Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také jste si o horkých letních dnech představovali, jak lyžujete v chladivém běloskvoucím sněhu? Nesněte a vyrazte do oblasti Dolomiti Superski sjíždět zasněžené slunné svahy obklopené úchvatnými masivy horských štítů Dolomit. Dlouhé večery zde můžete trávit se sklenkou dobrého italského vína.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski | foto: CK Fede, s. r. o.

Těšit se můžete na 12 moderních vysokohorských lyžařských středisek skýtajících jedinečné podmínky pro lyžování začátečníků i náročných sportovců na neuvěřitelných více než 1 200 metrech perfektně upravovaných, dobře značených a moderně zařízených tratích.

Čtyři ze středisek jsou vzájemně propojené a na oblíbeném okruhu Sella Ronda můžete projet celkem přes 600 km tratí, mezi kterými díky jejich propojenosti nemusíte přejíždět autem. Na své si zde přijdou i běžkaři.

Arabba/Marmolada

Dolomiti Superski je nejrozsáhlejší oblastí celé Evropy, nabízí pohled na nejkrásnější přírodní scenérie Dolomit. Marmolada, jejich nejvyšší hora, se hrdě tyčí do nadmořské výšky 3 342 metrů a zve lyžaře do svého zimního resortu Arabba/Marmolada, který je nejvyhledávanějším lyžařským střediskem světově proslulého okruhu Sella Ronda.

Nezapomenutelné lyžování zažijete na samotném ledovci Marmolada, z jehož vrcholku vede neuvěřitelných 12 km dlouhá červená sjezdová trať až do městečka Malga Capela. Úžasný zážitek nabízí také zatím nepříliš známý sport heliski. Těšit se zde můžete na ty nejmodernější vleky a idylické horské vesničky, ze kterých dýchá jedinečná atmosféra.

Klidné ubytování v této oblasti nabízí romantická horská chata DOLOMIA, která láká na výbornou kuchyni, vstřícný personál a ideální umístění přímo pod Marmoladou.

Kronplatz

Mezi nejznámější střediska oblasti Dolomiti Superski patří také Kronplatz-Plan de Corones, který má skvěle upravené sjezdovky obepínající téměř ze všech stran horu Concordia. Můžete si tak vybírat lyžařské tratě podle pohybu slunce.

Pro rodinnou dovolenou v oblasti Kronplatz, nebo i pro skupinky sportovců je jako stvořený rodinný hotel SEEHOF, který se nachází na břehu rozlehlého horského jezera. Hostům je k dispozici malé relaxační centrum se saunou a vířivkou, nebo zcela nový vnitřním bazénem s pěkným výhledem na jezero.

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Alta Badia

V samém srdci největšího lyžařského komplexu světa Dolomiti Superski leží v provincii Bolzano oblast Alta Badia, kde zažijete pohádkové lyžování na promyšleně propojených sjezdovkách. Ti nezdatnější z vás si mohou zalyžovat dokonce na slalomovém svahu, na kterém se každý rok konají závody Světového poháru.

Ubytovat se lze přímo na sjezdovce v hotelu PLANAC, kde se můžete po náročném dni plném lyžování ohřát v sauně nebo zrelaxovat své tělo ve vířivce. Sauna i vířivka jsou navíc v ceně ubytování. I v tomto hotelu vaří výbornou italskou kuchyni.

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Val di Fassa

Oblast Val di Fassa je zasazená do úžasné přírodní scenérie a nabízí mimořádně příznivé sněhové podmínky. Každoročně se zde koná dálkový běh Marcialonga, jehož některé úseky si můžete vyzkoušet i vy. Z Ciampac se navíc v blízké době dostanete pohodlnou kabinou na okruh Sella Ronda.

Holdujete spíše snowboardingu? Pak právě pro vás jsou zde vyhrazeny dva funparky. Pro běžkaře je upraveno celkem 10 km tratí a jedinečný zážitek je také noční lyžování. Rodiny s dětmi láká Kinderland, dětský park Ciampedie nebo Park Bimbo Neve. Oblast Val di Fassa je ideální také pro ty, kteří po lyžování rádi vyrazí za zábavou nebo za kulturou.

Ubytovat se zde můžete v příjemném komplexu SOGGIORNO DOLOMITI, který je ideální pro mladé lidi a rodiny s dětmi, a to nejen jedinečnými cenami. Přímo před hotelem staví skibus, který vás pohodlně odveze až ke sjezdovce.

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Val Gardena

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Pokud toužíte po vysoké úrovni služeb, zajeďte do oblasti Val Gardena, která se pyšní několikanásobným oceněním Nejlepší lyžařské středisko na světě. Zdejším unikátem je nová podzemní dráha, která je vůbec první v Dolomitech.

Mimořádně bohatá nabídka oblasti Val Gardena nadchne milovníky všech zimních sportů, dokonce je zde i několik tratí speciálně upravených pro sáňkování. Vydat se můžete i na dvě tematické lyžařské cesty a projet se tak po stopách světových pohárů 70. let, nebo dokonce po stopách čarodějnic.

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

Dopřejte si nezapomenutelné lyžování v italských Dolomiti Superski

V jednotlivých vesničkách tohoto špičkového střediska najdete mnoho exkluzivních obchodů, restaurací a hotelů. Například hotel SALLEGG, který má vlastní relaxační centrum se saunou, vířivkou a fitness.

Lyžařské zájezdy autobusovou i vlastní dopravou do vyhledávané oblasti Dolomiti Superski nabízí CK FEDE s.r.o. Více informací a kompletní nabídku zájezdů najdete na www.fede.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Objevujete? Objevte Baskicko!

Objevujete? Objevte Baskicko!

Baskicko je zemí skvělých kuchařů, horalů, rybářů a v poslední době také turistů. Máte-li plné zuby konvenčních...

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Administrativní hala s výrobou Podolí

Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na...

Najdete na iDNES.cz