Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dopřejte si na splátky kvalitní sekačky na každé hřiště a obec

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nemůže si váš fotbalový klub nebo obec dovolit vynaložit celou částku za kvalitní sekačku najednou? Využijte jedinečnou nabídku společnosti AGROMAK ND s.r.o., která v rámci projektu SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC umožňuje i malým oddílům pořízení kvalitních strojů STARJET na splátky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopřejte si na splátky kvalitní sekačky na každé hřiště a obec | foto: AGROMAK ND s.r.o.

Před pěti lety uspořádala společnost AGROMAK ND s.r.o. ve spolupráci s výrobním podnikem Seco GROUP a.s. velmi úspěšnou akci SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ, díky které si mohly i malé sportovní oddíly pořídit kvalitní stroje STARJET na splátky, a to opravdu na každé hřiště. Celkem se tak dodalo do celé České republiky 50 strojů, které dodnes dobře slouží.

Projekt SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC nabízí prvotřídní kvalitu pro každého

Nyní společnost AGROMAK ND pro velkou úspěšnost minulé akce rozjíždí projekt SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC. Je to ideální příležitost pro menší fotbalové kluby nebo obce, které si nemohou dovolit vynaložit celou finanční částku za kvalitní stroj najednou. Sekačky si tak mohou pořídit na splátky, které spočívají v 30 % akontaci z pořizovací hodnoty stroje a dále pak jednotlivé splátky v rozmezí 6 - 60 měsíců.

Prodej žacích traktorů STARJET na splátky pro sportovní oddíly a obce podpořily i známé osobnosti, internacionál Jan Berger, který nic neztratil ze svého umění a nyní vyniká v dresu AMFORY, a reprezentant a ligový hráč Jablonce Tomáš Hübschman. Obě hvězdy neváhaly podpořit dobrou věc a společnost AGROMAK ND jim tímto děkuje.

Oblíbené sekačky pro víceúčelové použití

Stroj Starjet od českého výrobce Seco GROUP denně používá k sečení a údržbě obecních ploch více než 500 obcí. Je také v České republice nejrozšířenějším traktorem k údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť, stará se o trávník i těch nejprestižnějších českých fotbalových klubů. Pro svou univerzálnost jej můžete používat po celý rok, v zimních měsících tak spolehlivě uklízí i chodníky.

Sekačky na splátky od zavedených profesionálů

Společnost AGROMAK ND s.r.o., která se zabývá prodejem zemědělské, komunální a manipulační techniky, působí na trhu již více než 21 let. Díky svým letitým zkušenostem vám nabízí prověřený široký sortiment strojů a profesionální služby.

Vedle prodeje a pronájmu strojů se zabývá také zákaznickým servisem a prodejem náhradních dílů. Nabízí i zakázkovou výrobu hydraulických hadic. Její výrobky oceňují nejen zemědělci a stavební firmy, ale i majitelé komunální a zemědělské techniky.

Více informací o společnosti AGROMAK ND s.r.o., projektu SEKAČKY NA KAŽDÉ HŘIŠTĚ A OBEC a její kompletní sortiment najdete na www.agromaknd.cz.

 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz