Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dřevohliníková okna a dveře vypadají dobře a jsou mimořádně kvalitní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dřevěná eurookna, plastová okna, hliníková... Dnes máme tolik možností! Jak z nich vybrat tu správnou? Poradíme vám dřevohliníková okna a dveře, které snoubí výjimečné vlastnosti přírodního materiálu s odolným hliníkem. Výsledek vás rozhodně mile překvapí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dřevohliníková okna a dveře vypadají dobře a jsou mimořádně kvalitní | foto: Pražák s.r.o.

Mnoho lidí preferuje přírodní materiál, protože je staletími osvědčený, ekologický a dotváří útulnou domácí atmosféru. Ve venkovních podmínkách se ale nejlépe osvědčuje hliník, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností, a přesto je lehký. Harmonickým propojením těchto materiálů vznikly dřevohliníková okna a dveře, které tak nabízejí přírodní vzhled dřeva v interiéru a vysokou životnost ve spojení s moderním designem zvenku.

Dřevohliníková okna a dveře vypadají dobře a jsou mimořádně kvalitní

Vyšší pořizovací cena se vám brzy vrátí v podobě úspor na vytápění

Dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům. Vyšší pořizovací cenu vám vynahradí jejich extrémní životnost. Okna mají díky chytrému konstrukčnímu provedení a použitým typům zasklení dokonalé izolační vlastnosti, jsou ideální i pro nízkoenergetické a energeticky pasivní domy. Perfektní volbou jsou zejména u moderních staveb, protože si můžete vybrat z nepřeberného množství barevných variant hliníkového opláštění. Dřevohliníková okna dokonale doplní vaši fasádu a provedení domu.

Dřevohliníková okna a dveře vypadají dobře a jsou mimořádně kvalitní

Když dřevohliníková okna a dveře, tak jedině od zkušené firmy

Mezi první výrobce dřevohliníkových oken v České republice patří společnost PRAŽÁK s.r.o., která je vyrábí už 10. rokem. Můžete se tak spolehnout na letité zkušenosti jejích zkušených řemeslníků.

Z dřevohliníku vyrábí nejen okna, ale i vchodové a posuvné dveře. Firma PRAŽÁK dokonce patří k nejvýznamnějším dodavatelům bezbariérových posuvných dveří s komfortním ovládáním. Oblíbené jsou také její dřevohliníkové zimní zahrady.

Tradice a vysoká kvalita

Historie firmy sahá až do roku 1925 a na tradici svých předků navázal v roce 1989 ve vlastních stolařských dílnách Ing. Jaroslav Pražák. K původní výrobě (dřevěná okna, dřevěné vchodové dveře a vrata) se postupně rozšířil další sortiment jako posuvné dveře – HS portály a zimní zahrady. Od roku 2007 firma začala vyrábět také dřevohliníková okna a dveře a brzy přišla s dalšími novinkami, mezi které patří dřevohliníkový fasádní systém a bezrámové zasklení oken INTEGRAL.

Dřevohliníková okna a dveře vypadají dobře a jsou mimořádně kvalitní

V současné době firma PRAŽÁK staví už druhou výrobní halu a své kvalitní výrobky dodává po celé České republice, na Slovensko, do Rakouska, Německa, Belgie a Velké Británie.

Více informací najdete na www.prazak.cz.


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Chcete být úspěšní? Studujte na SŠDOS Moravský Krumlov

Chcete být úspěšní? Studujte na SŠDOS Moravský Krumlov.

Nejmodernější vybavení dílen odborného výcviku, moderní učebny, kvalifikovaní odborníci na pozicích učitelů a mistrů a...

Kde kvalitně nakoupit? Hledejte tradiční český obchod

Kde kvalitně nakoupit? Hledejte tradiční český obchod.

Jak poznat dobrou českou prodejnu, která nabízí kvalitní potraviny, domácí produkci i vysoký standard služeb? Orientaci...

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání.

Spolupracuje vaše firma s agenturou práce? Máte informaci, že má agentura zaplacenou povinnou kauci? Jste si jisti, že...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz