Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dostala jsem fitness stroj a konečně dělám něco pro sebe. Zkus to taky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Že je venku zima, že je brzo tma a že by teď chodil sportovat jen ten, kdo není při smyslech? Jsou to výmluvy, věřte mi. Nenechte se přesvědčit, že je na sport čas do jara. Je tu totiž nový fitness stroj, s kterým můžete cvičit už teď. V teple domova, v čase, kdy se vám to bude hodit a hlavně společně se svými blízkými.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dostala jsem fitness stroj a konečně dělám něco pro sebe. Zkus to taky

Je to přesně rok, co mi manžel domů pořídil eliptický trenažér, který umí skvěle simulovat chůzi, běh nebo běhání na běžkách. Tento fitness stroj vlastně představuje tři stroje v jednom, které navíc nejsou ani hlasité, tudíž při nich můžu kontrolovat děti v naší domácnosti, jak to mám ráda.

Vždycky jsem mluvila o tom, jak budu chodit běhat nebo navštěvovat fitness. Jenže po celém dnu, kdy se starám o děti, chodím do práce a vařím, už nemám chuť vyběhnout do zimního počasí a hodinu své tělo namáhat. Pořídit si fitness stroj domů bylo ideální řešení. Můžu si jít zaběhat kdykoliv chci a přitom mi nic neuteče, slezu ze stroje, udělám, co potřebuju a můžu pokračovat.

Fitness stroj s dvouměsíčním tréninkovým plánem zdarma

A abych neměla pocit, že moje cvičení nemá efekt, nechala jsem si od trenérů Intersportu vypracovat dvouměsíční tréninkový plán šitý přesně podle mých představ. Ten dostane zdarma každý, kdo si koupí v jedné z prodejen Intersportu po celém Česku fitness stroj značky Energetics od 7 499 korun.

Dostala jsem fitness stroj a konečně dělám něco pro sebe. Zkus to taky

My máme doma fitness stroj Crosstrainer ET 312. A vypadá to, že Intersport udržuje v kondici nejen mě, ale také ceny. Trenažér u nich manžel koupil za 9 999 korun, což je o pět tisíc korun méně než je jeho doporučená prodejní cena. Tyto stroje navíc umí měřit tepovou frekvenci a podle ní řídit celé cvičení. Nepřetrénuju se, přehnaně se neunavím.

Na výběr je celá řada strojů Energetics. Od rotopedů přes běžecké pásy až právě po eliptické stroje. Jak přesně cvičit, v jakých dávkách a co v rámci svého tréninkového programu jíst či pít, mi pak poradí tréninkový plán. Ten je individuálně připravován přesně na mé požadavky.

Můj manžel vždycky říkal, že nechápe, jak dokážu všechno zvládat. Ráno vstanu s dětmi do školy, připravím svačinu a sama vyrazím do práce. Když se pak večer manžel vrátí domů, máme uklizený byt, děti nad školními úkoly a na stole večeři. Dlouho měl pocit, že pořád něco dělám pro ostatní, ale nevěnuji se dostatečně sama sobě. Teď máme nový fitness stroj a vše se změnilo.

Buďte také svěží a v kondici!

I on vidí, že mne nový fitness stroj dělá spokojenější, cítím se svěží a v kondici. A proč se nedostat do formy už v zimě? Čekání na jaro může být dlouhé a není nic lepšího, než ho přivítat v kondici a s úsměvem.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz