Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Drogistické zboží pohodlně a za příznivé ceny? U FROS ZPS hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FROS ZPS zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením a tím splňuje status chráněných dílen a je oprávněna poskytovat tzv. "náhradní plnění". Vyrábí pracovní ochranné pomůcky a provozuje velkoobchod s drogistickým zbožím.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Drogistické zboží pohodlně a za příznivé ceny? U FROS ZPS hračka | foto: FROS ZPS s.r.o.

FROS ZPS – chráněná dílna invalidů vznikla v roce 2002. Svůj záběr činnosti postupně rozšířila z původně pouze textilní výroby na bohaté spektrum.
Posuďte sami.

Vyrábí tu toaletní mýdla, destilovanou vodu, kuchyňské houby a utěrky, podlahové hadry, ručníky a prádelní kolíčky. Těch jen v loňském roce společnost na trh dodala na 8 milionů. A většinou je to výsledek ruční práce vozíčkářů.

Společnost nabízí i služby jako je řezání papíru, kompletace, polepování výrobků a zakázkovou výrobu.

FROS ZPS: nejenom ochranné pomůcky a drogistické zboží

Druhým pilířem činnosti FROS ZPS je velkoobchod. A nabídková paleta tu hýří v nepřeberném množství produktů. A protože společnost disponuje 4 000 m2 skladových prostor a dvěma výrobními dílnami, na skladě běžně najdete široký sortiment zboží.

Z drogistického například mycí, čistící, úklidové a dezinfekční prostředky, mýdla, mycí pasty na ruce, ochranné krémy, ale i prací prášky, aviváže, škroby a prostředky pro prádelny. V nabídce jsou i kosmetické výrobky, drogistická galanterie, autokosmetika i papírenské a hygienické výrobky, vatové výrobky.

Nechybí ani kartáčnické a textilní zboží - smetáky, štětce, štětky, malířské válečky, brusné papíry a plátna, ruční a strojní ocelové kartáče, hadry, prachovky, houby, houbičky, úklidové vozíky.

Zajímavý je i sortiment barvy, laky, tmely - nátěrové syntetické, nitrocelulosové, vodou ředitelné hmoty, základové, vrchní, speciální, spreje, ředidla v malospotřebitelských baleních, sudová balení i cisterny, malířské barvy a prostředky, lepidla, tmely, montážní pěny.

Co ocení všichni zaměstnanci jsou potom ochranné pracovní pomůcky. Na vzorkové prodejně si v Těšínské ulici 29 v Opavě můžete vybírat a vyzkoušet pracovní oděvy a obuv, pracovní a ochranné rukavice, brýle, přílby, respirátory, masky.

Šance pro lidi s postižením. To je FROS ZPS

A čím je FROS ZPS vedle bohatého sortimentu výjimečný? Dává šanci lidem se zdravotním postižením. Šanci zapojit se do běžného života. Pracovat. A to je možná ta největší deviza.

Konkrétně to znamená příležitost pro téměř tři stovky lidí se zdravotním postižením. Část z nich pracuje v chráněných dílnách, část  potom z domova. Většina vozíčkářů se zabývá právě kompletací výrobků. Díly jim přivezou kolegové domů a poté svážejí hotové výrobky. Jednoduché, účelné, efektivní.

Podrobné informace o společnosti FROS ZPS s.r.o., jejích produktech, službách a cenách najdete na firemních internetových stránkách www.fros.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Philips Lighting pomohl přeměnit českou centrálu energetické společnosti Innogy instalací systému LED osvětlení, které...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz