Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte vašim dětem prázdniny ve světě s výukou jazyků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. I když je angličtina jasná jednička, jeden jazyk nestačí! Většina firem od uchazečů o zaměstnání vyžaduje dva cizí jazyky a Vaše dítě určitě vedle angličtiny studuje i němčinu, francouzštinu či španělštinu. Na druhý jazyk ale nebývá tolik času, což je škoda.

Vyšlete své děti do světa za studiem jazyků. Uvidíte, že budou spokojení. | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak výrazně a rychle zlepšit znalost druhého cizího jazyka? Pošlete své dítě na kurz němčiny, francouzštiny nebo španělštiny do zahraničí. Investujte do vašich dětí a naplánujte jim prázdniny, které pro ně budou zábavou i poznáním v jednom. Studijní prázdninové pobyty v Německu nebo Rakousku nabízí CK Intact v řadě destinací a kurzy jsou už pro děti od 7 let! Za francouzštinou je můžete vyslat do Nice nebo kanadského Montrealu, španělštinu si osvojí ve španělské Benalmádeně, Tarragoně nebo v metropolích Barcelona a Málaga. Stejně dobře se lze na různých místech světa díky CK Intact proškolit v italštině, portugalštině, ruštině, polštině, ale také třeba čínštině, arabštině či japonštině.

Za němčinou do velkoměst

Kurzy němčiny pro děti a mládež v kategoriích od 12 do 16 let a od 14 do 17 let nabízí prestižní DID škola s centry v Berlíně, Mnichově a Weimaru. Kromě toho, že se vaše ratolesti naučí nebo zdokonalí v jazyce (první den studenti píší test, který rozhodne o jejich zařazení do třídy, odpovídající jejich znalostem), čeká je i bohatý program pro volný čas a pestrý život strávený ve víru velkoměsta. Berlín láká mj. galeriemi, butiky, kavárnami, Mnichov kromě nákupní zóny množstvím památek, Weimar, působiště Schillera či Goetha, je naopak klidnějším místem, kde sídlí škola na okraji historické části města obklopena sady a malou zahradou. Jako rodiče jistě oceníte, že jsou vaši potomci během pobytu pod neustálým dohledem. Konkrétní nabídku naleznete na.

Stranou od hlučícího davu

Pokud chcete svým dětem dopřát spíš pobyt v přírodě, patrně sáhnete po kurzech školy GLS s rezidenčními pobyty. Kromě Berlína je můžete vyslat do Spitzingsee v nádherné alpské přírodě nebo Schmöckwitzu, kde škola sídlí na břehu jezera Zeuthen a kde vaše děti budou v kontaktu s německými vrstevníky, kteří zde tráví prázdniny. Studium je možné již od 7 let. Další variantou rezidenčního pobytu je Höchst pro děti od 8 let. DID škola rovněž nabízí bohatý program pro volný čas a rodičům klidné spaní, neboť mladí studentíci jsou opět pod permanentním dohledem.

Půvabnou lokalitou v blízkosti Bodamského jezera se mohou pochlubit kurzy pro děti od 13 do 16 let v městečku Lindau. Možnosti studia viz.

Ubytování v apartmánech nebo rodinách

Intenzivní kurzy němčiny na dva nebo čtyři týdny pro mládež od 16 let pořádá Kästner Kolleg v nedalekých Drážďanech s možností ubytování v apartmánech nebo rodinách. Stejnou možnost poskytuje mladým od 16 let také Colón - German Language Center v přístavním městě Hamburk.

Mnoho výhod nabízí také ubytování ve dvoulůžkových pokojích na DID školách v Augsburgu, Kolíně nad Rýnem či Norimberku. Na mládež ve věku od 14 let kromě studia čeká bohatý program a další bonusy, např. v podobě permanentek na místní dopravu.

Dopřejte vašim dětem prázdniny ve světě s výukou jazyků

Pohled na katedrálu v Kolíně nad Rýnem, kde sídlí škola DID.

Lákavý pobyt ve Švýcarsku či Rakousku

Již od 16 let se dá studovat němčina také na nejlepší škole němčiny v Curychu Language Studies International (LSI). V rámci pobytu za super ceny mohou vaše děti absolvovat zkoušky Goethe Zertifikat ZD a GZ, škola však rovněž myslí i na věčné začátečníky. V nabídce kurzů se nejlépe zorientujete na.

Další zemí, kde vaše ratolesti vypilují němčinu, zůstává tradičně Rakousko. Studovat se dá už od 12 let na prestižním gymnáziu Theresianum ve Vídni, kde najdete i kurzy zaměřené na obchodní němčinu. Ubytování je možné v rezidencích i rodinách. Salzburk se otevírá studentům od 16 let.

Na francouzskou Riviéru nebo do Kanady?

Skvělým místem pro trávení prázdnin je francouzská Riviéra. V Nice působí i škola Azurlingua, která má již devatenáctiletou tradici a je členem prestižní asociace francouzských jazykových škol Soufflé. Ubytovat se dá v rodinách i na kolejích blízko pláže Parc Imperiál, Les Collinettes či v plně vybaveném kampusu Estiennes d‘Orves.

Dopřejte vašim dětem prázdniny ve světě s výukou jazyků

Nice

Studenty od 13 let čeká 20 nebo 28 lekcí týdně se zaměřením na procvičování mluvení a poslech a dostatek volného času i pestrý program. Vše ostatní najdete na.

Dopřejte vašim dětem prázdniny ve světě s výukou jazyků

Moře a pláž – umíte si představit dokonalejší prázdniny? V Nice se dají spojit i se studiem francouzštiny.

Mají-li vaše děti 16 a víc, pošlete je na letní kurz do školy Sprachcaffe v kanadském Montrealu. V Montrealu sídlí řada kvalitních univerzit a pořádá se v něm mnoho mezinárodních hudebních či filmových festivalů. Ubytování lze zajistit v hostitelských rodinách i rezidencích. K vycestování na dobu kratší než 6 měsíců nepotřebujete vízum.

Španělština na pláži i ve městě

Děti a mládež od 13 let mají příležitost absolvovat kurzy španělštiny v letoviscích Benalmádena nebo Tarragona. Benalmádena je menší pohodové letovisko asi 18 km od Málagy se zábavním parkem, aquaparkem i moderním sportovním střediskem. Studium na Colegio Maravillas má skvělou výuku i pestrý program pro volný čas a někteří čeští studenti se sem vracejí i dvakrát za sebou! Konkrétní údaje najdete zde

Další atraktivní destinací je Tarragona (asi 100 km jižně od Barcelony), která patří na seznam světového dědictví UNESCO a má vlastní písčité pláže. Kurz lze absolvovat s ubytováním v hostitelské rodině nebo v rezidenci.

Dopřejte vašim dětem prázdniny ve světě s výukou jazyků

Při studiu španělštiny v Tarragoně lze podnikat i řadu sportovních aktivit.

Pro mladé od 16 let s touhou po městském životě bude spíše lákavá Barcelona s originální architekturou nebo přístavní město Málaga na jihu Španělska. Výuku zajišťuje Sprachcaffe, která pořádá jazykové kurzy pro děti a mládež po celém světě.

CK INTACT je sázkou na jistotu

Pro své děti budete chtít bezpochyby to nejlepší. Proto byste měli při výběru studijního pobytu v zahraničí nepodcenit volbu agentury. U CK Intact máte jistotu - v oboru se pohybuje už 25 let a má koncesi cestovní kanceláře, což znamená, že může prodávat zahraniční pobyty pod svým jménem. Zároveň je pojištěna proti úpadku a je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. V neposlední řadě nabízí kvalitní servis a příznivé ceny, přitom má ve svém portfoliu nejširší nabídku jazykových kurzů v zahraničí u nás. Další informace na www.intact.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE.

16. ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky. Průmyslová hala WITTE získala čestné uznání...

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP.

Pokud ve firmě provozujete SAP ERP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se v budoucnu...

Aukce European Arts nabídne vrcholný obraz Jindřicha Štyrského

UTONULÁ / ŠTYRSKÝ Jindřich

V neděli 19. listopadu 2017 jde do aukce společnosti European Arts vrcholný artificielistický obraz Jindřicha Štyrského...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.