Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená na Lipně. Zažijte krásné babí léto

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejlepší místo pro podzimní dovolenou? Vyzkoušejte ubytování na Lipně v rekreačním parku Landal Marina Lipno. Dovolená na Lipně za dobrou cenu, k tomu mnoho krásných zážitků. In-line brusle, cyklostezky na Lipně, sbírání hub v šumavských lesích, plachetnice a další sportovní vyžití.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená na Lipně. Zažijte krásné babí léto | foto: Marina Lipno Resort s.r.o.

Školní a pracovní povinnosti volají, ale dovolená na Lipně a jejím okolí nabízí právě v tuto dobu jednu ze svých nekrásnějších podob. Listí dostává barevný nádech, okolní lesy vybízejí k procházkám, při kterých milovníci hub naplní své košíky a cyklisté využívají posledních teplých dnů k vyjížďkám. Přijeďte si vychutnat klidnou atmosféru babího léta na Lipně.

Dovolená na Lipně. Zažijte krásné babí léto3

Dovolená na Lipně nabízí mnoho aktivit a atrakcí i na podzim

Pokud svůj volný čas raději trávíte aktivněji, i v tuto dobu Vám dovolená na Lipně nabízí mnoho zajímavých aktivit a atrakcí. Je jen málo dalších míst, kde si můžete vyzkoušet jízdu na 12,5 m dlouhé Dračí lodi, která se v současné době stává velmi oblíbenou formou zábavy. Škola plachtění Vám umožní objevovat skrytá zákoutí Lipenského jezera a poznání Lipna nad Vltavou z jiné perspektivy.

Celá rodina se může ocitnout v dobách dávných a ve spojení s moderním přístrojem GPS se vydat na cestu objevování pokladů, které by před Vámi jinak zůstaly skryty. Pokud pořád přemýšlíte, zda ještě vyzkoušet in-line brusle nebo by si je přály vyzkoušet Vaše děti? Pro děti i dospělé je připravena škola in-line bruslení, kde se zábavnou formou naučí, jak se správně a bezpečně pohybovat na bruslích, jak zatáčet, i jak padat.

Pro ty, kteří chtějí, aby i jejich podzimní dovolená na Lipně byla spjata s vodními radovánkami, je připravena jízda na raftech, která může být zakončena prohlídkou Pivovaru Eggenberg, Krumlovského zámku či Grafitového dolu v Českém Krumlově.

Dovolená na Lipně. Zažijte krásné babí léto1

Finančně nenáročná podzimní dovolená na Lipně

Zaujala Vás dovolená na Lipně? Otázkou je, kde se ubytovat. Vyzkoušejte ubytování v jednom z 306 komfortně vybavených apartmá v rekreačním parku Landal Marina Lipno.

Svou polohou přímo na břehu Lipenského jezera vybízí k procházkám po přístavní promenádě, přímo v parku se také můžete napojit na jezerní in-line stezku a dojet až do nedalekého městečka Frymburk nebo vyzkoušet jednu z desítek kilometrů cyklistických tras.

A sportovní vybavení můžete zapomenout doma. Přímo v parku se nachází půjčovna sportovního vybavení Lipno Centrum, kde si můžete zapůjčit od in-line bruslí, přes kola až po elektročluny - pro hosty Landal Marina Lipno půjčovné s 10% slevou.

A to samozřejmě není všechno, i v parku Landal Marina Lipno na vás na podzim čekají výhodné ceny ubytování, last minute nabídky a úplně nová akce - přiveď kamaráda a dostaň slevu. Bazén je pro hosty samozřejmě po dobu celého pobytu zdarma.

Dovolená na Lipně. Zažijte krásné babí léto2

Zaujala vás dovolená na Lipně? Více informací najdete na www.landal.cz.

Adresa: Lipno nad Vltavou 310, 382 78 
Telefon: +420 380 736 100
Fax: +420 380 736 200
E-mail: info@landal.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz