Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Doplňky stravy, které posilují imunitní systém

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Doplňky stravy podporující imunitní systém? Každý dobře ví, že vitamíny jsou podstatné pro život. Vyberte ty správné doplňky stravy a váš imunitní systém bude posílen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alier - Doplňky stravy podporující imunitní systém. | foto: Alier spol. s.r.o.

Doplňky stravy produktové řady Bloom - Vitality

Doplňky stravy řady Bloom - 2Komplexní a vyvážené multivitamínové doplňky stravy obsahující 31 složek, obohacené o 30 mg Echinacea Purpurea, 60 mg sibiřského ženšenu a koenzym Q10. Tato jedinečná kombinace vitamínů, minerálních látek a stopových prvků výrazně posiluje imunitní systém.

Všechny obsažené složky pocházejí z přírodních hypoalergických či minerálních zdrojů.

  • Přírodní vysoce účinný multivitamin s minerály a stopovými prvky, obohacený o Echinaceu Purpureu, koenzym Q10 a Ginseng, významně posiluje imunitní systém.
  • Koenzym Q10 působí proti únavě, zvyšuje vitalitu a má regenerační účinky. Zpomaluje stárnutí, chrání srdce a cévy a je vhodný při onemocnění dásní – parodontóze.
  • Echinacea Purpurea – posiluje přirozený imunitní systém, chrání před virovými a bakteriálními infekcemi a napomáhá hojivým procesům v těle.
  • Ginseng – povzbuzuje tělesnou a duševní aktivitu, působí proti únavě a stresu, reguluje krevní tlak, zpomaluje proces stárnutí, stimuluje mozkovou činnost a příznivě ovlivňuje plodnost a potenci.

Doplňky stravy řady Bloom – Vitality obsahují vše potřebné pro lepší imunitní systém.

Posilte svůj imunitní systém

Doplňky stravy produktové řady Bloom - Ultra Vitality jsou přírodní vysoce účinné multivitaminy s minerály a stopovými prvky. Komplexní a vyvážené přípravky obsahující 33 složek, které lidské tělo potřebuje každý den, jsou obohaceny o karotenoidy lutein a látku lycopen.

  • Vyvážená denní dávka vitamínů, stopových prvků a minerálů posiluje obranyschopnost organismu pro udržení dobrého zdravotního stavu a je zdrojem vitality, aktivity a odolnosti. Přípravek svým složením zabezpečuje optimální rovnováhu organismu a podporuje aktivní činnost všech tělních orgánů. Má antioxidační a detoxikační schopnosti. Neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky.
  • Doplňky stravy - 3Karotenoidy lutein a lycopen mají vliv na ochranu zraku, chrání před poškozením sítnice a zpomalují zhoršování zraku. Lutein a lycopen mají schopnost pohlcovat škodlivé frakce světelného spektra a chrání tak oči před poškozením UV zářením, TV, PC. Chrání srdce a cévy a napomáhají hojivým procesům v těle.
  • Lycopen - karotenoid prvotně nalezený v rajčatech je silný antioxidant a podporuje funkci luteinu při ochraně oka. Svými antioxidačními účinky pomáhá chránit před škodlivými vlivy volných radikálů a přispívá ke snížení rizika vzniku nádorových onemocnění. Posiluje přirozený imunitní systém, působí proti únavě a stresu, reguluje krevní tlak, zpomaluje proces stárnutí.

Doplňky stravy produktové řady Thera Tech - One Daily Multivitamin + echinacea, Q10

Tyto komplexní a vyvážené multivitamínové doplňky stravy obsahují 32 složek. Všechny složky obsažené v preparátu pocházejí pouze z přírodních hypoalergických, či minerálních zdrojů.

Jedinečná kombinace vitamínů, minerálních látek a stopových prvků spolu s echinaceou a koenzymem Q10 výrazně posiluje imunitní systém a slouží jako prevence onemocnění a nachlazení.

Koenzym Q10 navíc spolupůsobí při rychlém uvolňování buněčné energie, což je důležité zejména v rekonvalescenci, např. po infarktu.

Doplňky stravy - 4Představujeme vám nový přípravek, který opět obsahuje kompletní denní dávku vitamínů a minerálů, nyní však doplněnou o výtažek z rostliny Echinacea purpurea a také o koenzym Q10. Tyto doplňky akcelerují antioxidační účinek některých zastoupených prvků, např. selenu, vitamínů A, C a E.

Při pravidelném každodenním užívání tohoto přípravku dochází tedy k prevenci poškození buněk ve sliznicích důležitých orgánů těla a zároveň jsme chráněni před nežádoucími účinky smogu a dalších rakovinotvorných látek, které se vyskytují ve znečištěném životním prostředí.

Spojením rostliny Echinacea purpurea, jejíž účinky znala i indiánská medicína, a koenzymu Q10 neboli vitaminu Q, vzniká účinný prostředek podporující nespecifickou cestou obranyschopnost.

Pokud se chcete seznámit s dalšími doplňky stravy podporující imunitní systém, společnost Alier spol. s.r.o. je tu pro vás.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Najdete na iDNES.cz