Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená v Egyptě s cestovní kanceláří Karma Tours. Bohatý výběr Last Minute

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dovolená v Egyptě – ať už předem dlouho zakoupený zájezd nebo na poslední chvíli Egypt Last Minute, bude pro vás jistě tou správnou volbou s cestovní kanceláří Karma Tours, která je specialistou na Egypt. Egypt Last Minute jsou stejně žádané jako dovolená v Egyptě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute s CK Karma Tours. | foto: CK Karma Tours

Cestovní kancelář se v letní sezóně specializuje na letecké zájezdy do Egypta a na Egypt Last Minute. Pro zimní sezónu připravuje poznávací zájezdy s plavbou po Nilu a návštěvou Asuánu, Luxoru, Káhiry a Alexandrie. Dovolená v Egyptě je hlavní specializací CK Karma Tours.

Egypt Last Minute

Cestovní kancelář Karma Tours se snaží maximálně vyhovět všem svým zákazníkům a zajistit jim ničím nerušenou a nezapomenutelnou dovolenou. Stejně tak jako v loňské sezóně, i letos je pro její klienty připravena bohatá nabídka Egypt Last Minute zájezdů.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě s CK KARMA TOURS? CK Karma Tours jako jediná CK na českém trhu, má svoji pobočku i přímo v Egyptě a velmi spolehlivého egyptského obchodního partnera. Díky tomu může nabídnout výbornou znalost destinace, místního prostředí a kultury.

Spolupracuje s odborníky přímo v místě pobytu a jejím krédem je budování přátelských vztahů se svými klienty. Je připravena splnit vaše nejnáročnější přání a zajistit pro vás nezapomenutelnou dovolenou.

Dovolená v Egyptě

Proč právě dovolená v Egyptě?

Díky svým překrásným a světově proslulým památkám se Egypt postupem času stal oblíbeným letoviskem nejen pro rodiny, ale i pro jednotlivce, hledající rovnováhu duše pod stinným palmovím, chránícím před žhavým saharským sluncem.

Starobylé pyramidy, které svým utajeným smyslem motají hlavy vědcům dodnes, stále ční nepokořeně na stejných místech jako v dobách faraonů. CK Karma Tours nabízí mnoho zájezdů Egypt Last Minute.

Dovolená v Egyptě – Egypt Last Minute

Další lákadlo, které vybízí k dovolené v Egyptě či Egypt Last Minute, je krásné, blankytně modré a čisté moře, které v teplých dnech přímo vybízí k vodním radovánkám všeho druhu a poskytuje tak příjemné osvěžení a relaxaci.

Rudé moře ale není výjimečné jen svou čistotou, ale hlavně tím, že jeho hlubiny skýtají obrovské množství korálů, ryb a různých živočichů, a právě proto je Egyptské moře pravým rájem pro profesionální, ale i amatérské potápěče. Rudé moře, obklopené pouští ze všech stran a hraničící se sedmi státy, je jedním z nejbohatších mořských ekosystémů na světě.

Dovolená v Egyptě 2

Dovolená v Egyptě - Hurghada

Dovolená v Egyptě - jednou z hlavních destinací, které cestovní kancelář Karma Tours nabízí, je Hurghada. Ta byla v minulosti malou neznámou rybářskou vesničkou. Cizinci se zde objevili jen velmi zřídka kdy. Až koncem minulého století se zde začal budovat cestovní ruch.

Dnes je Hurghada největší prázdninové letovisko pro dovolenou v Egyptě. Po celý rok si zde můžete užít jasné slunce a teplé moře, nádherné korálové útesy a orientální tance.

Díky nízké vlhkosti a stálému vánku od moře jsou vysoké teploty vzduchu a polední horka snesitelné a podnebí se tak stává příjemným pro každého. Život v tomto moderním turistickém centru neutuchá ani ve večerních hodinách.

Egypt Last Minute - Hurghada

Proč Egypt?

No přeci proto, že se mu nic nevyrovná!

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute s CK Karma Tours.

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute – Hurghada. Rozhodnete-li cestovat na dovolenou v Egyptě nebo Egypt Last Minute s cestovní kanceláří Karma Tours do Hurghady, může vám nabídnout jedinečné služby delegátky již od okamžiku, kdy nastoupíte do letadla společnosti Air Cairo.

Delegátka cestovní kanceláře bude s vámi po celou dobu letu, po celou dobu pobytu a zase se s Vámi vrátí zpět na letiště v Ruzyni. Rovněž na místě Vás čeká personál společnosti Karma Tours Egypt, který pečlivě vybírá nabídku fakultativních výletů a rovněž se podílí společně s našimi českými delegáty na tom, aby veškeré případné problémy a komplikace byly vyřešeny neprodleně, k Vaší plné spokojenosti a nikterak nenarušili vaši dovolenou.

Autor:

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Pokoj vypadal na fotkách dvakrát tak velký, wi-fi prakticky nefungovala, kvalita kuchyně byla otřesná a personál...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Najdete na iDNES.cz