Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dostaňte zvuk reálného kostela do vašeho obýváku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době je již možné si domů pořídit profesionální hudební nástroje a zvukovou techniku, která splňuje rovněž požadavky profesionálů a přitom nemít strach, že vám jejich cena zruinuje rodinný rozpočet.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

I za málo peněz, hodně muziky. | foto: Hudební centrum s.r.o.

Každý z nás určitě alespoň jednou v životě navštívil nějaký kostel či chrám a někoho jistě zaujal dech beroucí zvuk varhan, který se v těchto prostorách krásně rozléhá.

Možná vás napadlo, kdybych uměl na varhany hrát, zda existuje možnost, jak si na tento královský nástroj zahrát nejenom na podobných svatých místech, ale i v klidu a teple domova. Nyní s rozvojem digitálních technologií je to možné a varhanní stroj si může pořídit doslova každý.

Stačí se podívat na web www.hudebnicentrum.cz, kde se tyto nástroje prodávají, konkrétně od firmy Ahlborn, která má více než třicetiletou tradici a jejich produkty jsou na špičkové úrovni.

I za málo peněz, hodně muziky.

Začínající hráči nebo zájemci s nízkým rozpočtem si mohou pořídit dostupný přenosný model Parvus II, který obsahuje 13 rejstříků, 5 doplňkových zvuků a jeden manuál se 61 klávesami.

Parvus II je určen nejen pro cvičení a výuku varhanní hry, ale je také ideálním nástrojem pro doprovod pěveckého sboru nebo sólistů. Rovněž ho lze použít pro interpretaci velkého množství hudby vytvořené pro jednomanuálové varhany.

varhany

Inspirace v kostele.

Kompletní prodejní servis.

Firma Hudební centrum provozující e-shop www.hudebnicentrum.cz, nabízí pro všechny zákazníky, kteří u nich zakoupí varhany Ahlborn, dopravu, instalaci a základní zaškolení obsluhy samozřejmě se zajištěným záručním i pozáručním servisem, tj. mají v ceně kompletní služby, aby jejich radost z nového nástroje byla maximální.

Pro zákazníky vyžadující 2 manuály a vzhled klasických varhan, má firma Ahlborn připraven model Praeludium II, který díky technologii DRAKE nabízí pokrokové funkce a opravdu reálný zvuk nerozpoznatelný od klasických varhan.

V nabídce jsou samozřejmě i další modely mezi kterými si vybere opravdu kdokoliv podle své peněženky. Zákazník si dále může volit délku a tvar pedálu a barevné provedení světlý či tmavý dub, vše aby ideálně ladilo k jeho interiéru.

Dodat lze cokoliv.

Kromě toho lze na webu www.hudebnicentrum.cz sehnat všechny existující hudební nástroje nebo zvukovou techniku. Firma vám vše doručí až domů přepravní službou a výhodami, které zatím nenabízí žádný podobně zaměřený obchod v ČR, je možnost zaplacení přes platební kartu nebo sjednání spotřebitelského úvěru Home Credit přímo přes internetové stránky tohoto obchodu.

Kdo ještě váhá, toho snad přesvědčí skutečnost, že kořeny firmy Hudební centrum s.r.o. sahají do roku 1990, kdy byla založena panem Václavem Kuntem, který má s vývojem a výrobou elektronických hudebními nástroji mnohaletou zkušenost.

Hudební centrum s.r.o. - logo II

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery.

Za projektem Hauch Gallery stojí Jan Třeštík, který v pražských Holešovicích od roku 2008 úspěšně provozoval soukromou...

Fillovo Zátiší se sokolem bude ozdobou další aukce obrazů Galerie Art Praha

Emil Filla, Zátiší se sokolem 1930.

V „Mekce českého moderního umění“, v pražské Galerii Mánes, bude už tuto neděli další aukce atraktivních obrazů a...

Najdete na iDNES.cz