Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená v lázních Mánes: klidné místo pro vaše zdraví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dovolená v Lázních? Doporučujeme Karlovy Vary, nádherné, světově proslulé lázeňské město. V blízkosti lázeňské čtvrti, se na klidném místě obklopena lesy přímo vybízejícími k procházkám. Dovolená v lázních strávená v Lázeňské léčebně Mánes bude pro vás tím pravým odpočinkem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená v lázních propojena s wellnes, relaxačními a rehabilitačními programy bude pro vás tím pravím odpočinkem. | foto: Lázeňská léčebna Mánes

Lázeňská léčebna Mánes

Komplex tvoří šest budov, které pochází z počátku 30. let minulého století. Od roku 1991 je zde Dětská a dorostová léčebna, v roce 1998 je rozšířena i pro dospělou klientelu.

V současnosti se zde léčí dětští i dospělí pacienti v rámci komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče. Dovolená v lázních propojena s wellness, relaxačními a rehabilitačními programy bude pro vás tím pravím odpočinkem.

perličková koupel

Chtěli byste strávit dovolenou v lázních i s dětmi? Žádný problém, v Karlových Varech je Mánes jedinou specializovanou dětskou léčebnou a je zde pro ně připraven bohatý program formou různých kulturních, sportovních a zábavných akcí, takže je o ně dokonale postaráno.

Děti zde jezdí i za léčbou obezity, která se v dnešní době už bohužel stala civilizační chorobou.

Zaměření léčby

V lázeňském zařízení se léčí nemoci trávicího ústrojí a nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí např. jsou to záněty žaludku a střev, vředová nemoc žaludku a dvanáctníku, stavy po operacích žaludku a střev, nemoci jícnu, vleklé střevní poruchy s poruchami trávení, dráždivý tračník, stavy po infekčních zánětech jater (po žloutenkách všeho typu), vleklé jaterní nemoci, nemoci žlučníku žlučových cest, žlučové kameny, stavy po operacích žlučníku a žlučových cest, nemoci slinivky břišní, cukrovka 1. i 2. typu.

Pacienti, ale i hoteloví hosté mají možnost stravovat se různými formami diet, jako jsou redukční, diabetická, vegetariánská, nízkocholesterová nebo bezlepková.
Léčba je doplňována pitnou kúrou léčivých karlovarských pramenů, které jsou pro svoji ojedinělou kvalitu vhodné pro léčení chorob trávicího ústrojí.

Skupinový tělocvik

Wellness dovolená v lázních spojená s léčbou

Procedury spolu se speciálními léčebnými procedurami si hosté mohou dopřávat v nově zrekonstruovaném balneologickém provozu a nemusí být přímo nemocní, ale mohou též přijet pouze načerpat nové síly do života. Stačí si pouze vybrat ze zajímavé nabídky speciálních, léčebných a relax pobytů.

V rámci zaměřování se na zdravý životní styl, nabízí lázeňské zařízení i ubytování za výrazně nižší ceny pro různé sportovní skupiny nebo organizované pobyty dětí.
K dispozici je tělocvična přímo v budově. V posledním roce se budova Eden stala oblíbeným místem firemních výjezdních zasedání a školení. Pro tyto účely slouží salonek se zázemím.

Čapek pokoj

Zde v "Mánesu" se daří ceny udržovat na "české" úrovni a to nejen za pobyt, ale i ostatní doplňkové služby. Nejen z tohoto důvodu se léčebna těší oblibě českých hostů. Karlovarské přírodní léčivé prameny jsou unikátním bohatstvím naší země a nic nestojí, proč je tedy nevyužít?

Více informací se dozvíte na: www.manes-spa.cz , nebo telefonicky: 353 334 111.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Najdete na iDNES.cz