Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte si na splátky kvalitní sekačky na každé hřiště a obec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nemůže si váš fotbalový klub nebo obec dovolit vynaložit celou částku za kvalitní sekačku najednou? Využijte jedinečnou nabídku společnosti AGROMAK ND s.r.o., která v rámci projektu SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC umožňuje i malým oddílům pořízení kvalitních strojů STARJET na splátky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopřejte si na splátky kvalitní sekačky na každé hřiště a obec | foto: AGROMAK ND s.r.o.

Před pěti lety uspořádala společnost AGROMAK ND s.r.o. ve spolupráci s výrobním podnikem Seco GROUP a.s. velmi úspěšnou akci SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ, díky které si mohly i malé sportovní oddíly pořídit kvalitní stroje STARJET na splátky, a to opravdu na každé hřiště. Celkem se tak dodalo do celé České republiky 50 strojů, které dodnes dobře slouží.

Projekt SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC nabízí prvotřídní kvalitu pro každého

Nyní společnost AGROMAK ND pro velkou úspěšnost minulé akce rozjíždí projekt SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC. Je to ideální příležitost pro menší fotbalové kluby nebo obce, které si nemohou dovolit vynaložit celou finanční částku za kvalitní stroj najednou. Sekačky si tak mohou pořídit na splátky, které spočívají v 30 % akontaci z pořizovací hodnoty stroje a dále pak jednotlivé splátky v rozmezí 6 - 60 měsíců.

Prodej žacích traktorů STARJET na splátky pro sportovní oddíly a obce podpořily i známé osobnosti, internacionál Jan Berger, který nic neztratil ze svého umění a nyní vyniká v dresu AMFORY, a reprezentant a ligový hráč Jablonce Tomáš Hübschman. Obě hvězdy neváhaly podpořit dobrou věc a společnost AGROMAK ND jim tímto děkuje.

Oblíbené sekačky pro víceúčelové použití

Stroj Starjet od českého výrobce Seco GROUP denně používá k sečení a údržbě obecních ploch více než 500 obcí. Je také v České republice nejrozšířenějším traktorem k údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť, stará se o trávník i těch nejprestižnějších českých fotbalových klubů. Pro svou univerzálnost jej můžete používat po celý rok, v zimních měsících tak spolehlivě uklízí i chodníky.

Sekačky na splátky od zavedených profesionálů

Společnost AGROMAK ND s.r.o., která se zabývá prodejem zemědělské, komunální a manipulační techniky, působí na trhu již více než 21 let. Díky svým letitým zkušenostem vám nabízí prověřený široký sortiment strojů a profesionální služby.

Vedle prodeje a pronájmu strojů se zabývá také zákaznickým servisem a prodejem náhradních dílů. Nabízí i zakázkovou výrobu hydraulických hadic. Její výrobky oceňují nejen zemědělci a stavební firmy, ale i majitelé komunální a zemědělské techniky.

Více informací o společnosti AGROMAK ND s.r.o., projektu SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC a její kompletní sortiment najdete na www.agromaknd.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Se SlevovyKupon.net Vám neuteče žádná marketingová akce.
Se SlevovyKupon.net Vám neuteče žádná marketingová akce

Každému je jasné, že konkurenční prostředí je prakticky zápasem o to, kdo dokáže zástupy zákazníků přetáhnout na svoji stranu. Internet není jiný. Jaké mají...  celý článek

Elektrárna Holešovice na přelomu 19. a 20. století.
Aktuálně z Pražské energetiky. Slavíme 120 let

Byla středa prvního září roku 1897. Toho dne zahájily činnost Elektrické podniky královského hlavního města Prahy. Připomínáme si tedy 120. výročí založení...  celý článek

Plynaři pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů.
Plynaři pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Pomalu se blížící topná sezóna prověří aktuální stav plynových spotřebičů, které se starají o vytápění našich domů nebo bytů. Pro ty, kteří již tuší, že stav...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.