Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. To je pohoda a nové horizonty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dovolená na kole, na bruslích či dokonce na koloběžce. Sportovní zájezdy jsou stále oblíbenější. Pojďme se podívat na aktuální trendy v cestování spolu s paní Mgr. Irenou Špringlovou, majitelkou sportovní cestovní kanceláře TRIP.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty | foto: CK TRIP s.r.o.

Naším cílem je, aby vaše dovolená na kole byla bezstarostná a hlavně radostná. Snad se nám to i daří – když s námi většina klientů cestuje opakovaně. Je příjemné, že si navzdory uspěchané době dokáží čím dál víc všeho užít. Váží si také pospolitosti a dobré nálady, která na zájezdu vládne. Zájezdy doprovází autobus, který veze zavazadla, a speciální přívěs na kola. Náš odborný průvodce každý den vysvětlí trasu a zajímavosti a je jen na Vás, jestli si raději pošlapete sami nebo v jeho doprovodu. Kvalitní zázemí v penzionu je samozřejmostí.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Na jaře a na podzim je nejžádanější dovolená na kole formou prodlouženého víkendu, v létě převažují vícedenní a týdenní zájezdy. Náš nejtradičnější zájezd je Po rovině napříč Alpami, který vede po Tauernské cyklostezce. Ten s námi absolvovalo již přes 5 000 klientů. Podobných říčních cyklostezek nabízíme více, společná jim je lehkost jízdy po rovinaté cyklostezce, lemované horami.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Pohoda a nové horizonty…

Dovolená na kole s CK TRIP je určena pro všechny cyklisty – nesmělé začátečníky, trénované borce, party, rodiny i sólisty. Kromě náročnějších cyklozájezdů do atraktivních míst, jako např. zájezd Alpská sedla pro silničáře, MTB Dachstein-West, Lago di Garda z hotelu, Smaragdové cesty Slovinska převažují zájezdy středně a méně náročné a přibývá zájezdů vysloveně pohodových, u kterých se počítá s časem na památky nebo zastávky v hospůdce na trase. Zde bych vyzdvihla např. Pohodově po Salcbursku a cyklozájezdy do Bavorska s názvem Romantické stezky a Středověká cyklostezka. Ty nejpohodovější cyklozájezdy mají namířeno do vinařských krajů a do maďarských i bavorských termálních lázní. Relaxaci v alpských termálech Therme Amadé mají na programu zájezdy s ubytováním v Pensionu Heidi.

Dovolená na kole, bruslích

Dovolená na kole, bruslích

Nové horizonty a výhledy na alpská panoramata jsou společné našim novinkám, při nichž stoupání usnadní lanovka či autobus: Panorama trip, Tyrolia bellavista. Milovníky jižanské atmosféry potěší zájezd Istrií křížem krážem s ubytováním přímo u moře nebo slovinské Smaragdové cesty, Lago di Garda z hotelu. K moři můžete ale vyrazit i na sever – do Skandinávie či otestovat Baltskou cyklostezku na našem zájezdu na německý ostrov Usedom. Výčet zemí, kam se s námi můžete vydat na kole, pokryje celou Evropu: alpské země, Skandinávii, středomořské ostrovy, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Řecko, Černou Horu, Makedonii, Srbsko, Rumunsko, Ukrajinu, různé části Itálie a Francie, Španělsko. 

Pro ty, kterým dovolená na kole po Evropě připadá všední a předvídatelná, mohou vyrazit například na Kubu, do Vietnamu, Turecka, do Etiopie, Patagonie či na Kavkaz. V posledních dvou letech se množí účastníci s elektrokoly, s dětskými koly, 29palcovými koly. Boom zaznamenávají silniční kola a a v neposlední řadě také koloběžky.

Dovolená na kole i pro děti

Stále větší oblibě se těší prázdniny s TRIPÍSKEM, tedy dovolená na kole pro děti s rodiči a prarodiči do Rakouska, Německa a Holandska. Malí cyklisté si užijí nejen cyklostezky, ale také nezapomenutelné dětské parky, soutěže i dobrodružné výpravy.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Bezkonkurenční poměr ceny a kvality zaručuje náš vlastní Pension Heidi v půvabné salcburské horské vesnici Sankt Martin am Tennengebirge. Jeho příjemné zázemí využívá hned několik cyklozájezdů, které se vzájemně liší náročností a rozmanitými trasami. Vedou po rovinatých cyklostezkách podél alpských řek, údolími, zákoutími, kolem keltských i středověkých památek i po hřebenech mezi Dachsteinem, Taurami a jezery Solné komory. Podtrženo sečteno – Pension Heidi leží v srdci Rakouského Koloráda.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Kontakt:

Zaujala vás dovolená na kole, inlinech či na koloběžce? 

Více informací najdete v našem katalogu a samozřejmě v našich kancelářích:

Jablonec n. N., Pražská 17

tel.: 483312276 

Praha 3, Bořivojova 23 (vchod z Ondříčkovy)

tel.: 222521623

Mobil: 77771173

e-mail: ck-trip@ck-trip.cz

CK Trip je bez nadsázky jedničkou v pořádání inline zájezdů díky dlouhé tradici a zkušenostem. Jsme dokonce jejich vynálezcem. Nejoblíbenější inline zájezdy směřují za „černým sklem,“ tedy za dokonalým asfaltem do Německa, Rakouska, Maďarska a Švýcarska. Zájezdy doprovázejí zkušení inline průvodci. Denní trasy měří 20 - 60 km, lze je prodloužit i zkrátit díky našemu doprovodnému autobusu. U některých zájezdů lze s sebou vzít kolo a program kombinovat. 

S TRIPem si na své přijdou také příznivci turistiky, raftingu a vodní turistiky. Zajistíme akce na míru či pouze ubytování a doporučíme Vám tipy pro Vaši aktivní dovolenou. Na našem webu www.ck-trip.cz najdete aktuální informace a slevy, nabídky ubytování s vlastní dopravou, cestopisy, blog, webové kamery, můžete si pustit některé z videí ze zájezdů, prohlédnout fotografie či zabrousit do 25leté historie CK TRIP, původně rodinné cestovky, dnes renomované firmy s 50 průvodci a 150 zájezdy ročně.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz