž.

Dodavatelská společnost musí před získáním Dokumentu národní kvality absolvovat náročný audit – od její vnitřní organizace, procesů, používaných materiálů, skladby konstrukcí až po ověření montážních postupů na stavbě, prováděný renomovanou auditorskou organizací.

Každoročně jsou pak kontrolovány výrobní i montážní procesy jednotlivých výrobců, kteří jsou tak nuceni vysokou úroveň jakosti trvale prokazovat. Jednou z podmínek přijetí dodavatele do ADMD je mimo jiné i doložení zkušenosti z oboru výroby a montáže dřevostaveb po dobu minimálně tří let.

Vzhledem k rostoucí poptávce po dřevostavbách se i v tomto oboru každoročně objevuje řada nových výrobců, kteří ne vždy disponují potřebným know-how a zázemím. Proto se snažíme trh kultivovat a komunikujeme jako jeden z klíčových atributů ověřenou kvalitu. Seznam a kontakty na certifikované výrobce dřevostaveb - členy ADMD – můžete získat na www.admd.cz.   

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Máte už svou kuchyni v hlavě nebo na papíře, ale bojíte se, že vám pak ve skutečnosti nebude vyhovovat? Navštivte nový...

Novinky v obkladech a dlažbách? Třeba design kovů či akvarelové barvy

Obklady a dlažby v přírodních barvách jsou v módě dlouhodobě.

Nejaktuálnější trendy v obkladech a dlažbách tradičně udává italský veletrh CERSAIE. Jaké žhavé novinky nejen pro...

Komplexní řešení vaší rekonstrukce

Celoskleněné dělící příčky, Planibel Linea Azzura

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového...

Najdete na iDNES.cz