Dřevěné vchodové dveře: víte, kde najdete největší výběr?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vchodové dveře jsou první, co návštěvníka vítá při vstupu do domu. Výběr není zdaleka jen otázkou estetickou, důležité jsou i tepelně izolační vlastnosti a samozřejmě bezpečnost. Ideální volbu představují dřevěné vchodové dveře.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dřevěné vchodové dveře: Víte, kde najdete největší výběr?

Dřevěné vchodové dveře VEKRA 

Dřevěné vchodové dveře jsou prověřenou volbou pro každý dům či byt. Kvalitní design a perfektní řemeslné zpracování by mělo být samozřejmostí. Rozhodně však nelze opomenout tepelně izolační parametry. Vchodovými dveřmi totiž zbytečně uniká z domu až překvapivě velké množství tepla. 

Dřevěné vchodové dveře nabízí VEKRA ve čtyřech základních typech STANDARD, LINIE, SMART a TREND. Každý typ je dodáván vedle základní stavební hloubky 68 mm také v rozšířených variantách 78 a 94 mm, výjimkou je LINIE ve stavebních hloubkách 68 a 78 mm. Nejčastěji žádanými dřevinami jsou smrk, borovice, dub či exotické meranti.

Dřevěné vchodové dveře dobře chrání Váš domov 

Dřevěné vchodové dveře VEKRA mají masivní provedení, které zaručuje jejich výbornou tvarovou a rozměrovou stabilitu. Tepelnou izolaci zajišťují vedle použitých lepených eurohranolů také izolační dveřní výplně a dvě těsnění po obvodu křídla. Nejčastěji zákazníci volí některou z nabízených designových variant s kazetovou výplní, ozdobným izolačním zasklením, zajímavými prosklenými prvky či lepenými nebo frézovanými detaily. Problémem ale není vyrobit i dveře podle individuálního návrhu zákazníka.

Dřevěné vchodové dveře: Víte, kde najdete největší výběr?

Nová konstrukce hliníkového prahu dřevěných vchodových dveří poskytuje perfektní ochranu před zimou, prachem i vlhkostí. Úplně přerušený tepelný most u prahu výborně chrání před prochlazováním podlahy bytu. Práh má také dvě dorazové plochy pro pryžová těsnění probíhající po obvodu dveřního křídla. 

V dolní části křídla těsně nad prahem mají dřevěné vchodové dveře nově instalovánu křídlovou okapnici. Ta bez narušení designu vchodových dveří, poskytuje výbornou ochranu před zatékáním či skapáváním vody z dveřního křídla na podlahu v interiéru.

Dřevěné vchodové dveře pro bezpečný domov

Vchodové dveře musí poskytnout dostatečnou ochranu i před nezvanými hosty. Masivní konstrukce dveří je základem a měla odradit od nekalých úmyslů. Dřevěné dveře Vekra jsou osazeny minimálně třemi masivními dveřními závěsy zafrézovanými do rámu a křídla. Ty jsou dostatečně odolné před vytržením a případným násilným vniknutím a umožňují seřízení dveří ve třech směrech. 

Standardně jsou dřevěné vchodové dveře dodávány s tříbodovým zámkem s fázovým hákovým uzavíráním a zafrézovanými bezpečnostními ocelovými západkami kování v rámu dveří. Na přání je možné osadit také elektronickými bezpečnostními prvky například i snímačem otisku prstů atd.

Široký výběr vrchního kování rozet, klik, madel, dopisních vhozů pro detailní doladění vzhledu dveří je samozřejmostí. Nabídka barevných variant a designových možností je doplněna také příležitostí využít kombinace vchodových dveří s nadsvětlíky, dvoukřídlových vchodových dveří či obloukové varianty dveří. Dřevěné vchodové dveře VEKRA je možné sladit do posledního detailu i s dřevěnými eurookny Vekra.

Dřevěná okna a dveře VEKRA jsou tou správnou volbou pro každého, kdo hledá kvalitu a zajímavý a neokoukaný design.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra

V MAND CZ víme o dveřích vše. Nabízíme dveře klasické, moderní, celodřevěné, vchodové, bezpečnostní, kliky na dveře… a...

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

Grilování s rodinou a přáteli patří mezi oblíbené letní aktivity, zejména v našich zeměpisných šířkách. Na grilu se...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Najdete na iDNES.cz