Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zahajte rekonstrukci svého domu či bytu od podlahy. Nevíte, které zvolit? Inspirujte se novými řadami a vyberte si tu pravou dle svých potřeb a preferencí. Plovoucí podlahy totiž nikdy nevyjdou z módy, navíc, když jsou v technologicky vyspělém vinylovém provedení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

REALSTONE | foto: Korek Jelínek, s.r.o.

Největší výhodou plovoucích podlah je jejich snadná montáž, kterou hravě zvládnete i sami, a to za jediný den. Plovoucí podlahy bývají také cenově výhodnější než dlažba, jsou teplejší a vhodné i pro podlahové vytápění.

Odolné plovoucí podlahy vůči poškození

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINYLSTONE PLUS HDF

Chcete skutečně odolnou podlahu do kuchyně, abyste se nemuseli bát jejího poškození, když vám upadne třeba těžký hrnec? Nebo potřebujete krytinu do vysoce zatěžovaných interiérů, jakými jsou kanceláře, obchody nebo gastronomická zařízení? Pak zvolte moderní plovoucí podlahy řady VINYLSTONE PLUS, které mají díky vinylové povrchové vrstvě vysokou odolnost vůči poškrábání a nečistotám. Zároveň jsou nenáročné na údržbu.

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINYLSTONE

Podlahy VINYLSTONE PLUS jsou antibakteriální, antistatické, šetrné k životnímu prostředí a plně bezpečné. Izolují zvuk, tlumí kroky a na dotek jsou příjemné a teplé. Vybrat si můžete ze široké škály dekorů s efektem kamene a mramoru.

Podlahy vhodné do koupelny

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINYLSTONE PLUS HDF HYDRO

Odrazuje vás představa mít v koupelně klasické dlaždičky? Zvolte i do vlhkých místností podlahy řady VINYLSTONE. V provedení VINYLSTONE HYDRO jsou plovoucí podlahy voděodolné a vhodné tak i do koupelny, na toaletu nebo do vstupní haly, kde se zouváte z promáčených nebo zasněžených bot.

Vysokou odolnost a stabilitu podlah zajišťují kvalitní materiály a moderní technologické postupy. Lamely se nepoškodí ani při svém celém ponoření do vody.

Nejen kancelářské podlahy

Velmi odolný a pevný povrch mají podlahy řady VINTEX, které se zároveň pyšní jedinečným textilním vzhledem. Tyto podlahy jsou ideální především do komerčních prostor. Odolají nájezdům kolečkových židlí, cigaretovým oharkům i slunečnímu záření. Zároveň jsou protiskluzové a vhodné i pro podlahové vytápění.

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINTEX

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINTEX

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

HDF VINTEX PLUS

Během výrobního procesu jsou vinylová vlákna tkána a tavena, čímž se docílí vizuálního dojmu souvislé plochy textilie. Narozdíl od koberců se ale snadno udržují. Podlahy VINTEX jsou stejně jako produkty řady VINYLSTONE PLUS také vhodné pro alergiky, tedy antibakteriální, antistatické a jednoduché na údržbu. Zvolit si můžete také voděodolné provedení VINTEX HYDRO.

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

VINTEX

Kamenná podlaha teplá na dotek

Cílem vývoje řady REALSTONE bylo vytvořit podlahy v jedinečných kamenných dekorech, které si zachovají vlastnosti přírodního kamene, ale zároveň budou teplé na dotek.

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

REALSTONE

Pohledovou část podlahy tvoří přesná kamenná vrstva oddělená speciální technologií. Pod ní se nachází 1,5 mm silná korková vrstva, která poskytuje pohodlí při chůzi, tlumí krok a vytváří teplo. Povrch krytiny je vyroben z tenké vrstvy přírodní břidlice.

Dopřejte svému domovu kvalitní plovoucí podlahy

HDF REALSTONE

Kamenná vrstva je odolná vůči ohni, flexibilní a vhodná k další úpravě. Celou podlahu tak můžete po položení impregnovat nebo olejovat. Podlahy REALSTONE mají tedy neopakovatelný přírodní vzhled kamenné podlahy a zároveň využívají všechny výhody moderních vinylových plovoucích podlah.

Tradiční dodavatelská společnost

Vinylové a exkluzivní plovoucí podlahy nových řad nyní najdete v sortimentu společnosti Korek Jelínek, spol. s r. o., která je předním českým dodavatelem korkových podlah. Korek, jedinečný přírodní produkt, dováží do České republiky již od roku 1855.

Pro svou spolehlivost a kvalitní zboží získala společnost Korek Jelínek dokonce prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který je udělen na základě spokojenosti ověřených zákazníků serveru Heuréka.cz.

Více informací o společnosti Korek Jelínek a celý její sortiment najdete na www.korek.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Najdete na iDNES.cz