Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Doplňky stravy, které posilují imunitní systém

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Doplňky stravy podporující imunitní systém? Každý dobře ví, že vitamíny jsou podstatné pro život. Vyberte ty správné doplňky stravy a váš imunitní systém bude posílen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alier - Doplňky stravy podporující imunitní systém. | foto: Alier spol. s.r.o.

Doplňky stravy produktové řady Bloom - Vitality

Doplňky stravy řady Bloom - 2Komplexní a vyvážené multivitamínové doplňky stravy obsahující 31 složek, obohacené o 30 mg Echinacea Purpurea, 60 mg sibiřského ženšenu a koenzym Q10. Tato jedinečná kombinace vitamínů, minerálních látek a stopových prvků výrazně posiluje imunitní systém.

Všechny obsažené složky pocházejí z přírodních hypoalergických či minerálních zdrojů.

  • Přírodní vysoce účinný multivitamin s minerály a stopovými prvky, obohacený o Echinaceu Purpureu, koenzym Q10 a Ginseng, významně posiluje imunitní systém.
  • Koenzym Q10 působí proti únavě, zvyšuje vitalitu a má regenerační účinky. Zpomaluje stárnutí, chrání srdce a cévy a je vhodný při onemocnění dásní – parodontóze.
  • Echinacea Purpurea – posiluje přirozený imunitní systém, chrání před virovými a bakteriálními infekcemi a napomáhá hojivým procesům v těle.
  • Ginseng – povzbuzuje tělesnou a duševní aktivitu, působí proti únavě a stresu, reguluje krevní tlak, zpomaluje proces stárnutí, stimuluje mozkovou činnost a příznivě ovlivňuje plodnost a potenci.

Doplňky stravy řady Bloom – Vitality obsahují vše potřebné pro lepší imunitní systém.

Posilte svůj imunitní systém

Doplňky stravy produktové řady Bloom - Ultra Vitality jsou přírodní vysoce účinné multivitaminy s minerály a stopovými prvky. Komplexní a vyvážené přípravky obsahující 33 složek, které lidské tělo potřebuje každý den, jsou obohaceny o karotenoidy lutein a látku lycopen.

  • Vyvážená denní dávka vitamínů, stopových prvků a minerálů posiluje obranyschopnost organismu pro udržení dobrého zdravotního stavu a je zdrojem vitality, aktivity a odolnosti. Přípravek svým složením zabezpečuje optimální rovnováhu organismu a podporuje aktivní činnost všech tělních orgánů. Má antioxidační a detoxikační schopnosti. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky.
  • Doplňky stravy - 3Karotenoidy lutein a lycopen mají vliv na ochranu zraku, chrání před poškozením sítnice a zpomalují zhoršování zraku. Lutein a lycopen mají schopnost pohlcovat škodlivé frakce světelného spektra a chrání tak oči před poškozením UV zářením, TV, PC. Chrání srdce a cévy a napomáhají hojivým procesům v těle.
  • Lycopen - karotenoid prvotně nalezený v rajčatech je silný antioxidant a podporuje funkci luteinu při ochraně oka. Svými antioxidačními účinky pomáhá chránit před škodlivými vlivy volných radikálů a přispívá ke snížení rizika vzniku nádorových onemocnění. Posiluje přirozený imunitní systém, působí proti únavě a stresu, reguluje krevní tlak, zpomaluje proces stárnutí.

Doplňky stravy produktové řady Thera Tech - One Daily Multivitamin + echinacea, Q10

Tyto komplexní a vyvážené multivitamínové doplňky stravy obsahují 32 složek. Všechny složky obsažené v preparátu pocházejí pouze z přírodních hypoalergických, či minerálních zdrojů.

Jedinečná kombinace vitamínů, minerálních látek a stopových prvků spolu s echinaceou a koenzymem Q10 výrazně posiluje imunitní systém a slouží jako prevence onemocnění a nachlazení.

Koenzym Q10 navíc spolupůsobí při rychlém uvolňování buněčné energie, což je důležité zejména v rekonvalescenci, např. po infarktu.

Doplňky stravy - 4Představujeme vám nový přípravek, který opět obsahuje kompletní denní dávku vitamínů a minerálů, nyní však doplněnou o výtažek z rostliny Echinacea purpurea a také o koenzym Q10. Tyto doplňky akcelerují antioxidační účinek některých zastoupených prvků, např. selenu, vitamínů A, C a E.

Při pravidelném každodenním užívání tohoto přípravku dochází tedy k prevenci poškození buněk ve sliznicích důležitých orgánů těla a zároveň jsme chráněni před nežádoucími účinky smogu a dalších rakovinotvorných látek, které se vyskytují ve znečištěném životním prostředí.

Spojením rostliny Echinacea purpurea, jejíž účinky znala i indiánská medicína, a koenzymu Q10 neboli vitaminu Q, vzniká účinný prostředek podporující nespecifickou cestou obranyschopnost.

Pokud se chcete seznámit s dalšími doplňky stravy podporující imunitní systém, společnost Alier spol. s.r.o. je tu pro vás.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz