Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Více než dvacetiletá tradice a zkušenost s dopravníky téměř všech druhů, na které si jen vzpomenete. To je ideální kvalifikace pardubické firmy ADAPT dopravníky pro to, abyste s jejími službami byli nadmíru spokojeni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete | foto: ADAPT

V případě, že chcete zmodernizovat svou výrobu a zavést do ní nové dopravníky, anebo opravit své starší dopravníky, nelze doporučit zkušenější českou firmu než právě ADAPT dopravníky.

Společnost ADAPT dopravníky se specializuje na výrobu, montáž a opravy dopravníků. Dominantu v jejich nabídce tvoří zejména pásové, řetězové, šnekové a korečkové dopravníky, které najdou uplatnění prakticky ve všech druzích průmyslu - zejména v potravinářství, chemickém a dřevařském průmyslu, ve stavebnictví či zemědělství.

Zároveň firma dodává široký sortiment spádového potrubí, klapek a prvků ručně, pneumaticky nebo elektricky ovládaných.

Dopravníky firmy ADAPT dostanou sypké materiály přesně tam, kam chcete

Řetězové dopravníky

Využití ve všech výše jmenovaných odvětvích průmyslu najdou zejména řetězové dopravníky, kterým se také říká redlery. Řetězové dopravníky se používají k vodorovné dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů.

Vždy, když si budete chtít dopravníky pořídit, je lepší předem s dodavatelem konzultovat, které materiály budete chtít ve své výrobě přepravovat a jaké druhy dopravníků se tedy pro vás budou nejlépe hodit. Redlerovými dopravníky totiž nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Hodí se tak ideálně na obilí, mouku, šroty, krmné směsi a podobně.

Korečkové dopravníky

Ve stejných druzích průmyslu se používají i elevátory neboli korečkové dopravníky. Přepravují se jimi práškové, sypké a zrnité materiály menších rozměrů a na rozdíl od redlerů se jedná o svislou (vertikální) dopravu.

Elevátory dopravují materiál korečky upevněnými na dopravním popruhu směrem zdola nahoru v různých provozech. Vhodné jsou stejně jako řetězové dopravníky k dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů.

Pásové dopravníky

Třetím druhem dopravníků, které firma ADAPT dopravníky nabízí, jsou pásové dopravníky. Ty slouží zejména k dopravě suchých sypkých materiálů vodorovně nebo pod sklonem.

Společnost ADAPT dopravníky je dodává v různých provedeních - klienti si mohou zvolit potřebnou šířku, délku, výkon či unašeč. K dispozici jsou například dopravníky s kluznou plochou rovnou nebo žlabovou, dodat je firma může i v poloválečkové nebo válečkové verzi.

Šnekové dopravníky

Posledním druhem dopravníků, které firma ADAPT dopravníky nabízí, jsou šnekové dopravníky.  Vyrábějí se v žlabovém nebo trubkovém provedení. Šnekový dopravník ADAPT je vhodný pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů.

Šnekový dopravník může být ve standardním provedení nebo na míru se speciálními úpravami na přání zákazníka, např. zesílené šnekové dopravníky na abrazivní materiály, šnekové dopravníky s rozšířeným žlabem apod.

Dopravníky přesně na míru

Kompletní nabídku firmy ADAPT dopravníky najdete na jejích internetových stránkách www.adaptdopravniky.cz nebo přímo na adrese firmy Pražská 147, Pardubice.

Společnost, která je ryze soukromá a disponuje vlastním provozním kapitálem, garantuje rozumný poměr kvality a ceny. Firma dokáže nabídnout řešení, které přesně na míru odpovídá vašemu provozu.

Její největší přednost je v individuálním přístupu, mnohaletých zkušenostech, důrazu na kvalitu, termíny a vlastní výrobu v tuzemském prostředí s garantováním dlouhé životnosti (oproti obvykle materiálově nedostatečně dimenzovaným dovozovým dopravníkům) a také především garantuje rychlou dostupnost kvalitních náhradních dílů a servisu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz