Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dřevěná okna TWW TOP TERMO pro energeticky úsporné bydlení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak maximálně ušetřit za teplo? Dřevěná okna s vloženou vrstvou tepelné izolace dosahují díky speciální konstrukci špičkových vlastností i bez nutnosti rozšiřování stavební hloubky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dřevěná okna TWW TOP TERMO | foto:  Window Holding a.s.

Vsaďte na dřevěná okna

Dřevo je materiál, jehož stálost prověřila celá staletí. Ne nadarmo jej naši předkové považovali za nejvhodnější materiál pro stavbu a tepelnou izolaci. Dřevěná okna jsou znakem vytříbeného vkusu, filozofie, ale především rodinné pohody a tepla domova. Dřevěnými okny TWW si nekupujete pouze estetickou a pocitovou hodnotu, ale i kvalitní prvek, který přináší významné úspory energie.

TOP TERMO trend v úsporách

Dřevěná okna TOP TERMO se stavební hloubkou 84 mm přináší značné úspory energie bez nutnosti dalšího rozšiřování stavební hloubky a je proto vhodné především pro nízkoenergetické a pasivní domy.

průřez okna

Unikátní konstrukce okenního profilu ze smrkového dřeva obsahuje speciální vloženou vrstvu tepelné izolace. Tepelně a zvukově izolační vlastnosti jsou navíc podpořeny dvojitým těsněním (dvoustupňově těsněná funkční spára). Hodnota Uw celého okna činí 0,7 W/m2K (při použití standardního trojskla), resp. 0,61 W/m2K (při použití izolačního trojskla Ug = 0,4 W/m2K). Dřevěná okna TOP TERMO představují ideální produkt pro zákazníky, kteří chtějí šetřit energii, ať už s ohledem na svou peněženku nebo ochranu přírody.

Dřevěná okna jsou osazena celoobvodovým kováním se dvěma bezpečnostními uzávěry ve standardní výbavě. V základním provedení je okno osazeno tzv. letním a zimním větráním, pomocí něhož lze řídit míru vyklopení křídla.

Dřevěná okna s výjimečnou ochranou povrchu

ukázka dřevěných oken

Vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje optimální ochranu dřevěných ploch vystavených povětrnostním vlivům. Jedná se o třístupňový systém ochrany, který chrání dřevěná okna i uvnitř rohového spoje. Nejvíce namáhané části okna navíc pomáhají chránit hliníkové okapnice. Díky výjimečné úpravě mohou dřevěná okna při pravidelné a správně prováděné údržbě dosáhnout životnosti až sto let.

Dřevěná okna TOP TERMO a informace o dalších produktech a službách najdete na webových stránkách TWW okna nebo vám je ochotně poskytnou partneři značky TWW po celé ČR. Můžete také zavolat na infolinku 571 751 301.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Najdete na iDNES.cz