Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Více než dvacetiletá tradice a zkušenost s dopravníky téměř všech druhů, na které si jen vzpomenete. To je ideální kvalifikace pardubické firmy ADAPT dopravníky pro to, abyste s jejími službami byli nadmíru spokojeni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete | foto: ADAPT

V případě, že chcete zmodernizovat svou výrobu a zavést do ní nové dopravníky, anebo opravit své starší dopravníky, nelze doporučit zkušenější českou firmu než právě ADAPT dopravníky.

Společnost ADAPT dopravníky se specializuje na výrobu, montáž a opravy dopravníků. Dominantu v jejich nabídce tvoří zejména pásové, řetězové, šnekové a korečkové dopravníky, které najdou uplatnění prakticky ve všech druzích průmyslu - zejména v potravinářství, chemickém a dřevařském průmyslu, ve stavebnictví či zemědělství.

Zároveň firma dodává široký sortiment spádového potrubí, klapek a prvků ručně, pneumaticky nebo elektricky ovládaných.

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete

Řetězové dopravníky

Využití ve všech výše jmenovaných odvětvích průmyslu najdou zejména řetězové dopravníky, kterým se také říká redlery. Řetězové dopravníky se používají k vodorovné dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů.

Vždy, když si budete chtít dopravníky pořídit, je lepší předem s dodavatelem konzultovat, které materiály budete chtít ve své výrobě přepravovat a jaké druhy dopravníků se tedy pro vás budou nejlépe hodit. Redlerovými dopravníky totiž nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Hodí se tak ideálně na obilí, mouku, šroty, krmné směsi a podobně.

Korečkové dopravníky

Ve stejných druzích průmyslu se používají i elevátory neboli korečkové dopravníky. Přepravují se jimi práškové, sypké a zrnité materiály menších rozměrů a na rozdíl od redlerů se jedná o svislou (vertikální) dopravu.

Elevátory dopravují materiál korečky upevněnými na dopravním popruhu směrem zdola nahoru v různých provozech. Vhodné jsou stejně jako řetězové dopravníky k dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů.

Pásové dopravníky

Třetím druhem dopravníků, které firma ADAPT dopravníky nabízí, jsou pásové dopravníky. Ty slouží zejména k dopravě suchých sypkých materiálů vodorovně nebo pod sklonem.

Společnost ADAPT dopravníky je dodává v různých provedeních - klienti si mohou zvolit potřebnou šířku, délku, výkon či unašeč. K dispozici jsou například dopravníky s kluznou plochou rovnou nebo žlabovou, dodat je firma může i v poloválečkové nebo válečkové verzi.

Šnekové dopravníky

Posledním druhem dopravníků, které firma ADAPT dopravníky nabízí, jsou šnekové dopravníky.  Vyrábějí se v žlabovém nebo trubkovém provedení. Šnekový dopravník ADAPT je vhodný pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů.

Šnekový dopravník může být ve standardním provedení nebo na míru se speciálními úpravami na přání zákazníka, např. zesílené šnekové dopravníky na abrazivní materiály, šnekové dopravníky s rozšířeným žlabem apod.

Dopravníky přesně na míru

Kompletní nabídku firmy ADAPT dopravníky najdete na jejích internetových stránkách www.adaptdopravniky.cz nebo přímo na adrese firmy Pražská 147, Pardubice.

Společnost, která je ryze soukromá a disponuje vlastním provozním kapitálem, garantuje rozumný poměr kvality a ceny. Firma dokáže nabídnout řešení, které přesně na míru odpovídá vašemu provozu.

Její největší přednost je v individuálním přístupu, mnohaletých zkušenostech, důrazu na kvalitu, termíny a vlastní výrobu v tuzemském prostředí s garantováním dlouhé životnosti (oproti obvykle materiálově nedostatečně dimenzovaným dovozovým dopravníkům) a také především garantuje rychlou dostupnost kvalitních náhradních dílů a servisu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz