Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou s úsměvem. Vybrat si můžete ze široké nabídky cvičení pro ženy, pobyty a víkendy s wellness regenerací a cvičením i aktivní rodinnou dovolenou. Můžete zvolit i hubnutí s dobrou náladou nebo zpevnění těla při fitness. Dovolená nikdy nebyla lépe využitá.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným | foto: CK S ÚSMĚVEM

Dnešní doba klade velké nároky také na ženy, a to nejen v zaměstnání, ale i v domácnosti. V práci dlouhé sezení nebo naopak stání, časté ohýbání a po příchodu domů další práce. Mnohé z žen začnou trápit bolesti v zádech i hlavy a hlásí se celková únava. Je čas na chvilku vypnout.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

A přitom regeneraci a aktivní odpočinek můžete spojit i s víkendem nebo dovolenou. Není umění na pobytu „all inclusive“ přibrat 2 - 3 kg, ale zkuste si představit, že se vrátíte z dovolené nejen krásně opálené, ale i zpevněné skvělým cvičením za působení třeba termálních vod, masáží a dalších rehabilitačních procedur. Tento čas se vám vrátí pěknou postavou, dobrou náladou a psychickým uvolněním.

Dovolená se cvičením v Česku i zahraničí

 Na tuzemské i zahraniční pobyty a víkendy zaměřené na cvičení, relaxaci a celkovou péči o tělo se specializuje CK S úsměvem. Jak název napovídá, v neposlední řadě jde i o dobrou zábavu a pohodu. Proto si pobyty oblíbily nejen ženy bez rozdílu věku, ale i maminky s dětmi a celé rodiny. Byly byste překvapeny, že i muži se zapojují do cvičení. Vždyť bolest zad a nadváha se nevyhýbá ani jim. Maminky zase vítají typy pobytů s hlídáním dětí, kdy si můžou odpočinout. CK S úsměvem není žádným nováčkem, zabývá se pobyty se cvičením již 22 let. Cestovní kancelář je jedinečná především kvalitou cvičení a pomůckami. Ceny jsou příznivé i ve velmi atraktivních lokalitách.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Můžete si vybrat víkend s celodenním cvičebním programem, nebo dát přednost klidnějšímu cvičení v kombinaci s rehabilitací, např. v teplých vanách, formou masáží a lázeňských procedur.

Cvičení je zábava

Na dovolené s CK S úsměvem zkusíte množství moderních a velmi účinných pomůcek ze světa Fitness, které cestu k pevnému tělu zrychlí, a záro­veň je cvičení zábavné. Např. T-BOW, BOSU, Flexi-bar pro zdravá záda, Gymstick, XCO, FlowTonic, zázračný kruh „Magic circle“ pro zpevnění břišních svalů, pěnový válec pro Pilates – Roller na kterém skvěle uvolníte záda, velké a malé míče, bubnování, obruče a mnoho dalších. Osvěžující je i aquagymnastika v hotelových bazénech či v moři.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Lekce si můžete vybírat od kondičně náročnějších, až po příjemné pomalé zdravotní lekce. Tím je zaručeno, že si dobře zacvičí jak zdatné ženy, tak i ty úplné začátečnice.

Vydejte se za cvičením po Čechách i k moři

Můžete poznat nové kraje v Čechách, Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Španělsku, i většinu řeckých ostrovů. Velmi oblíbené jsou ozdravující pobyty při spojení cvičení s následnou regenerací v termálních vodách např. termálního ostrova Ischia, nebo Maďarských termálů. Můžete zažít cvičení na překrásném ostrově Lefkada s krytou terasou a výhledem na moře a pak uvolnění v teplém bazénu. Nebo se ocitnout v exotických zemích, třeba na Bali s programem, který navíc dodá vaši dovolené pohyb a úsměv.

Dovolená se cvičením příjemně skloubí příjemné s užitečným

Vaše dovolená snů nemusí skončit kily navíc, domů se můžete vrátit s krásnou postavou na památku. Více informací a kompletní nabídku zájezdů najdete na www.cksusmevem.cz.

 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Najdete na iDNES.cz