Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. To je pohoda a nové horizonty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dovolená na kole, na bruslích či dokonce na koloběžce. Sportovní zájezdy jsou stále oblíbenější. Pojďme se podívat na aktuální trendy v cestování spolu s paní Mgr. Irenou Špringlovou, majitelkou sportovní cestovní kanceláře TRIP.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty | foto: CK TRIP s.r.o.

Naším cílem je, aby vaše dovolená na kole byla bezstarostná a hlavně radostná. Snad se nám to i daří – když s námi většina klientů cestuje opakovaně. Je příjemné, že si navzdory uspěchané době dokáží čím dál víc všeho užít. Váží si také pospolitosti a dobré nálady, která na zájezdu vládne. Zájezdy doprovází autobus, který veze zavazadla, a speciální přívěs na kola. Náš odborný průvodce každý den vysvětlí trasu a zajímavosti a je jen na Vás, jestli si raději pošlapete sami nebo v jeho doprovodu. Kvalitní zázemí v penzionu je samozřejmostí.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Na jaře a na podzim je nejžádanější dovolená na kole formou prodlouženého víkendu, v létě převažují vícedenní a týdenní zájezdy. Náš nejtradičnější zájezd je Po rovině napříč Alpami, který vede po Tauernské cyklostezce. Ten s námi absolvovalo již přes 5 000 klientů. Podobných říčních cyklostezek nabízíme více, společná jim je lehkost jízdy po rovinaté cyklostezce, lemované horami.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Pohoda a nové horizonty…

Dovolená na kole s CK TRIP je určena pro všechny cyklisty – nesmělé začátečníky, trénované borce, party, rodiny i sólisty. Kromě náročnějších cyklozájezdů do atraktivních míst, jako např. zájezd Alpská sedla pro silničáře, MTB Dachstein-West, Lago di Garda z hotelu, Smaragdové cesty Slovinska převažují zájezdy středně a méně náročné a přibývá zájezdů vysloveně pohodových, u kterých se počítá s časem na památky nebo zastávky v hospůdce na trase. Zde bych vyzdvihla např. Pohodově po Salcbursku a cyklozájezdy do Bavorska s názvem Romantické stezky a Středověká cyklostezka. Ty nejpohodovější cyklozájezdy mají namířeno do vinařských krajů a do maďarských i bavorských termálních lázní. Relaxaci v alpských termálech Therme Amadé mají na programu zájezdy s ubytováním v Pensionu Heidi.

Dovolená na kole, bruslích

Dovolená na kole, bruslích

Nové horizonty a výhledy na alpská panoramata jsou společné našim novinkám, při nichž stoupání usnadní lanovka či autobus: Panorama trip, Tyrolia bellavista. Milovníky jižanské atmosféry potěší zájezd Istrií křížem krážem s ubytováním přímo u moře nebo slovinské Smaragdové cesty, Lago di Garda z hotelu. K moři můžete ale vyrazit i na sever – do Skandinávie či otestovat Baltskou cyklostezku na našem zájezdu na německý ostrov Usedom. Výčet zemí, kam se s námi můžete vydat na kole, pokryje celou Evropu: alpské země, Skandinávii, středomořské ostrovy, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Řecko, Černou Horu, Makedonii, Srbsko, Rumunsko, Ukrajinu, různé části Itálie a Francie, Španělsko. 

Pro ty, kterým dovolená na kole po Evropě připadá všední a předvídatelná, mohou vyrazit například na Kubu, do Vietnamu, Turecka, do Etiopie, Patagonie či na Kavkaz. V posledních dvou letech se množí účastníci s elektrokoly, s dětskými koly, 29palcovými koly. Boom zaznamenávají silniční kola a a v neposlední řadě také koloběžky.

Dovolená na kole i pro děti

Stále větší oblibě se těší prázdniny s TRIPÍSKEM, tedy dovolená na kole pro děti s rodiči a prarodiči do Rakouska, Německa a Holandska. Malí cyklisté si užijí nejen cyklostezky, ale také nezapomenutelné dětské parky, soutěže i dobrodružné výpravy.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Bezkonkurenční poměr ceny a kvality zaručuje náš vlastní Pension Heidi v půvabné salcburské horské vesnici Sankt Martin am Tennengebirge. Jeho příjemné zázemí využívá hned několik cyklozájezdů, které se vzájemně liší náročností a rozmanitými trasami. Vedou po rovinatých cyklostezkách podél alpských řek, údolími, zákoutími, kolem keltských i středověkých památek i po hřebenech mezi Dachsteinem, Taurami a jezery Solné komory. Podtrženo sečteno – Pension Heidi leží v srdci Rakouského Koloráda.

Dovolená na kole, bruslích i koloběžce s CK TRIP. Pohoda a nové horizonty

Kontakt:

Zaujala vás dovolená na kole, inlinech či na koloběžce? 

Více informací najdete v našem katalogu a samozřejmě v našich kancelářích:

Jablonec n. N., Pražská 17

tel.: 483312276 

Praha 3, Bořivojova 23 (vchod z Ondříčkovy)

tel.: 222521623

Mobil: 77771173

e-mail: ck-trip@ck-trip.cz

CK Trip je bez nadsázky jedničkou v pořádání inline zájezdů díky dlouhé tradici a zkušenostem. Jsme dokonce jejich vynálezcem. Nejoblíbenější inline zájezdy směřují za „černým sklem,“ tedy za dokonalým asfaltem do Německa, Rakouska, Maďarska a Švýcarska. Zájezdy doprovázejí zkušení inline průvodci. Denní trasy měří 20 - 60 km, lze je prodloužit i zkrátit díky našemu doprovodnému autobusu. U některých zájezdů lze s sebou vzít kolo a program kombinovat. 

S TRIPem si na své přijdou také příznivci turistiky, raftingu a vodní turistiky. Zajistíme akce na míru či pouze ubytování a doporučíme Vám tipy pro Vaši aktivní dovolenou. Na našem webu www.ck-trip.cz najdete aktuální informace a slevy, nabídky ubytování s vlastní dopravou, cestopisy, blog, webové kamery, můžete si pustit některé z videí ze zájezdů, prohlédnout fotografie či zabrousit do 25leté historie CK TRIP, původně rodinné cestovky, dnes renomované firmy s 50 průvodci a 150 zájezdy ročně.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

I na horách platí, že bezpečnost je na prvním místě

I na horách platí, že bezpečnost je na prvním místě.

Abychom si vedle skvělých zážitků ze zimních radovánek na sněhu neodnesli i velkou nepříjemnost v podobě zranění, je...

Zná vaše společnost strategickou hodnotu korporátních cen?

Ocenění v oblasti podnikání jsou skvělým nástrojem pro směřování firem, udržení...

Firmy všech velikostí dnes čelí výzvám stále rostoucí globální ekonomiky. Zatímco mnoho korporací hledá cesty pro...

Najdete na iDNES.cz