Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte si ze společenských či firemních akcí profesionální videa

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chystáte maturitní ples, firemní akci, romantickou svatbu pro své blízké, nebo čeká vaše miminko vítání občánků? Nechte si tyto nezapomenutelné okamžiky zachytit na profesionální videa ve vysoké kvalitě. Získáte tak krásnou památku, stejně jako skvělou prezentaci svého produktu či firmy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopřejte si ze společenských či firemních akcí profesionální videa | foto: Media Consult s.r.o.

Chcete mít svá videa promyšleně natočená, pečlivě upravená, reprezentativní a na profesionální úrovni? Svěřte je do rukou odborníků a můžete si být jisti, že záznamy z vašich akcí budou mít úspěch. Využijte služby agentury Media Consult, která nabízí natáčení videa v rozlišení Full HD pro soukromé osoby, firmy, obce, školy i zájmová sdružení.

Profesionální videa od profesionálního týmu

Vašim videím se zde dostane profesionální péče od nápadu až po postprodukci. Ujme se vás zkušený tým, který podle vašich přání a potřeb vytvoří námět a scénář. Scénář může projít řadou úprav na základě vašich komentářů tak, aby byl celý tým co nejlépe připravený na natáčení. Natočený materiál se sestříhá a předá v požadovaném formátu nebo na DVD, které vyrobí profesionální stroj včetně potisku.

Potřebujete pomoci s přípravou a realizací firemního klipu nebo produktového videa? I s tím má agentura zkušenosti. Přenechejte jí starosti s natáčením ve firmě, ať už jde o rozhovory se zaměstnanci nebo prezentaci výrobní haly. Zadat můžete také záznam z přednášek a konferencí a jakýchkoliv firemních či obecních akcí. Profesionální videa zaujmou na vašich webových stránkách a sociálních sítích. Využijte naplno tuto oblíbenou a funkční reprezentaci jako reklamu pro svou firmu a způsob, jak zaujmout nové zákazníky. Obsah videí nemusí být pouze o produktech a informacích. Naopak, kreativitě se meze nekladou.

Dopřejte si ze společenských či firemních akcí profesionální videa

Oslavy, přímé přenosy i firemní akce, to vše si zaslouží kvalitní video

Agentura Media Consult pro vás vyrobí nejrůznější reklamní filmy, firemní spoty, znělky nebo záznamy ze sportovních a kulturních akcí. Výstupy vznikají ve vlastním video studiu, které je vybaveno také pro vizualizace a počítačové animace. Potřebujete svou akci ukázat naživo? Potom oceníte vícekamerová natáčení s živým střihem a přenosem na libovolné zobrazovací zařízení, např. venkovní LED obrazovky. Ideální pro kulturní a sportovní akce, firemní oslavy nebo maturitní plesy.

Pronájem prezentační techniky

Co s materiálem, který již máte natočený a nechcete znovu investovat do natáčení? Media Consult vám pomůže dotáhnout již natočený materiál k dokonalosti nebo prezentovat vaše hotové video. Zeptejte se na pronájem prezentační techniky včetně zajištění velkoplošných projekcí. K dispozici je pro vás půjčovna video vybavení, jako jsou kamery, stativy, světla i mikrofony. Prezentujte svá videa na úrovni, ať už svým obchodním partnerům, nebo jen v rodinném kruhu. Poslouží vám k tomu zapůjčené projektory, projekční plátna i LCD a plazmové obrazovky.

Více informací o reklamní agentuře Media Consult s.r.o. a celou její nabídku služeb najdete na www.media-consult.cz.

Dopřejte si ze společenských či firemních akcí profesionální videa
Autor:
Témata: reklama, Svatba

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Nakupujeme zdravě s Ternem

Nakupujeme zdravě s Ternem

Českobudějovické Terno zve své zákazníky na akci Nakupujeme zdravě, která se bude konat v pátek 19. ledna 2018 od 10 do...

Služby Ledaxu využívají klienti v 80 obcích

Centrum sociálních služeb Emausy.

Naše služby by měly seniory podpořit v tom, aby mohli stárnout co nejvíc podle své představy, říká Irena Lavická,...

Jak vybrat finančního poradce? Hledejte parťáka pro různé oblasti života

Jak si vybrat finančního poradce? Hledejte parťáka pro různé oblasti života

Svět financí je spletitý a málokdo se vyzná ve všech jeho oblastech. Pokud člověk potřebuje poradit, nejsnazší cesta je...

Najdete na iDNES.cz