Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále ještě přemýšlíte, které gymnázium by pro vaše dítě bylo tou nejlepší volbou? Soukromé gymnázium DINO-HIGH SCHOOL nabízí vysoce kvalitní vzdělání s důrazem na výuku cizích jazyků, bez kterých se v dnešní době neobejdete, a přistupuje ke každému ze studentů individuálně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu! | foto: Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH SCHOOL s.r.o.

Zeptali jsme se Ondřeje Lepky, ředitele soukromého osmiletého DINO-HIGH SCHOOL, jaký má tato škola vztah k výuce cizích jazyků i jak přistupuje k jednotlivým studentům. Dozvěděli jsme se mimo jiné také, že studenti pro svou výuku používají iPady, ve kterých mají interaktivní materiály ke studiu.

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu!

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu!

V dnešní době je velmi důležitá jazyková vybavenost. Absolventi škol, kteří ovládají cizí jazyky, mají lepší možnosti uplatnění na trhu práce a mohou také pokračovat ve studiu i na zahraničních univerzitách. Jaké svým studentům nabízíte zázemí pro výuku cizích jazyků?
Jazyky jsou u nás prioritou. Na našem gymnáziu vyučujeme třem cizím jazykům – anglický a španělský jazyk, přičemž třetí jazyk si studenti volí. Na výběr je francouzský, ruský a německý jazyk. Týdně mají minimálně 5 jazykových hodin a dále probíhá také v anglickém jazyce část hodin matematiky, biologie, zeměpisu a estetiky.

Jazyk u nás vyučují pouze rodilí mluvčí a při výuce španělštiny úzce spolupracujeme s partnerskou školou ve Španělsku. Nadstandardní součástí je jazyková výuka podporovaná plně na iPadech.

Vaše škola prý také nahlíží na každého studenta jako na osobnost a přihlížíte k individuálním potřebám žáků, které mají díky svým schopnostem a dovednostem. Co si pod tímto individuálním přístupem můžeme představit?
V dnešní době je osobní přístup velmi důležitý. Každý student má jiný učební styl. Abychom zajistili co nejvíce individuální přístup, je ve třídě zpravidla maximálně 16 studentů, na jazykovou výuku je limit 8.

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu!

Jak přistupujete ke studentům a k čemu se je snažíte vést?
Ke studentům přistupujeme jako k partnerům, snažíme se je vést k samostatnosti.

Z jakého dalšího důvodu byste svou školu doporučil? V čem je vaše gymnázium jedinečné?
Poskytujeme komplexní celodenní péči v podobě vyučování, odpoledních aktivit, svozů a rozvozů školními autobusy. Zajišťujeme různé preventivní programy, besedy, výlety a návštěvy odborníků. Naší prioritou není pouze výkon, ale také prožitek, vybudování pozitivního přístupu ke vzdělávání, chuť se učit a v neposlední řadě umět pracovat samostatně.

Služba školních autobusů se mi zdá jako skvělý nápad pro studenty, kteří do školy nemají dobré dopravní spojení. Využívá je hodně z nich?
Možnost svozů a rozvozů je služba, kterou škola provozuje od svého založení a pravidelně ji využívá poměrně velká část studentů. Školní autobusy také zajišťujeme pro dopravu na akce mimo školu.

Svým studentům nabízíte velké množství volnočasových aktivit od sportovních kroužků, až po umělecké, taneční a naučné. Dochází do nich studenti, ve kterých se projevilo zvláštní nadání pro svůj koníček?
V každém našem studentovi se snažíme podporovat jeho talent. Mezi naše studenty patří výborní sportovci, kteří vyhrávají medaile, ale také umělecky zaměření studenti, kteří již nyní účinkují v muzikálech.

Účastní se vaši studenti mimoškolních nebo dokonce mezinárodních soutěží?
My sami pravidelně pořádáme jazykovou soutěž pro pražské školy „Evropou křížem krážem“. Naši studenti se účastní biologických olympiád i sportovních utkání.

Používá vaše škola nadstandardní vybavení?
Novinkou je celoplošné zavedení výuky na iPadech, ve kterých mají studenti prakticky všechny učebnice. Výuka je tak plně interaktivní – díky kvalitní wi-fi síti mohou sledovat výuková videa, hledat na internetu a komunikovat s učiteli on-line.

Proč studenti a dokonce i vyučující na vaší škole nosí školní uniformy?
O školních uniformách proběhlo mnoho diskuzí. Na naší škole jsou uniformy od začátku a patří dnes k již nedílné součásti školy. Nošení uniforem buduje určitou sounáležitost, vědomí toho, že je každý z nás součástí DINO SCHOOLS OF PRAGUE. Pokud se podíváme s lehkou nadsázkou na další, praktické, hledisko, usnadňuje nošení uniforem řešení otázky – „Co si mám vzít ráno na sebe“.

Dopřejte svým dětem kvalitní vzdělání na jazykově zaměřeném gymnáziu!

Přihlášku ke studiu můžete podat do 15. 3. 2015

Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH SCHOOL, s.r.o. patří spolu s mateřskou a základní školou do DINO SCHOOLS of PRAGUE. Tato škola se snaží žáky a studenty vzdělávat tak, aby je učení bavilo a aby tak chodili do školy rádi. Se svými vědomostmi nabytými v DINO SCHOOLS mají velké šance pokračovat ve studiu na prestižních zahraničních univerzitách.

DINO SCHOOLS upřednostňuje kvalitu před kvantitou, studenti jsou interaktivním stylem vedeni k samostatnému tvůrčímu myšlení, rozvoji osobnosti a vlastnímu kritickému názoru.

Středoškolské vzdělání zde budou moci studenti ukončit také mezinárodně uznávanou maturitní zkouškou The International Baccalaureate Diploma.

Škola přijímá oficiální přihlášky ke studiu do 15. 3. 2015.

Více informací o DINO-HIGH SCHOOL, s.r.o. najdete na www.dinoskola.cz nebo na www.facebook.com/dinoschools.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Magistrát podnikatele podporoval, podporuje a dál bude

Magistrát podnikatele podporoval, podporuje  a dál bude

Často vnímáme jen to, co nefunguje. Je-li něco v pořádku, bereme to jako samozřejmost. Pražští podnikatelé si například...

Najdete na iDNES.cz