Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Doprava zboží na Blízký a Střední východ

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
České firmy mají nyní k dispozici jedinečný logistický projekt, který pomůže účelně dopravit palety se zbožím do zemí Blízkého a Středního východu díky nově vzniklému systému pravidelné sběrné služby kusových zásilek. Doprava zboží na východ tak bude hračkou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Doprava zboží na Blízký a Střední východ | foto: Transforwarding a.s.

Doprava zboží je organizována v pravidelných cyklech od jednoho do pěti odjezdů sběrných kamionů každý týden v závislosti na cílové destinaci, což dostatečně garantuje včasnost dodávek k příjemci a zároveň předurčuje kvalitu služby. Veškeré zboží je sváženo českým vnitrostátním distribučním systémem FOFR do terminálu v Olomouci, kde jsou konsolidovány všechny kusové zásilky z České republiky určené pro další dopravu na východ.

V současné době je obstarávána doprava zboží do následujících zemí: Kazachstán, Azerbajdžán, Turecko, Gruzie, Uzbekistán, Arménie, Irák, Írán, Turkmenistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Jordánsko, Sýrie/Aleppo, Afghánistán, Mongolsko, a Rusko. Postupem času přibudou i další země.

K dopravě jsou přijímány zásilky ve velikostech od balíků přes palety i zásilky různých rozměrů až po zboží v objemu celého kamionu. Možné je také zajistit přepravu nadrozměrných nákladů do výše zmíněných zemí včetně všech potřebných povolení. 

Standardně jsou poskytovány komplexní zasilatelské služby, jako je zajištění celních formalit pro export i import a připojištění zboží na jeho plnou hodnotu nad rámec úmluvy CMR.

Informace o odjezdech kamionů a kontakty naleznete na webových stránkách www.transforwarding.cz/sberna-sluzba

Transforwarding a.s.

Transforwarding a.s.

Doprava zboží je zajišťována českou zasilatelskou společností Transforwarding a.s. v exkluzivní spolupráci s německou partnerskou spedicí EXPEDEAST GmbH, která sváží kusové zásilky pro Blízký a Střední východ z celé západní Evropy.

Doprava zboží se společností Transforwarding a.s.

Společnost Transforwarding a.s. působí na českém trhu již 23 let a má bohaté zkušenosti se zajišťováním přepravy formou sběrné služby kusových zásilek mezi ČR a celou Evropou. Návazně poskytuje komplexní logistické služby včetně skladování a distribuce zboží díky přímému zapojení do vnitrostátního přepravního systému FOFR, který i přes své relativní mládí poskytuje výjimečně kvalitní přepravní služby s podporou moderních informačních technologií. V neposlední řadě společnost Transforwarding a.s. zajistí námořní kontejnerovou přepravu či leteckou a železniční dopravu včetně celních služeb jako držitel osvědčení AEO (oprávněný hospodářský subjekt).

Zaujala vás organizovaná doprava zboží na Blízký a Střední východ? Více na www.transforwarding.cz 

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou.
Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou

Období konce prázdnin a návratu do školních lavic je stresující nejen pro děti, které se musejí vrátit zpět do módu „a teď se musím učit“, ale i pro rodiče,...  celý článek

Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité.
Získat půjčku jako nezaměstnaný není vůbec složité

Lidí, kteří si chodí půjčit do banky, ubývá. Potřebují-li větší obnos, zpravidla jim nic jiného nezbývá, avšak pro pár desetitisíců zamíří raději k...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.