Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená v Egyptě s cestovní kanceláří Karma Tours. Bohatý výběr Last Minute

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dovolená v Egyptě – ať už předem dlouho zakoupený zájezd nebo na poslední chvíli Egypt Last Minute, bude pro vás jistě tou správnou volbou s cestovní kanceláří Karma Tours, která je specialistou na Egypt. Egypt Last Minute jsou stejně žádané jako dovolená v Egyptě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute s CK Karma Tours. | foto: CK Karma Tours

Cestovní kancelář se v letní sezóně specializuje na letecké zájezdy do Egypta a na Egypt Last Minute. Pro zimní sezónu připravuje poznávací zájezdy s plavbou po Nilu a návštěvou Asuánu, Luxoru, Káhiry a Alexandrie. Dovolená v Egyptě je hlavní specializací CK Karma Tours.

Egypt Last Minute

Cestovní kancelář Karma Tours se snaží maximálně vyhovět všem svým zákazníkům a zajistit jim ničím nerušenou a nezapomenutelnou dovolenou. Stejně tak jako v loňské sezóně, i letos je pro její klienty připravena bohatá nabídka Egypt Last Minute zájezdů.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě s CK KARMA TOURS? CK Karma Tours jako jediná CK na českém trhu, má svoji pobočku i přímo v Egyptě a velmi spolehlivého egyptského obchodního partnera. Díky tomu může nabídnout výbornou znalost destinace, místního prostředí a kultury.

Spolupracuje s odborníky přímo v místě pobytu a jejím krédem je budování přátelských vztahů se svými klienty. Je připravena splnit vaše nejnáročnější přání a zajistit pro vás nezapomenutelnou dovolenou.

Dovolená v Egyptě

Proč právě dovolená v Egyptě?

Díky svým překrásným a světově proslulým památkám se Egypt postupem času stal oblíbeným letoviskem nejen pro rodiny, ale i pro jednotlivce, hledající rovnováhu duše pod stinným palmovím, chránícím před žhavým saharským sluncem.

Starobylé pyramidy, které svým utajeným smyslem motají hlavy vědcům dodnes, stále ční nepokořeně na stejných místech jako v dobách faraonů. CK Karma Tours nabízí mnoho zájezdů Egypt Last Minute.

Dovolená v Egyptě – Egypt Last Minute

Další lákadlo, které vybízí k dovolené v Egyptě či Egypt Last Minute, je krásné, blankytně modré a čisté moře, které v teplých dnech přímo vybízí k vodním radovánkám všeho druhu a poskytuje tak příjemné osvěžení a relaxaci.

Rudé moře ale není výjimečné jen svou čistotou, ale hlavně tím, že jeho hlubiny skýtají obrovské množství korálů, ryb a různých živočichů, a právě proto je Egyptské moře pravým rájem pro profesionální, ale i amatérské potápěče. Rudé moře, obklopené pouští ze všech stran a hraničící se sedmi státy, je jedním z nejbohatších mořských ekosystémů na světě.

Dovolená v Egyptě 2

Dovolená v Egyptě - Hurghada

Dovolená v Egyptě - jednou z hlavních destinací, které cestovní kancelář Karma Tours nabízí, je Hurghada. Ta byla v minulosti malou neznámou rybářskou vesničkou. Cizinci se zde objevili jen velmi zřídka kdy. Až koncem minulého století se zde začal budovat cestovní ruch.

Dnes je Hurghada největší prázdninové letovisko pro dovolenou v Egyptě. Po celý rok si zde můžete užít jasné slunce a teplé moře, nádherné korálové útesy a orientální tance.

Díky nízké vlhkosti a stálému vánku od moře jsou vysoké teploty vzduchu a polední horka snesitelné a podnebí se tak stává příjemným pro každého. Život v tomto moderním turistickém centru neutuchá ani ve večerních hodinách.

Egypt Last Minute - Hurghada

Proč Egypt?

No přeci proto, že se mu nic nevyrovná!

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute s CK Karma Tours.

Dovolená v Egyptě či Egypt Last Minute – Hurghada. Rozhodnete-li cestovat na dovolenou v Egyptě nebo Egypt Last Minute s cestovní kanceláří Karma Tours do Hurghady, může vám nabídnout jedinečné služby delegátky již od okamžiku, kdy nastoupíte do letadla společnosti Air Cairo.

Delegátka cestovní kanceláře bude s vámi po celou dobu letu, po celou dobu pobytu a zase se s Vámi vrátí zpět na letiště v Ruzyni. Rovněž na místě Vás čeká personál společnosti Karma Tours Egypt, který pečlivě vybírá nabídku fakultativních výletů a rovněž se podílí společně s našimi českými delegáty na tom, aby veškeré případné problémy a komplikace byly vyřešeny neprodleně, k Vaší plné spokojenosti a nikterak nenarušili vaši dovolenou.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Najdete na iDNES.cz