Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou s úsměvem. Vybrat si můžete ze široké nabídky cvičení pro ženy, pobyty a víkendy s wellness regenerací a cvičením i aktivní rodinnou dovolenou. Můžete zvolit i hubnutí s dobrou náladou nebo zpevnění těla při fitness. Dovolená nikdy nebyla lépe využitá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným | foto: CK S ÚSMĚVEM

Dnešní doba klade velké nároky také na ženy, a to nejen v zaměstnání, ale i v domácnosti. V práci dlouhé sezení nebo naopak stání, časté ohýbání a po příchodu domů další práce. Mnohé z žen začnou trápit bolesti v zádech i hlavy a hlásí se celková únava. Je čas na chvilku vypnout.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

A přitom regeneraci a aktivní odpočinek můžete spojit i s víkendem nebo dovolenou. Není umění na pobytu „all inclusive“ přibrat 2 - 3 kg, ale zkuste si představit, že se vrátíte z dovolené nejen krásně opálené, ale i zpevněné skvělým cvičením za působení třeba termálních vod, masáží a dalších rehabilitačních procedur. Tento čas se vám vrátí pěknou postavou, dobrou náladou a psychickým uvolněním.

Dovolená se cvičením v Česku i zahraničí

 Na tuzemské i zahraniční pobyty a víkendy zaměřené na cvičení, relaxaci a celkovou péči o tělo se specializuje CK S úsměvem. Jak název napovídá, v neposlední řadě jde i o dobrou zábavu a pohodu. Proto si pobyty oblíbily nejen ženy bez rozdílu věku, ale i maminky s dětmi a celé rodiny. Byly byste překvapeny, že i muži se zapojují do cvičení. Vždyť bolest zad a nadváha se nevyhýbá ani jim. Maminky zase vítají typy pobytů s hlídáním dětí, kdy si můžou odpočinout. CK S úsměvem není žádným nováčkem, zabývá se pobyty se cvičením již 22 let. Cestovní kancelář je jedinečná především kvalitou cvičení a pomůckami. Ceny jsou příznivé i ve velmi atraktivních lokalitách.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Můžete si vybrat víkend s celodenním cvičebním programem, nebo dát přednost klidnějšímu cvičení v kombinaci s rehabilitací, např. v teplých vanách, formou masáží a lázeňských procedur.

Cvičení je zábava

Na dovolené s CK S úsměvem zkusíte množství moderních a velmi účinných pomůcek ze světa Fitness, které cestu k pevnému tělu zrychlí, a záro­veň je cvičení zábavné. Např. T-BOW, BOSU, Flexi-bar pro zdravá záda, Gymstick, XCO, FlowTonic, zázračný kruh „Magic circle“ pro zpevnění břišních svalů, pěnový válec pro Pilates – Roller na kterém skvěle uvolníte záda, velké a malé míče, bubnování, obruče a mnoho dalších. Osvěžující je i aquagymnastika v hotelových bazénech či v moři.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Lekce si můžete vybírat od kondičně náročnějších, až po příjemné pomalé zdravotní lekce. Tím je zaručeno, že si dobře zacvičí jak zdatné ženy, tak i ty úplné začátečnice.

Vydejte se za cvičením po Čechách i k moři

Můžete poznat nové kraje v Čechách, Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Španělsku, i většinu řeckých ostrovů. Velmi oblíbené jsou ozdravující pobyty při spojení cvičení s následnou regenerací v termálních vodách např. termálního ostrova Ischia, nebo Maďarských termálů. Můžete zažít cvičení na překrásném ostrově Lefkada s krytou terasou a výhledem na moře a pak uvolnění v teplém bazénu. Nebo se ocitnout v exotických zemích, třeba na Bali s programem, který navíc dodá vaši dovolené pohyb a úsměv.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Vaše dovolená snů nemusí skončit kily navíc, domů se můžete vrátit s krásnou postavou na památku. Více informací a kompletní nabídku zájezdů najdete na www.cksusmevem.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení...

Najdete na iDNES.cz